معرفی اسپیکر ساب جی بی ال | JBL BassPro Go

ساب ووفر پرتابل جی بی ال JBL BassPro Go

شرکت جی بی ال از ساب ووفر اسپیکر BassPro Go در نمایشگاه CES سال 2017 رونمایی کرد. در واقع این مدل را میتوان اولین ساب ووفری نامید که هم در خودرو و هم در فضاهای باز مورد استفاده قرار میگیرد و این نقطه قوت و وجه تمایز این ساب ووفر از سایر ساب ووفرهای خودرو و حتی ساب ووفرهای مجزا است.

در واقع با BassPro Go هم یک سیستم صوتی همراه خواهید داشت و هم یک ساب ووفر که بیسی عمیق و نرم به شما ارائه میدهد. ویژگی های مختلف این ساب ووفر که تحت تاثیر تکنولوژی Harman ایجاد شده اند و در بسیاری از سیستم های صوتی JBL وجود دارند، احساس داشتن سیستمی کامل و با کیفیت در شما ایجاد خواهند کرد. در ادامه به برخی ویژگی های منحصربفرد و قابلیت های مهم JBL BassPro Go خواهیم پرداخت.

 

در یک نگاه

  • قابلیت اتصال به دستگاه های دیگر بصورت وایرلس و باسیم
  • پرتابل بودن و حمل و نقل آسان
  • ضدآب بودن بدنه دستگاه
  • قابلیت اتصال همزمان به سه پلیر
  • نصب آسان در قسمت های مختلف خودرو و کم جا بودن دستگاه
  • قابل شارژ بودن

 

معرفی اسپیکر ساب جی بی ال | JBL BassPro Go

 

قابلیت اتصال به دستگاه های دیگر بصورت وایرلس و باسیم

BassPro Go می تواند از طریق بلوتوث به سیستم صوتی خودرو و یا گوشی و سایر دستگاه های هوشمند شما متصل شود. همچنین در صورت نیاز می توانید دستگاه های خود را بوسیله کابل USB به این ساب ووفر متصل کنید و از بیس عمیق ساب ووفر خود نهایت لذت را ببرید.

 

پرتابل بودن و حمل و نقل آسان

این ساب ووفر برای استفاده در خودرو و نصب در قسمت های مختلف خودرو طراحی شده است و در نتیجه شما را از سیستم هاس صوتی سنگین و جاگیر در خودرو بی نیاز می کند. شما می توانید ساب ووفر خود را داخل خودرو نصب کنید و یا همراه خود به هر نقطه ای مثل جنگل، کویر، کنار دریا و هرجای دیگری ببرید و حتی در حال حرکت نیز از پخش صدای با کیفیت با بیسی بی نظیر لذت ببرید.

 

معرفی اسپیکر ساب جی بی ال | JBL BassPro Go

 

ضدآب بودن بدنه دستگاه

بدنه ضد آب این ساب ووفر امکان استفاده از آن را در محیط های مختلف به شما می دهد و با خیال راحت می توانید در فضاهایی مثل کنار دریا یا رودخانه از صدای با کیفیت و بیس عمیق و نرم این ساب ووفر استفاده کنید.

 

قابلیت اتصال همزمان به سه پلیر

یکی از ویژگی های مهم و جذاب BassPro Go قابلیت اتصال همزمان آن به سه پلیر است و شما می توانید موزیک های دلخواه خود و دوستانتان را با این دستگاه گوش دهید و تفاوت صدای موسیقی را با بیس جذاب این دستگاه احساس کنید.

 

نصب آسان در قسمت های مختلف خودرو و کم جا بودن دستگاه

JBL BassPro Go را می توانید براحتی در زیر صندلی و یا در صندوق خودروی خود از طریق ساب باکس مخصوص آن نصب کنید و بیسی قوی و عمیق را دریافت کنید بدون اینکه احتیاجی به سیستم های صوتی سنگین خودرو که فضای زیادی در خودرو میگیرند، داشته باشید. این ساب ووفر به قدری کم جاست که حتی داخل خودروی شما جلب توجه نمی کند و نیازی نیست نگران سرقت و یا آسیب ساب ووفر خود باشید.

 

معرفی اسپیکر ساب جی بی ال | JBL BassPro Go

 

قابل شارژ بودن

باتری این دستگاه با یک بار شارژ می تواند 15 ساعت بطور مداوم شما را همراهی کند. پس در مسافرت یا پیک نیک و سایر موقعیت ها نباید نگران تمام شدن شارژ دستگاه خود باشید. همچنین می توانید از طریق کابل USB ساب ووفر خود را شارژ نمایید. بطور کلی JBL BassPro Go هم کارکرد اسپیکر پرتابل را برای شما خواهد داشت و هم کارکرد ساب ووفر پرتابل و همچنین ساب ووفر خودرو.

در واقع این سیستم صوتی کامل و بی نظیر را می توان یکی از بهترین و پرکاربردترین محصولات جی بی ال معرفی کرد. این محصول می تواند گزینه ای مناسب برای افرادی که به سفر به مناطق متنوع علاقه دارند و موسیقی جز جدا نشدنی سفرشان محسوب می شود، مخصوصا افراد علاقمند به سفر با خودروهای آفرود و تورهای طبیعت گردی باشد.