معرفی اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Charge 4

معرفی اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Charge4

به طور کلی شنیدن یک صدای با‌کیفیت برای هر شخصی لذت‌بخش است. مخصوصا اگر این صدا به یک موسیقی فوق‌العاده باکیفیت مربوط باشد. بعضی از کمپانی‌ها برای فروش بیشتر و بهتر محصولاتشان از مواد اولیه و وسایل نامناسب در تولید محصولات استفاده میکنند که این مورد موجب کاهش کیفیت و شفافیت صدا در آن اسپیکرها میشود. با تهران اسپیکر همراه باشید تا به بررسی JBL Charge4 بپردازیم.

 

فروشگاه اینترنتی تهران‌اسپیکر با قرار دادن اطلاعات کافی و مفید در صفحات وبسایت، این امکان را به شما میدهد، تا بتوانید با اطلاعات و دانش کامل و کافی به خرید اسپیکرهای اورجینال بپردازید و از خرید خود لذت ببرید.

 

اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Charge4

 

اسپیکر بلوتوثی JBL Charge4 یک اسپیکر قدرتمند با صدای شفاف است که در حجم و اندازه کم ساخته شده است. طراحی و ساخت در حجم و اندازه کم باعث میشود تا شما بتوانید به هرجا که دوست دارید آن را حمل کنید و آهنگ‌هایی که دوست دارید پخش کنید. اسپیکر جی‌بی‌ال JBL Charge4 یک طراحی استوانه‌ای شکل دارد که شما میتوانید با این نوع طراحی، اسپیکر را به آسانی در دست خود بگیرید و تا ساعت‌ها از پخش موسیقی لذت ببرید.

 

اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Charge4

 

JBL Charge4، جزو اسپیکرهای اکتیو است. در دو طرف کناری این اسپیکر از دو دمپر استفاده شده است. کمپانی جی‌بی‌ال در ساخت این اسپیکر از ووفرهای قدرتمندی استفاده کرده است تا صدای باسی که این اسپیکر تولید میکند در اندازه خودش بهترین باشد. کار این دمپرها خارج کردن هوای ووفر میباشد.

 

اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Charge4

 

طراحی استوانه‌ای شکل JBL Charge4 بخاطر راحتی حمل و نقل آن است اما مشکلی که وجود دارد، اگر شما بخواهید اسپیکر خود را روی یک سطح صاف بگذارید، اسپیکر حرکت میکند. به همین دلیل در قسمت زیری این اسپیکر یک پایه تقریبا مستطیل شکل تعبیه شده است تا شما بتوانید اسپیکر خودتون رو روی هر سطحی که مایل هستید بگذارید و آهنگ‌ها را پخش کنید. با یک مقدار فاصله، بالاتر از پایه اسپیکر، 5 چراغ LED قرار گرفته است که با توجه به این چراغ‌ها میتوانید متوجه مقدار شارژ اسپیکرتان بشوید.

ووفر JBL Charge4، جزو ووفرهای قدرتمندی هست که تابحال روی یک اسپیکر استفاده شده است. وقتی که شما یک آهنگ بیس‌دار پخش کنید کاملا متوجه میشوید که یک اسپیکر در این اندازه کم‌حجم چقدر میتواند قدرتمند باشد. زمانی که شما به آهنگ بیس‌دار خودتون گوش میکنید با کمی دقت متوجه میشوید که زمان کوبیدن باس، دمپرها هم شروع به لرزیدن میکنند که این نشانه کیفیت و عمیق بودن باس هست.

 

اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Charge4

 

قسمت بالایی اسپیکر Charge 4 جی‌بی‌ال، 6 دکمه وجود دارد که هرکدام کار مخصوصی را برای شما انجام میدهند. این دکمه‌ها باعث آسان‌تر شدن استفاده این دستگاه میشود. دکمه‌های این اسپیکر عبارتند از:

  • دکمه‌ JBL Connect یا دکمه‌ مخصوص برای اتصال با اسپیکر‌های دیگر
  • دکمه‌ کم کردن صدا
  • دکمه‌ Power یا دکمه‌ خاموش|روشن کردن
  • دکمه‌ روشن و خاموش کردن بلوتوث
  • دکمه‌ زیاد کردن صدا
  • دکمه‌ کنترل آهنگ

 

JBL Connect

کمپانی JBL قابلیتی را برای مصرف‌کننده‌های خودش به وجود آورده است که با این قابلیت میتوانید دو اسپیکر را با هم سینک کنید و به صورت همزمان از هر دو اسپیکر یک آهنگ را پخش کنید. این قابلیت از طریق بلوتوث اتفاق می‌افتد. شما میتوانید دو اسپیکر JBL را کنار همدیگر بگذارید و همزمان با فشار دادن دکمه‌ JBL Connect، دو اسپیکر را به هم متصل کنید. زمانی که دو اسپیکر باهم متصل شوند شما میتوانید یک آهنگ را از دو اسپیکر به صورت همزمان پخش کنید و از آن لذت ببرید.

 

اسپیکر بلوتوثی جی‌بی‌ال | JBL Charge4

 

قسمت پشتی این اسپیکر بی‌سیم یک درگاه با سه ورودی قرار گرفته است. ورودی Type C، ورودی AUX و ورودی USB که به ترتیب برای شارژ کردن اسپیکر، اتصال باسیم به هر منبع صوتی و شارژ دستگاه‌های دیگر از آنها استفاده کرد. همچنین با هر بار شارژ کامل این اسپیکر میتوانید به مدت 20 ساعت آهنگ‌های مورد‌علاقه خود را با این اسپیکر پخش کنید.