معرفی هدفون بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL OR100

با انتخاب این مدل از هدفون JBL میتوانید یک تجربه جذاب را داشته باشید. این امکان برای شما وجود دارد تا با صدای JBL Pure Bass ، هدفون‌های گوش JBL OR100 هر تجربه VR را هیجان‌انگیز میکند. این نوع از هدفون‌های JBL ، اولین مدلی است که به طور خاص برای Oculus Rift که نمایشگر واقعیت مجازی است طراحی شده و دارای اتصال آسانی و بدون دردسر میباشد.

در مدل OR100 گوشی‌ها به خوبی تنظیم و طراحی شده است به طوری که بتوان ساعت‌ها از آن استفاده نمود، احساس راحتی کرد و از موسیقی لذت برد. طراحی سبک هندزفری‌ داخل گوشی JBL OR100 و نکات قابل تنظیم در باعث می‌شود تا کاربران بتوانند در تجربه‌ای عمیق برای ساعت‌های طولانی بدون هیچگونه حواس پرتی، غوطه‌ور شوند. هدفون‌های داخل گوشی همچنین جلوی سر و صدای محیط را می‌گیرند بنابر این گیمرها می‌توانند هر تجربه‌ای را به شکل هیجان انگیزی داشته باشند.

در صورتی که تصمیم دارید، هدفونی با کیفیت و وزنی سبک داشته باشید که بتوانید آن را به سهولت همراه خود به هرکجا که مایل هستید حمل کنید، می‌توانید از میان مدل‌های هدفون JBL ، مدل JBL OR100 را انتخاب کنید. ضمن آن که کیف حمل آن، به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند به خوبی از هندزفری مراقبت نماید.

هندزفری داخل گوشی JBL OR100 به خوبی در گوش‌ها جای می‌گیرد. طراحی این هندزفری به گونه‌ای است که از سر و صدای محیط جلوگیری می‌کند و یک تجربه واقعی موسیقی را ارائه می‌دهد. همچنین این دستگاه سبک بوده و دارای وزن یازده گرم است که این مزیت باعث می‌شود که بتوانید ساعت‌ها از شنیدن موسیقی لذت برده و وزن هدفون را احساس نکنید. ضمن آنکه این هندزفری دارای سری‌های قرارگیرنده در گوش در سه اندازه‌ی مختلف است که می‌توانید از آن‌ها مطابق نیاز خود استفاده کنید.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL OR100

 

زیبایی ظاهری

هندزفری بی‌سیم JBL OR100 دارای رنگ سیاه بوده و زیبایی ظاهری و ظرافت خاصی در آن طراحی شده است. هر دو قسمت این هندزفری با رابط اختصاصی OCULUS RIFT سازگار هستند و به طور خاص همسان‌سازی شده‌اند تا یک اتصال مطمئن و بدون دردسر برای شما فراهم کنند. این هندزفری به شکل Earbud طراحی شده است که به صورت سیستم شنیداری کوچک و زوج به آن اشاره می شود.

بسیاری معتقدند صدا در تجربیات واقعیت مجازی نقش مهمی دارد، بنابراین ارائه هدفون‌های سازگار با OCULUS RIFT به همراه فناوری‌های جدید، برای بسیاری از افراد جذاب خواهد بود. هدفون‌های JBL OR300 و OR100 از محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL برای کاربرانی مناسب است که به دنبال صدایی فوق‌العاده باکیفیت و شفاف هستند. با استفاده از این هندزفری می‌توانید حس غوطه ور شدن و یک تجربه‌ی بی‌نظیر از واقعیت مجازی را داشته باشید.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL OR100

 

امکانات JBL OR100

لازم به ذکر است این هندزفری دارای وزن 11 گرم می‌باشد. هنگام خرید این هندزفری در جعبه مواردی مانند هندزفری داخل گوشی OR100 برای Oculus Rift، کیف حمل، 3 سری قرارگیرنده در داخل گوش، و راهنمای مشخصات وجود دارد. صدای خالص باس JBL، یک تجربه‌ی عالی از صدایی افسانه‌ای است که در سالن‌های تئاتر و استودیو‌های جهان یافت می‌شود که می‌تواند شما را بیشتر در VR فرو ببرد و باعث افزایش هوش هیجانی شود.

اگر به دنبال یک هندزفری سبک، با قابلیت و فناوری روز بوده و دارای کیفیتی فوق العاده باشد، این مدل از هندزفری‌های JBL می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. شما می توانید با هدفون‌های JBL به موسیقی‌های با کیفیت بالای صوتی گوش دهید که این کیفیت را در برندهای متفرقه نخواهید داشت.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL OR100

 

JBL Pure Bass

هدفون JBL OR100 دارای صدای JBL Pure Bass است که باس عمیق و قدرتمند و صدای بلند و واضح را ارائه مdدهد. این آنها را برای استفاده در بازی های واقعیت مجازی ایده آل می کند، جایی که کیفیت صدا برای ایجاد یک تجربه همهجانبه بسیار مهم است