هدفون JBL Live 400BT

JBL Live 400BT هدفون مناسبی است که دارای صدایی کاملاً متعادل و قابل تنظیم است. آنها دارای کمی تأکید بر باس هستند که باعث ایجاد بازتولید صوتی مناسبی شده و می تواند برای دوستداران باس بسیار عالی باشد. این هدفون ها، دارای EQ پارامتری خوبی هستند که بدین ترتیب به سادگی صدا را آن گونه که می خواهید تنظیم کنید.

این هدفون های جی بی ال، با عمر باتری عالی، دامنه بی سیم مناسب و اتصال چند دستگاهی به یک محصول کاربردی تبدیل شده است که به راحتی با و بدون ایجاد خستگی روی سر قرار می گیرند. ضمن آن که عملکرد تأخیر آنها، همانند اکثر هدفون های بلوتوثی، با تاخیر کمی همراه بوده و می تواند گزینه مناسبی برای تماشای محتوای ویدیویی باشد. همچنین دارای اندازه و تنفس خوبی هستند که آن ها را برای ورزش مفید می کند.

این هدفون های زیبا و راحت که با عملکردی عالی عرضه شده است را می توانید از فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر تهیه کنید. می توانید به دسته بندی هدفون ها وارد شده و برند جی بی ال را فیلتر کرده و این هدفون و یا محصولات مشابه آن را مشاهده کرده و به صورت آنلاین خرید کنید.

 

هدفون بی سیم جی بی ال | JBL Live 400BT

 

طراحی بی سیم JBL

JBL Live 400BT دارای طراحی روی گوش که به زیبایی با دوخت روی هدبند و جلای دو رنگ روی بالشتک های گوشی، عرضه شده اند که توانسته است آنها را ممتازتر نماید. این هدفون، ظاهری جمع و جور در روی گوش دارد که در طرح های رنگی متفاوتی ارائه می شوند. این هدفون های جی بی ال دارای وزن 0.45 پوند بوده و به سادگی روی سر قرار می گیرند و به دلیل کوچک بودن بالشتک هایی که قسمت بالای گوش را محدود می کند، گزینه جالبی برای جلسات طولانی گوش دادن است.

 

آنها سبک بوده و قابلیت تنفس خوبی دارند. هدفون بی سیم JBL Live 400BT ، دارای ابعاد 4.8*6.5*2.6 اینچ بوده و به فرم جمع و جورتري جمع مي شود که قرار دادن آن در کیف بسیار راحت خواهد بود.

هدفون های JBL Live 400BT از ساختار خوبی برخوردار هستند و دارای لولاهای فلزی هستند که در مقایسه با محصولات مشابه، کمی بهتر هستند. هدبند انعطاف پذیر است و دارای یک قاب فلزی برای تقویت است. تراکم مناسب در بالشتک های گوشی، آن ها را مستحکم کرده و دوام مناسبی را برای آن منظور می کند.

 

کنترل هایی کاربرپسند

طرح کنترل در JBL Live 400BT بسیار راحت بوده و بازخورد مناسبی دارد. یافتن دکمه ها و کلیک آنها آسان است. دکمه چند منظوره Play / Pause برعکس دکمه میانی برجسته در E45BT ، دارای تورفتگی است که با لمس به راحتی می توان آن ها را یافت. JBL Live 400BT از ویژگی های رایج مانند مدیریت تماس یا موسیقی و کنترل میزان صدا برخوردار است. همچنین، مانند بسیاری دیگر از هدست های بی سیم JBL ، یک دکمه اختصاصی برای همگام سازی بلوتوث دارد که اتصال را آسان می کند.

 

علاوه بر این، این امکان وجود دارد که دستیار صوتی را با یک ضربه روی آرم JBL در گوشی چپ فعال کنید.

هدفون بی سیم جی بی ال | JBL Live 400BT

 

پاسخ فرکانس در هدفون جی بی ال

JBL Live 400BT دارای ثبات پاسخ فرکانس است. در محدوده باس، آنها بیش از 18dB در 20Hz را نشان می دهند که قابل توجه است که دلیل آن بیشتر به دلیل طراحی روی گوش و ارگونومی آنها است که بر تحویل باس آنها تأثیر می گذارد و از عملکرد مناسب و سازگاری در محدوده سه برابر برخوردار می شود.
JBL Live 400BT عملکرد بیس عالی دارد. فرکانس پایین در 10 هرتز می باشد که بسیار عالی است.

