آیا انکر یک شرکت آمریکایی است | is Anker an American Company

آیا انکر یک شرکت آمریکایی است | is Anker an American Company

 

انکر یک شرکت فناوری اصالتا آمریکایی است که کار خود را از شهر شنزن استان گوانگ دونگ چین آغاز کرده است.

آیا انکر برند خوبی است؟

شرکت انکر به شرکتی قابل اعتماد در میان عموم معروف است. این شرکت در حال حاضر در زمینه فعالیت خود بهترین است. Mark Smirniotis در توضیحاتش درباره این شرکت می‌گوید اگر شما به دنبال یه کیفیت فوق‌العاده با قیمتی متعادل هستید انکر بهترین پیشنهاد برای شماست.

 

 

آیا انکر یک شرکت آمریکایی است | is Anker an American Company

 

آیا انکر متعلق به آمازون است؟

انکر یک شرکت آمریکایی است که توسط یکی از مهندسین سابق گوگل به نام استیون یانگ در سال 2011 در شنزن چین تاسیس شد. این شرکت علاوه بر مراکز فروش مستقل بیشتر محصولات خود را از طریق سایت آمازون به فروش می‌رساند.

 

انکر چقدر ارزش دارد؟

تحقیقات اخیر درباره‌ی کسب و کارهای خارج از بورس چین نشان می‌دهد انکر 1.45 میلیارد دلار ارزش دارد. یانگ به تنهایی مالک 36درصد سهام این شرکت است که با ترکیب این سهام با سهام همسرش این عدد به 54 درصد می‌رسد.

 

چرا محصولات انکر گران است؟

اگر تمام محصولات موجود در بازار را در نظر بگیریم محصولات انکر گران بنظر می‌رسند اما اگر تمام محصولات غیر قابل اطمینان از منابع گمنام را کنار بگذاریم قیمت محصولات این برند متوسط است. علاوه بر قیمت بالای این محصولات باید به کیفیت فوق‌العاده آنها نیز توجه کنیم. در بازار همیشه شرکتی وجود دارد که محصولات خود را ارزان‌تر از شرکت‌های دیگر به فروش می‌رساند.

 

آیا انکر یک شرکت آمریکایی است | is Anker an American Company

 

آیا اپل انکر را تایید می‌کند؟

انکر به دلیل تولید محصولات با کیفیت از قبیل شارژرها و کابل های متنوع در صنعت لوازم جانبی الکترونیکی در جهان پیشرو است. این امر باعث شده این برند بتواند مجوز MFi اپل را کسب کند.

 

آیا کابل‌های انکر ارزشش را دارد؟

برای آیفون معمولا کابل پاور لاین لایتر انکر پیشنهاد می‌شود که در آمازون به قیمت 12دلار به فروش می‌رسد. قیمت این محصول ارزشش را دارد و شما نمی‌توانید گزینه به صرفه تری را پیدا کنید.

 

آیا انکر برای اپل مناسب و امن است؟

در حالی که وجود شارژر ها و کابل‌های اپل تقلبی در آمازون عادی است، انکر مدعی شده است که محصولات این برند دارای مجوز MFi است و کاملا با استاندارد های اپل هم خوانی دارد. (مجوز MFi از طرف اپل به برند های لوازم جانبی که مطابق استانداردهای اپل است داده می‌شود).

 

انکر در کدام کشورها دارای دفتر فروش است؟

مرکز اصلی برند انکر در شنزن چین قرار دارد اما این شرکت در آمریکا و برخی کشورهای دیگر دارای دفتر فروش میباشد. این شرکت علاوه بر مرکز فروش‌های مستقل خود محصولات خود را از فروشگاه‌های اینترنتی آمازون و فلیپ کارت و paytm نیز به فروش می‌رسد.

 

آیا انکر یک شرکت آمریکایی است | is Anker an American Company

 

برند Soundcore

نام تجاری Anker’s Soundcore به طور مداوم خود را به عنوان یک برند صوتی که ارزش فوق العاده ای را با قیمت های عالی ارائه می دهد ثابت کرده است. هدفون، اسپیکرها و ایربادهای آن ممکن است بهترین چیزی نباشند که می‌توانید بخرید، اما تقریباً ارزش مقایسه با برندهایی با قیمت بسیار بالاتر از مارک‌های معروف را دارند.

 

در سال 2011، استیون یانگ، مهندس گوگل، کالیفرنیا را ترک کرد تا Anker را در شنژن راه اندازی کند. تمرکز این برند روی عرضه باتری ها، شارژرها، پاوربانک ها، کابل ها و سایر لوازم الکترونیکی در آمازون بود. از آن زمان، این شرکت به دسته های بیشتری گسترش یافته و مارک های بیشتری مانند Soundcore و Eufy را معرفی کرده است.

 

طبق صورت‌های مالی Anker، کل فروش آن در سال 2021 به 1.89 میلیارد دلار رسید. 1.03 میلیارد دلار در آمازون، 685 میلیون دلار در فروشگاه های ریتیل 168 میلیون دلار از طریق سایر بازارها و وب سایت های متعلق به فروش رفت. تجارت کلی 34 درصد رشد کرد در حالی که فروش فقط در آمازون 19 درصد رشد کر.