معرفی هدفون بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL Endurance Run BT

هدفون بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL Endurance Run BT یکی دیگر از محصولات کارآمد کمپانی JBL است که با طراحی Fliphook، به صورت دوطرفه و انعطاف پذیر ایجاد شده است و به شما امکان میدهد هدفون‌ها را داخل گوش یا پشت گوش خود قرار دهید. اگر قصد خرید هدفون دارای بلوتوث را دارید، این هدفون JBL برای شما ایده‌آل است.

با یک جلسه شارژ کامل حداکثر 6 ساعت پخش صدا با کیفیت بالا را ارائه می‌دهند.این مدل هدفون بی‌سیم جی‌بی‌ال با بهره‌گیری از فناوری‌های TwistLock و FlexSoft، سبک بوده و آسانی بتوان از آن هنگام ورزش و حرکت استفاده نمود. همچنین JBL Endurance Run BTضد تعریق بوده و برای تحمل و دوام بیشتر در جلسات تمرینی ورزشی در فضای باز یا داخلی و در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.

 

ویژگی‌ها

شما می‌توانید با فشردن یک دکمه، از میکروفون این هدفون استفاده کرده و یا با فشار طولانی دکمه Google Now یا Siri آنرا فعال نمایید. این هدفون با عملکرد صوتی قدرتمند و وضوح عالی میکروفون یکی از نمونه‌های عالی در میان هدفون‌های تولید شده در این رده می‌باشد.

این هدفون با سه جفت سری‌های قرارگیرنده در گوش سیلیکونی شفاف عرضه می‌شود که جدا از قطعات بزرگ TwistLock بوده و قابل جابجایی هستند. این هندزفری دارای یک ریموت کنترل بوده که با بهره‌گیری و استفاده از آن می‌توانید توانایی‌های آن را محدود کنید. این عمل با فشردن دکمه‌های تعبیه شده بر روی ریموت کنترل صورت می‌گیرد.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL Endurance Run BT

 

مدیریت تماس

در هندزفری JBL Endurance Run BT شما می‌توانید موسیقی را Play/Pause کنید، تماس‌ها را پاسخ داده یا قطع کنید و یا آهنگ‌ها را به جلو یا عقب ببرید. همچنین می‌توانید با نگه داشتن دکمه پایین، دستیار صوتی تلفن را احضار کنید. اما متاسفانه در هدفون جی‌بی‌ال Run BT، امکان کنترل میزان صدا وجود ندارد و این ممکن است برای برخی از کاربران محدود کننده باشد.

هر گوشی دارای یک درایور 8.2 میلی متری است که دامنه فرکانس 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز را ارائه می‌دهد. هدفون ورزشی بی‌سیم Endurance RUN BT از JBL برای کار در هر نوع آب و هوا طراحی شده و با ساختاری ضد عرق طراحی شده و دارای گواهینامه IPX5 می‌باشد.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL Endurance Run BT

 

هدفون مغناطیسی Endurance RUNBT

با استفاده از فناوری بلوتوث بی‌سیم، Endurance RUNBT به شما این امکان را می‌دهد که هنگام تمرین، دستگاه تلفن همراه خود را در مکان راحت تری قرار دهید. این هدفون پس از شارژ می‌تواند تا 6 ساعت روشن مانده و این امکان را دارد که میکروفون داخلی هنگام اتصال با تلفن هوشمند، از تماس‌های هندزفری پشتیبانی نماید.

کنترل‌های درون خطی امکان مدیریت تماس‌ها و پخش صدا را بدون نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه تلفن همراه به شما می‌دهد. با دوبار فشار دادن یک دکمه، می‌توانید دستیارهای تلفن همراه Google Now یا Siri را نیز فعال کنید.

این دو هدفون دارای آهن ربا هستند و در صورت عدم استفاده می‌توانند با هم قفل شوند و به شما اجازه می‌دهند به راحتی از هدفون‌های JBL دور گردن خود استفاده کنید. این هدفون مغناطیسی امکان مدیریت آسان کابل را در صورت عدم استفاده فراهم می‌کند. این قابلیت می‌تواند هدفون Run BT Endurance جی‌بی‌ال را از دیگر هدفون ها متمایز نماید.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL Endurance Run BT

 

هدفون بی‌سیم Run BT Endurance مناسب ورزش

لازم به ذکر است، شش ساعت پخش بی‌سیم Bluetooth® به شما امکان می‌دهد موسیقی با کیفیت بالا را پخش کنید بدون اینکه سیم در تمرین شما تداخل ایجاد کنند. همچنین در داخل جعبه هدفون JBL Endurance Run BT یک کیف محافظ ،سه نوک گوشی در اندازه‌های متفاوت، یک عدد کابل شارژ و برگه ایمنی و ضمانت وجود دارد.

هنگامی که هدفون عالی داشته باشید، دیگر چیزی بین شما و تمرینات ورزشی‌تان فاصله نخواهد انداخت. جریان بی‌سیم هدفون JBL Endurance RUNBT انگیزه لازم را ایجاد می‌کند تا با صدای قدرتمند JBL به تمرینات خود بپردازید. این مدل از هدفون، ترکیبی راحت ازFlexSoft و فناوری TwistLock means است و این بدان معنی است که این گوشی‌ها هرگز صدمه نخواهند دید و با خیالی آسوده می‌توانید در هنگام ورزش از آن‌ها استفاده نمایید.