 

پاسخ باس نسبتاً مسطح و یکنواخت است و می توان گفت به طور کلی، باس های موجود در این هدفون به اندازه کافی عمیق، پرزرق و برق و ضخیم هستند تا از عهده ژانرهای باس سنگین فیلم برآیند. عملکرد میان رده این هدفون های جی بی ال نیز عالی است. در میانه پایین کمی تأکید کوچک وجود دارد که باعث می شود آواز و سازهای اصلی کمی نازک به نظر برسند، اما به طور کلی در میکس ها متعادل ظاهر می شوند.

 

همچنین پاسخ سه برابر در JBL Live 400BT متعادل و مناسب است و با اکثر سازهای اصلی و آوازها، خیلی تند و یا کسل کننده به نظر نمی رسد.

 

میزان قابلیت جداسازی صدا در هدفون

جداسازی صدا از JBL Live 400BT کمتر از حد است. این هدفون ها ANC ندارند و بالشتک های کوچک گوشی مانع از سر و صدای زیاد با فرکانس پایین نمی شود. این بدان معناست که آنها در محدوده باس زیاد ایزوله نخواهند شد در میان رده، برای مسدود کردن گفتار، آنها توسط 14dB جدا می شوند که مناسب است. در محدوده سه برابر، صدای خارجی را حدود 38dB کاهش می دهند که مناسب است.

اما باید اضافه کنیم که این هدفون ها از عملکرد نشتی خوبی برخوردار هستند. بخش قابل توجهی از نشت آنها از 400 هرتز به 4 کیلوهرتز گسترش می یابد که دامنه نسبتاً وسیعی است و بیشتر شامل گفتار است. همچنین در میکروفون، فرکانس 375 هرتز بیانگر این است که گفتار ضبط یا منتقل شده با آن نسبتاً باریک به نظر می رسد. با این حال، گفتار در محیط های ساکت و آرام کاملاً قابل درک است و عملکرد کنترل نویز میکروفون نیز در بهترین حالت متوسط ​​است.

 

دوام باتری هدفون

هدفون های زیبا و قابل حمل JBL Live 400BT ، عمر باتری بسیار خوبی دارند که بدون مشکلی در تمام روز کاری دوام دارد و دارای عمر باتری 30 ساعت است. برای شارژ کامل فقط حدود 1.8 ساعت زمان لازم است که بسیار خوب به نظر می رسد. همچنین پس از 10 دقیقه به طور خودکار خاموش می شوند تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنند که می توانید در برنامه آن را فعال کنید. با این حال، اگر از میکروفون استفاده کرده و به مدت 10 دقیقه مستقیم صحبت کنید، در صورت عدم پخش صوتی از طریق درایورها، هدفون همچنان خاموش خواهد شد.

 

هدفون بی سیم جی بی ال | JBL Live 400BT

 

پشتیبانی مناسب برنامه

این هدفون JBL Live 400BT با برنامه هدفون JBL سازگار است که یک برنامه کاملاً مناسب است که قابلیت کنترل مکالمه را فراهم می کند و به شما امکان دسترسی به یک EQ پارامتری کامل را می دهد. می توانید هر تعداد ویژگی که می خواهید اضافه کنید و آنها را کاملاً سفارشی کنید. در این هدفون های جی بی ال، شما از نسخه بلوتوث 4.2 برخوردار بوده و می توانید دو دستگاه را به یکدیگر متصل کنید.

 

همچنین آن ها با محدوده  278 فوت عرضه شده اند. اینها هدفون های سازگار با بلوتوث 4.2 با اتصال چند دستگاه هستند. این بدان معنی است که آنها می توانند به طور همزمان به دو دستگاه متصل بمانند که اگر منابع بلوتوث زیادی داشته باشید بسیار راحت است. البته باید اشاره شود که آنها برای اتصال سریعتر و آسان تر از NFC پشتیبانی نمی کنند، اما یک دکمه اختصاصی همگام سازی بلوتوث دارند. عملکرد JBL Live 400BT با 186 میلی متر تأخیر عملکرد همراه است که دارای عملکرد بهتری نسبت به اکثر هدفون های بلوتوثی است.

JBL Live 400BT هدفون های داخلی با کیفیت مناسب، دامنه بی سیم عالی، عمر باتری و مشخصات صوتی خوب و قابل تنظیمی هستند که از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار بوده و با قیمت بسیار مناسبی در فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر عرضه می شود. می توانید پیش از خرید از کارشناسان خبره تهران اسپیکر، راهنمایی های لازم را دریافت کنید و سپس خریدی مطمئن داشته باشید.