معرفی هدست سیمی مخصوص بازی HyperX Cloud Stinger S

هدست سیمی مخصوص بازی HyperX Cloud Stinger S یک هدست با کیفیت بالاست که با یک دانگل USB و ویژگی صدا فراگیر مجازی 7.1 در نرم‌افزار همراه NGENUITY آن ارائه میشود. ضمن آنکه میکروفون قابل انعطاف این هدست، صدا شما را واضح و کامل کرده و هم تیمی های شما میتوانند حتی در محیطی شلوغ نیز صدا شما را درک کنند.

 

هدست سیمی مخصوص بازی HyperX Cloud Stinger S در یک نگاه 

  • هدست سیمی با طرح پشت بسته
  • دارای کنترل های ساده
  • بالشتک های گوشی نرم و پوشیده از چرم مصنوعی به همراه لولاها و هدبند پلاستیکی
  • سازگاری با رایانه ، PS4 و Xbox One
  • برخورداری از کابل صوتی 1/8 اینچ TRRS
  • دارای ویژگی صدای فراگیر مجازی 7.1
  • دارای نرم افزار HyperX NGENUITY برای تنظیم میزان صدا و میکروفون
  • کیفیت ضبط قابل توجه و کنترل نویز میکروفون
  • عدم برخورداری از EQ یا هر ویژگی سفارشی سازی صدا

 

معرفی هدفون | HyperX Cloud Stinger S

 

اگر به دنبال یک هدفون مخصوص بازی با قیمت مناسب تر برای استفاده در خانه هستید و ویژگی های شخصی سازی زیادی نمی خواهید،HyperX Cloud Stinger S یک انتخاب عالی است. هدست HyperX Cloud Stinger S برای بازی های سیمی مناسب است. این گوشی های راحت با رایانه شخصی ، PS4 یا Xbox One سازگار هستند و تأخیر زیادی در اتصال سیمی آنها وجود ندارد.

ضمن آنکه مشخصات صدای خنثی آنها رونق بیشتری در محدوده باس دارد، بنابراین شما واقعاً می توانید انفجار و ضربات را در صحنه های اکشن احساس کنید. همچنین، میکروفون آنها می تواند به شما کمک کند تا به وضوح با هم تیمی های خود ارتباط برقرار کنید، حتی اگر در یک محیط پر سر و صدا بازی کنید.

 

طراحی مناسب هدست

HyperX Cloud Stinger S از طرح پلاستیکی به سیاه استفاده کرده است و دارای حاشیه های خاکستری بوده و میکروفون بوم قابل جابجایی نیست. این محصول با وزن 0.62 پوند طراحی شده است که بسیار سبک و راحت می باشد و به دلیل آن که خیلی محکم نیستند، فشار زیادی را بر سر و گوش نمی آورد.

هدست سیمی HyperX Cloud Stinger S دارای کنترل های ساده است. همچنین یک نوار لغزنده در گوشی راست وجود دارد که به شما امکان می دهد میزان صدا را تنظیم کنید. اگر می خواهید میکروفون را بی صدا کنید، می توانید آن را به سمت بالا بچرخانید.

به خاطر داشته باشید که این هدست همانند اکثر هدست های مخصوص بازی، دارای طراحی بزرگی هستند که ممکن است به راحتی در کیف شما قرار نگرفته و چندان قابل حمل نباشند. با این حال، بالشتک این هدفون به شکل جمع و جوری می چرخد که می تواند حمل آن را ساده تر کند.

در کل می توان گفت که هدست  سیمی Cloud Stinger S از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است. بخش زیادی از HyperX Cloud Stinger S از پلاستیک ساخته شده اند و تنها یک صفحه فلزی در هدبند را مشاهده خواهد کرد.. همچنین بالشتک های گوشی کاملاً نرم و پوشیده از چرم مصنوعی است. لولاها و هدبند پلاستیکی هستند و نیاز به مراقبت کمی در حین استفاده دارند. ضمن آنکه کابل این هدست نیز کمی نازک است.

از سویی دیگر باید اشاره کنیم که این هدفون  HyperX نسبتاً پایدار است و هنگام تمارین ورزشی متوسط، به خوبی در جای خود باقی خواهند ماند. اما شاید برای حرکات با شدت زیاد، چندان مناسب نباشند. به صورت کلی می توان گفت که این هدست های مخصوص بازی، می توانند با راحتی مناسبی روی سر قرار گرفته و خستگی را هنگام استفاده از آن ها ایجاد ننماید.

 

کیفیت صوتی مناسب

هدست مخصوص بازی HyperX Cloud Stinger S دارای صدای صاف متعادل و در عین حال کمی روشن است. رونق و ضربات اضافی در ترکیب صدا برای صحنه های اکشن، در بازی های شما ایده آل است. این هدفون ها برای گوش دادن به بیشتر ژانرهای موسیقی نیز مناسب هستند. البته همانطور که گفته شد، تحویل صوتی در این هدفون ممکن است بسته به تناسب، مهر و موم و موقعیت آنها کمی متفاوت باشد. ضمن آنکه هیچ EQ یا هر ویژگی سفارشی سازی صدا در این محصول، در دسترس نیست.

همچنین Cloud Stinger S دارای سازگاری پاسخ فرکانس میانی است. تحویل صوتی آنها در محدوده باس و سه برابر متناقض است. این هدفون از دقت بیس بالایی برخوردار است. دامنه در آنها نسبتاً مسطح و خنثی است و تأکید بیش از حد در میانه و باس بالا، رونق را به ترکیب اضافه می کند.

