JBL Bar 2.1 و JBL Bar 3.1

مقایسه و تفاوت‌های دو ساندبار جی‌بی‌ال JBL Bar 2-1 و JBL Bar 3-1، دغدغه‌ای بزرگ برای خریداران این محصولات است. بسیاری از خریداران این نوع ساندبار‌ها، به علت نداشتن آشنایی و اطلاعات کافی در هنگام خرید، بین این ساندبارها دچار شک و تردید میشوند. متخصصان فروشگاه تهران‌ اسپیکر برای شما مقایسه‌ای بین این دو ساندبار انجام داده‌اند تا شما بتوانید با دقت و اطلاعات کافی به خرید خود بپردازید.

ساندبار JBL Bar 2-1، دستگاهی با امکانات خوب و صدایی شفاف برای تمام استفاده‌‌ها است که برای فضاهایی با متراژ 40 تا 70 است؛ ساندبار JBL Bar 3-1 دستگاهی فوق‌العاده و عالی برای انواع استفاده‌ها و مناسب برای فضاهایی با متراژ 100 تا 170 متر است که میتواند نیاز شما را جهت داشتن یک صدای باکیفیت و شفاف برطرف کند.

 

ساندبارهای بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Bar 2-1 و JBL Bar 3-1

 

اتصالات

ساندبار جی‌بی‌ال JBL Bar 2-1 و ساندبار جی‌بی‌ال JBL Bar 3-1 هردو دارای دو نوع اتصال هستند. روش‌های اتصال این دو دستگاه به صورت باسیم و بی‌سیم است. اتصال بی‌سیم به این دو دستگاه از طریق بلوتوث صورت میگیرد. شما میتوانید بلوتوث منبع پخش صوتی خود را روشن کنید و با لمس نام دستگاه در قسمت بلوتوث خود، با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

ساندبارهای بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Bar 2-1 و JBL Bar 3-1

 

با توجه به اطلاعات و ورودی‌های تعبیه شده در قسمت پشتی این محصولات، میتوانید به روش‌های اتصال باسیم این دو ساندبار jbl پی ببرید. در هر دو محصول ورودی‌های یکسانی تعبیه شده است. هر دو محصول دارای ورودی‌های AUX ،USB ،Optical و HDMI هستند با این تفاوت که ورودی HDMI در JBL Bar 2-1 کمتر از JBL Bar 3-1 است. Bar 3.1 دارای چهار عدد پورت HDMI و JBL Bar 2-1 دارای دو عدد پورت HDMI است.

ساندبارهای بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Bar 2-1 و JBL Bar 3-1

ساب‌ووفر

هر دو ساندبار دارای یک ساب‌ووفر قدرتمند هستند که صدای باس را در عمیق‌ترین و باکیفیت‌ترین حالت ممکن برای شما فراهم میکنند. ساندبار جی‌بی‌ال JBL Bar 2-1 دارای یک ساب‌ووفر 6.5 اینچی یا به عبارتی 165 میلی‌متری است که با باس عمیق خود باعث افزایش هیجان موسیقی‌های شما میشود. اما ساندبار جی‌بی‌ال JBL Bar 3-1؛ این دستگاه نیز دارای یک ساب‌ووفر باکیفیت و قدرتمند است با این تفاوت که ساب‌ووفر این دستگاه در ابعاد بزرگتر تولید شده است. ساب‌ووفر سری JBL Bar 3-1، یک ساب‌ووفر 10 اینچی و یا 254 است که با قدرتی بیشتر از سری JBL Bar 2-1 موسیقی‌های شما را هیجان‌انگیز تر میکند.

 

ساندبارهای بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Bar 2-1 و JBL Bar 3-1

 

دیگر امکانات

هر دو دستگاه دارای ریموت کنترل بی‌سیم هستند که با استفاده از آن، قابلیت کنترل دستگاه از راه دور، برای شما فراهم میشود. همچنین شما میتوانید با استفاده از ریموت کنترل تلویزیون خود نیز این دو ساندبار را کنترل کنید. از دیگر امکانات این دو دستگاه میتوان به قابلیت نصب دیواری نیز اشاره کرد. شما میتوانید با استفاده از براکت مخصوص، ساندبار خود را بر روی دیوار نیز نصب کنید. همچنین در صورت تمایل خود، میتوانید از دستگاه خود به عنوان یک ساندبار رومیزی نیز استفاده کنید و از پخش موسیقی و صدای باکیفیت آن لذت ببرید.

 

ساندبارهای بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Bar 2-1 و JBL Bar 3-1

 

پشتیبانی از تصاویر 4K

ساندبار JBL Bar 3-1 دارای قابلیت پشتیبانی از تصاویر 4K Ultra HD است که با اتصال پورت HDMI میتوانید به این قابلیت دسترسی پیدا کنید. این قابلیت در ساندبار JBL Bar 2-1 وجود ندارد.