هدفون بی سیم JBL Live 650 BTNC

هدفون های JBL Live 650 BTNC Wireless دارای گوشی هایی خوش ساخت و راحت است. آنها دارای نمایه صدای باس سنگین هستند که کمی صدای ضربان را به صدای شما اضافه می کند. همچنین این دستگاه از EQ پارامتری و ایستگاه از پیش تنظیم شده در برنامه برخوردار است که سفارشی کردن صدا را به دلخواه شما آسان می کند.
این هدفون های جی بی ال، دارای ویژگی ANC هستند که می تواند صداهای پس زمینه باس را مسدود کند، ضمن آنکه در برابر سر و صدای محیط با فرکانس بالاتر عملکرد بهتری دارد.

این دستگاه با کیفیت ضبط میکروفون در سطح متوسط همراه است که آن را به یک محصول کاربردی در رده خود تبدیل کرده است که به آسانی می توانید آن را به صورت آنلاین در تهران اسپیکر خرید کنید.

 

طراحی بی سیم JBL

JBL Live 650 BTNC دارای طراحی ساده و براق بیش از حد گوش است که در رنگ های سفید، سیاه و آبی به بازار عرضه شده است. این هدفون ها دارای بالشتک های بزرگ و ضخیمی هستند که همراه با یک هدبند راحت ارائه شده اند. حاشیه های این هدفون نیز از فلز طراحی شده است که می تواند جلوه ای زیبا و البته مستحکم و با دوام را به این هدفون بدهد. میتوان گفت که 650 BTNC یک هدفون بالشتک های بسیار راحت است که کیفیت ساختاری آن، باعث شده است تا سبک بوده و آنها را برای جلسات طولانی گوش دادن بدون احساس خستگی زیاد، مناسب کند.

باید اضافه کنیم که آن ها مقدار قابل توجهی گرما را درون بالشتک های گوشی نگاه می دارند. مهر و موم اطراف گوش می تواند جریان هوا را مسدود کند و ممکن است هنگام پوشیدن آنها هنگام تمرین های ورزشی، تفاوت دما را مشاهده کنید.هدفون های JBL Live 650 BTNC از جمله هدفون های بسیار جمع و جور نیستند اما در قالب حجم کم تری جمع می شوند. بالشتک های آنها نیز به صورت صاف چرخانده می شوند که حمل آنها به دور گردن و یا قراردادن آنها در کیف را راحت می کنند.

 

بررسی هدفون بی سیم JBL Live 650 BTNC

 

کنترل های مناسب، همراه با همگام سازی بلوتوث

در این هدفون JBL طرح کنترل، نسبتاً ساده و کاملاً پاسخگو است. یافتن و استفاده از دکمه های فیزیکی آسان است. شما از ویژگی هایی مانند مدیریت تماس یا موسیقی، کنترل میزان صدا و کنترل ANC برخوردار هستید. آنها همچنین یک دکمه اختصاصی برای همگام سازی بلوتوث دارند که اتصال را بسیار ساده می کند.علاوه بر این، می توانید دستیار صوتی دستگاه خود را با یک بار ضربه زدن روی آرم JBL در گوشی چپ فعال کنید.

باید اشاره شود که هدفون JBL Live 650 BTNC از کابل صوتی 1/8 اینچ TRRS و کابل شارژ میکرو USB بهره مند است. همان گونه که اشاره شد در کابل صوتی استاندارد 1/8 اینچ TRRS ، از یک میکروفون درون خطی نیز بهره برده است و آنها تقریباً در هر پلتفرمی که دارای جک مناسب باشد، از صدا و میکروفون پشتیبانی می کنند که شامل کنترل کننده های کنسول بازی و رایانه های شخصی خواهد بود.

لازم به ذکر است که میکروفون این هدفون، از کیفیت ضبط متوسطی برخوردار است. صدای شما نازک و مبهم است، اما هنوز هم باید برای کسی که در آنسوی خط قرار دارد قابل درک باشد. البته باید اشاره کنیم که میکروفون یکپارچه در کنترل نویز دارای عملکردی متوسط است. این میکروفون تلاش می کند تا صدای شما را از صداهای پس زمینه جدا کند، حتی اگر از یک محیط با سر و صدای متوسط تماس بگیرید. بهتر است برای برقراری تماس از طریق تنظیمات بی صدا استفاده شود.