باید اضافه کنیم که این هدفون از دقت میانی خوبی برخوردار است. میانه های کم، مورد تأکید قرار نمی گیرند که باعث نازک شدن برخی از آوازها و سازهای اصلی می شود. بقیه محدوده از نظر شفافیت و حضور مناسب، کاملاً یکنواخت و متعادل است.

از سویی دیگر این هدفون از دقت سه برابر بالایی برخوردار است. سازها دقیق و جزیی هستند و از آنجا که تحویل سه برابر متناقض است، ممکن است تجربه شما متفاوت باشد. همچنین اوج در میانه و باس بالا ، رونق و ضربه به ترکیب می افزاید. غوطه وری در میانه های متوسط باعث نازک شدن آواز و سازها می شود، در حالی که اوج در میانه متوسط باعث می شود که همان سازها کمی خشن باشد.

 

معرفی هدفون | HyperX Cloud Stinger S

 

صحنه صدا در هدست

هدست سیمی مخصوص بازی HyperX Cloud Stinger S عملکرد تصویربرداری فوق العاده ای دارد. تاخیر گروه وزنی به زیر آستانه شنوایی می رسد، در نتیجه یک باس تنگ و یک سه گانه شفاف ایجاد می شود. البته باید متذکر شویم که عملکرد معمولی در سطح صدا دارد و صحنه صدا بزرگ تصور می شود.

با این حال، به دلیل طراحی پشت بسته، به نظر می رسد می تواند طبیعی یا جادار باشد. ضمن آنکه این هدفون دارای عملکرد اعوجاج هارمونیکی وزنی عالی است. در میزان شنوایی نرمال و حداکثر، در محدوده خوبی قرار دارد و در نتیجه تولید صوتی واضح و خالص ایجاد می کند.

 

جداسازی صدا

Cloud Stinger S عملکرد فوق العاده ای در برابر جداسازی صدا ندارد. آنها هیچ صدایی را در محدوده باس کاهش نمی دهند، بنابراین شما صداهای باس سنگین را می شنوید. آنها با صداهای فرکانس بالاتر مانند گفتار کمی بهتر کار می کنند، اما نمی توانند این صداها را کاملاً مسدود کنند.

اما می توان گفت که هدست سیمی HyperX Cloud Stinger S عملکرد نشتی مناسبی دارد. آنها در میان رده کمی سر و صدا دارند، اما در محیط های کاری و کمی شلوغ چندان شنیده نمی شوند، مگر اینکه موسیقی خود را با صدای بلندتر گوش دهید.

قابل ذکر است که میکروفون از کیفیت ضبط قابل توجهی برخوردار است. صدای شما از آنسوی خط برای هم تیمی های شما عمیق، کامل و قابل درک است. همچنین دارای عملکرد بسیار خوبی در کنترل نویز بوده و صدای شما به دلیل سر و صداهای پس زمینه کم نمی شود، حتی اگر در یک محیط پر سر و صدا بازی کنید.

 

معرفی هدفون | HyperX Cloud Stinger S

 

نرم افزار و سازگاری با دستگاه ها

می توانید از نرم افزار HyperX NGENUITY برای تنظیم میزان صدا و میکروفون و روشن و خاموش کردن صدای فراگیر 7.1 استفاده کنید. همچنین می توان از آن برای به روزرسانی هدفون استفاده نمود. با این حال، EQ در دسترس نیست ، بنابراین نمی توانید نمایه صدا را سفارشی کنید.

همچنین هدست مخصوص بازی HyperX Cloud Stinger S دارای کابل صوتی 1/8 اینچ TRRS است که با رایانه ، PS4 و Xbox One سازگار است. این هدفون با رایانه های شخصی و PS4 از طریق اتصال آنالوگ و USB متصل می شود و این امکان وجود دارد که از کابل صوتی 1/8  اینچ TRRS برای اتصال آنها به کنترل کننده کنسول استفاده کنید.

این نکته را نیز باید افزود که HyperX Cloud Stinger S هدفون با Xbox One سازگار است. وقتی از کابل صوتی 1/8 اینچTRRS برای اتصال آنها به کنترل کننده کنسول استفاده می کنید، می توانید صدا دریافت کرده و از میکروفون استفاده کنید. توجه داشته باشید که دانگل USB با Xbox One سازگار نیست. نکته قابل توجه در این محصول این است که این هدفون HyperX باتری ندارند و دارای پایه برای شارژ نیستند اما به همراه یک دانگل USB سیمی ارائه می شوند که می توانید برای شارژ کردن آن ها استفاده نمایید.

 

ویژگی متفاوت هدست

هدست سیمی HyperX Cloud Stinger S یک هدفون سطح ابتدایی بازی است که بر خلاف هدست های قبلی این برند، از یک ویژگی صدای فراگیر مجازی 7.1 و یک دانگل USB برخوردارند و با نرم افزار همراه آنها ویژگی های سفارشی سازی صدا امکان پذیر است.

همچنین این هدفون ها چندان همه کاره نیستند. با این حال، مشخصات صدای متعادل داشته و میکروفون چشمگیر آنها برای بازی های با سیم مناسب است. اگر به دنبال تهیه HyperX Cloud Stinger S  هستید، می توانید پس از دریافت راهنمایی های لازم در خصوص این محصول، آن را از تهران اسپیکر خرید کنید.