ساندبار JBL Bar 800

با توجه به اینکه بسیاری از ما هنوز از راحتی و سرگرمی‌های خانگی لذت میبریم، به خصوص در فصول سرد سال، ممکن است به دنبال بهبود تجربه بصری و صوتی خود باشید. یک ساندبار مدرن گامی برای ایجاد تجربه سینمایی به خانه شما بدون سرمایه گذاری در سینمای خانگی است.

 

JBL Bar 800 ساندباری است که صدای سوراند سه بعدی واقعی را بدون دردسر سیم اضافی و اتصالات برق برای شما فراهم میکند. با بسیاری از ویژگی‌های هوشمند و دو اسپیکر قابل جدا شدن، ممکن است به نقطه کانونی سرگرمی‌های خانگی شما تبدیل شود.

طراحی و راه اندازی

وقتی JBL Bar 800 را از جعبه خارج میکنید، اولین چیزی که به چشم می‌آید ابعاد آن است اگرچه برخی از ساندبارها رقیب بزرگتری هستند، اما هنوز هم عرض آن تقریباً 35 اینچ است. اگر تلویزیون در سمت کوچکتر میز شما است، ممکن است لازم باشد در جایی که دستگاه را قرار دهید تجدید نظر کنید. باز با این حال، اگر ساندبار جی بی ال دکوراسیون شما را از بین میبرد، میتوانید از براکت‌های دیواری موجود برای نصب آن بر روی دیوار استفاده کنید.

 

بررسی ساندبار JBL Bar 800

 

اگر با مشکل کوچک بودن میز رو به رو شدید، از آنجایی که ساندبار JBL Bar 800 دارای دو اسپیکر بی‌سیم قابل جدا شدن در دو طرف آن است، می‌توانید آنها را بردارید (چند اینچ از دو طرف ساندبار کم کنید) و پشت سر خود روی مبل قرار دهید.

 

اتصال مغناطیسی آسان بین اسپیکرهای جدا شونده بسیار کار جابه جایی و نگهداری از آنها را آسان میکند. همچنین قابهای مغناطیسی برای پوشاندن اتصالات در ساندبار و اسپیکرها دریافت میکنید. توجه داشته باشید که اگر میخواهید از اسپیکرها به‌طور جداگانه مستقیماً بعد از باز کردن جعبه استفاده کنید، احتمالاً به شارژ از طریق USB-C یا اتصال آنها به ساندبار نیاز دارند.

 

ساندبار JBL Bar 800

 

اگر جایی برای قرار دادن اسپیکرهای جداشدنی در JBL Bar 800 ندارید، ممکن است این یک ویژگی بیهوده باشد. در این مورد، یکی از ساندبارهای کوچکتر JBL Bar میتواند انتخاب بهتری باشد. اما، اگر میتوانید، از اسپیکرهای پشت سر خود برای صدای سه بعدی استفاده کنید. در تماشای فیلم‌های سینمایی بسیار تاثیر گذار هستند و بهترین تجربه سینمایی را برای شما فراهم میکنند.

 

ساب ووفر در JBL Bar 800 ده کیلوگرم وزن دارد و قد آن کمی بیش از 43 سانتی متر است. با طراحی ساده و مشکی و پایه‌های کوچک در پایین، ساب ووفر یکی از موارد بسیار حیاتی پخش صدا در ساندبار است. میتوانید به راحتی آن را در اطراف اتاق خود در جایی که به بهترین وجه مناسب است قرار دهید. اما توجه داشته باشید که فاصله زیادی با ساندبار و اسپیکرها نداشته باشد.

 

اتصالات

تنظیم ساندبار JBL Bar 800 ساده است. با استفاده از اتصال HDMI، اپتیکال یا بی سیم، میتوانید آن را به تلویزیون، گوشی هوشمند یا کنسول بازی خود متصل کنید. به همین دلیل دوستانی که هنگام خرید در استفاده از ساندبار عجله دارند نگران نباشند. برای اینکه متوجه فعالیت های ساندبار شوید، یک صفحه نمایش ظریف در جلو آن قرار دارد تا وضعیت اتصالات را به شما اطلاع دهد.

 

ساندبار JBL Bar 800

 

نرم‌افزار

نرم‌افزار JBL One کمک میکند تا از نظر نرم‌افزاری ساندبار JBL Bar 800 خود را به روزرسانی کنید، و میتوانید دستگاه‌های هوشمند شخص ثالث مانند Amazon Alexa را برای کنترل صوتی اضافه کنید.

 

ساندبار JBL Bar 800

 

این نرم‌افزار همچنین به شما امکان میدهد صدای خود را در صورتی که اتصال بین صفحه نمایش و ساندبار خاموش است آن را آفست و همگام سازی کنید. به عنوان یک امتیاز، اگر ریموت کنترل خود را گم کنید یا باتری آن تمام شود، نرم‌افزار به عنوان یک کنترل از راه دور نیز میتواند فعالیت کند.

 

کیفیت صدا

ساب ووفر تقریباً فوراً به صورت بیسیم متصل میشود و میتوانید بلافاصله تفاوت کیفیت صدا را متوجه شوید. یک بار موزیک گوش دادن بعد از اولین اتصال ممکن است اعتیاد آور باشد. تفاوت بین ساندبار و اسپیکر داخلی تلویزیون، چشمگیر است.

 

صداها در JBL Bar 800 عمدتاً واضح و هماهنگ با باس هستند. با تماشای یک فیلم، متوجه میشوید که لحظات دراماتیکی که صدای بیس سنگین را میطلبد، بر هیچ موسیقی یا گفتاری در فضای فیلم غلبه نمیکند. میتوانید سطح باس را تنظیم کنید یا با استفاده از کنترل از راه دور (ساندبار سطح بیس را بین 1 تا 5 به شما نشان میدهد) یا در نرم‌افزار آن را تنظیم کنید. جهش بین چند سطح اول جزئی به نظر میرسد، اما با رفتن از چهار به پنج، تفاوت عمده ای را احساس خواهید کرد.

 

ساندبار JBL Bar 800

 

اگرچه صدایی که از ساندبار JBL و ساب ووفر می‌آید به اندازه کافی شما را در فضای فیلم غرق خواهد کرد، اما ممکن است بخواهید آن را کالیبره کنید. از کنترل از راه دور ارائه شده استفاده کنید و راهنمای راه اندازی سریع را دنبال کنید با چند کلیک دکمه، ساندبار فرآیند را شروع میکند و به طور خودکار محیطی که ساندبار در آن قرار گرفته است را برای تنظیم صدای ایده‌آل بدون توجه به اندازه اتاق و فضای مد نظر شما اندازه گیری میکند.

 

اگر یک تلویزیون بزرگ دارید ساندبار را به دیوار نصب میکنید، با این روش ظاهر کلی هماهنگ‌تر خواهد بود و ساندبار روی میز مثل انگشت شست زخمی بیرون نمیزند. اسپیکرهای جداشدنی یک لایه انعطاف‌پذیر اضافی دارند که در صورت عدم استفاده، میتوانید آنها را در کشو نگه دارید تا اندازه ساندبار را برای استفاده روزمره کاهش دهید.

 

واحد ساندبار در حالی که دارای ویژگیهای هوشمند است، چند دکمه روی سطح خود دارد که میتوانید از آنها برای روشن کردن، جابه‌جایی بین منابع مختلف صدا یا تنظیم صدا استفاده کنید.