 

پاسخ فرکانس بی سیم

خوب است بدانید که پاسخ باس در هدفون  Live 650 3.33 دسی بل می باشد و سه برابر 1.45 دسی بل است. بنابراین JBL 650 BTNC دارای صدای باس سنگینی است که آنها را برای گوش دادن به موسیقی های باس سنگین، مناسب می کند. همچنین، دامنه های میانی و سه گانه آنها کاملا متعادل و خنثی است، بنابراین آوازها به وضوح و با دقت تولید می شوند. ضمن آن که در برنامه هدفون JBL ، EQ و ایستگاه از پیش تنظیم نیز وجود دارد تا بتوانید صدای آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید. در این خصوص می توانید از کارشناسان تهران اسپیکر نیز مشورت های لازم را دریافت کنید.

باید اضافه کنیم که این هدفون، از سازگاری پاسخ فرکانسی خوبی برخوردار است. بسته به تناسب، مهر و موم و وضعیت قرارگیری روی سر، ممکن است تحویل باس و سه گانه در بین شنوندگان مختلف متفاوت باشد. همچنین JBL Live 650 BTNC از دقت باس رضایت بخشی برخوردار بوده و بر کل دامنه بیش از حد تأکید شده است، بنابراین ضربه اضافی در میکس ها وجود دارد که برای طرفداران موسیقی باس سنگین ایده آل است.

در نهایت می توان گفت که این هدفون جی بی ال، عملکرد خوب و قله ای دارد. در میان میانه های پایین تا میانی کمی فرو رفته است که می تواند آواز را تکان دهد و سازها را به سمت پشت میکس هدایت کند و اوج در میانه های بالا می تواند همان سازها را خوش صدا یا خشن کند.  Live 650 عملکرد مناسب WHD دارد. در حالی که در اوج های زیاد چند قله وجود دارد، اکثر فرکانس ها در حد خوبی قرار دارند و در نتیجه تولید صوت کاملاً واضح و خالص است.

 

بررسی هدفون بی سیم JBL Live 650 BTNC

 

عمر باتری مداوم

JBL Live 650 BTNC دارای عملکرد خوبی در باتری است. با فعال کردن ANC آنها ، حدود 22 ساعت پخش مداوم را خواهید داشت که باید برای یک روز کاری عادی و گوش دادن به موسیقی، می تواند کافی باشد. برای شارژ کامل فقط زیر دو ساعت زمان لازم است که این می تواند عملکردی مناسب باشد.

متأسفانه، هیچ ویژگی صرفه جویی در مصرف برق ندارند، بنابراین اگر از آنها استفاده نمی کنید، حتماً آنها را خاموش کنید. البته باید بدانید که می توانید با کابل صوتی آنالوگ از آن ها استفاده کنید که حتی اگر باتری خالی شده باشد، راه حلی راحت است. این هدفون از پورت شارژ micro-USB بهره می برد.

 

پشتیبانی بلوتوث هدفون های جی بی ال

این هدفون ها از نسخه بلوتوث  4.2 برخوردار بوده و می تواند دو دستگاه را به یکدیگر متصل نماید. همچنین محدوده بلوتوث این هدفون های جی بی ال ،  335 فوت است. می توانید به راحتی منبع صوتی خود را از رایانه و تلفن تغییر دهید. با این حال، تأخیر آنها با رایانه های شخصی و همچنین دستگاه های iOS و Android بسیار زیاد است و برای بازی مناسب نیستند.

برای سازگاری کامل صدا و میکروفون می توانید این هدفون ها را به کامپیوتر یا PS4 خود متصل کنید. آنها همچنین با رایانه های شخصی مجهز به بلوتوث سازگار هستند و سازگاری مناسبی با Xbox One دارند. در صورتی که نیاز به هدفون هایی مناسب با مشخصات JBL Live 650 BTNC دارید، می توانید به راحتی به فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر وارد شده و در دسته بندی مربوط به هدفون ها، از میان برند جی بی ال، این محصول را انتخاب نمایید.

ضمن آنکه هنگام خرید از این فروشگاه آنلاین و تخصصی، این امکان را دارید تا انتظارات و بودجه خود را با کارشناسان تهران اسپیکر مطرح نموده و با راهنمایی های کارشناسان مجرب آن، خرید متناسب با تقاضای خود داشته و از آن به خوبی استفاده نمایید.