اسپیکر مانیتور صحنه جی بی ال JBL PRX 812

اسپیکر قدرتمند جی بی ال JBL PRX812، یک سیستم دوطرفه 12 اینچی با Wi-Fi است که برای سیستم‌های اصلی و برنامه‌های مانیتور طراحی شده است. این دستگاه بازتاب‌کننده باس از یک تقویت کننده 1500 وات کلاس D پشتیبانی میکند و حجم باورنکردنی را در یک طرح سبک و جمع و جور ارائه میدهد.

PRX812 جدیدترین پیشرفت‌ها در زمینه طراحی و تولید را که توسط تیم تحقیقاتی JBL توسعه یافته است را ارائه میدهد. PRX812 JBL توسط رهبران صنعت در فناوری اسپیکرها ایجاد شده است که دارای کنترل بی‌سیم و DSP پیچیده است.

 

در یک نگاه

  • Wi-Fi داخلی برای کنترل بی سیم سیستم از هر مکان
  • آمپلی فایر 1500 وات درجه با قدرت کافی
  • مبدل های JBL Differential Drive برای SPL بالاتر در طراحی سبک
  • درایورهای فشرده سازی نئودیمیوم نسل بعدی JBL
  • فن با سرعت متغیر هوشمند برای کاهش نویز
  • تنظیم به روز برای پاسخ فرکانس مسطح
  • کابینت های چوبی با دوام  روکش ثابت DuraFlex tour
  • برنامه موبایل PRX Connect رایگان برای iOS و Android با امکان کنترل بی سیم
  • طراحی مجدد فناوری ورودی، از جمله ورودی های XLR ، 1/4 اینچ و RCA به علاوه حلقه XLR

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL PRX 812

 

مشخصات فنی اسپیکر

PRX812 یک اسپیکر جمع و جور و عالی در سری PRX800 با کنترل از راه دور با پارامترهای DSP EQ پردازنده است. برای بهینه سازی سیستم برای هر دو برنامه، دو تنظیمات EQ قابل انتخاب توسط کاربر ارائه شده است. همچنین با استفاده از نصب پایه دو سوکت، PRX812 با ساب ووفر PRX818XLF کاملا مطابقت دارد و یک سیستم خودکار با عملکرد بالا ارائه می دهد.

PRX812 از یک ووفر دیفرانسیل 12 اینچی، دیافراگم پلیمری حلقوی 1.5 اینچ، درایور فشرده سازی شده نئودیمیم نصب شده در زاویه 90 درجه در 50 درجه تشکیل شده است که همگی توسط تقویت کننده کلاس D 1500 وات ارائه شده است. در هسته اصلی یک بخش ورودی کاملاً برجسته قرار دارد که سیستم EQ قابل انتخاب برای کاربر، انتخاب حساسیت ورودی و بهینه سازی اجزای گسسته را فراهم می کند.

 

طراحی مستحکم اسپیکر

تمام بدنه اسپیکرهای سری PRX800 از تخته سه لایه صنوبر سبک ساخته شده اند که  با اتصالات زبانه ای و شیاری 18 میلی متر مستحکم گردیده اند. تمام بدنه اسپیکر قدرتمند جی بی ال JBL PRX812 ، توسط تور JBL که DuraFlex است، محافظت می شوند. صفحات از استیل 16 مقاوم در برابر فرورفتگی ساخته شده و دستگیره ها از نایلون سبک پر شده تا مقاومت و دوام بیشتری را داشته باشد. همچنین نقاط تعلیق M10 از فولاد 14 ساخته شده و با مقاومت در برابر تحمل وزن بالا طراحی شده است.

پانل ورودی آمپلی فایر، جک XLR یا یک چهارم اینچ را ارائه می دهد و یک کلید حساسیت انعطاف پذیری بیشتری را ایجاد کرده و امکان اتصال واقعی هر منبع صدا بدون استفاده از میکسر را فراهم می کند. چراغ های سیگنال موجود، وضعیت سیستم را نشان می دهند و به تنظیم مطلوب از طریق دکمه کنترل سطح کمک می کنند.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL PRX 812

 

تقویت کننده ها

با تقویت کننده های قدرت 1500 وات کلاس D ، PRX812 قدرتمندترین و کارآمدترین سیستم در کلاس خود است. فناوری ووفر اختراع شده JBL Differential Drive باعث افزایش جرم آهنربا و در عین حال افزایش قدرت در مصرف انرژی می شود. هر دوی این ویژگی ها با هم کار می کنند تا PRX812 به یک سیستم بسیار سبک وزن با توانایی ارائه صوتی پاک و بکر در حجم های فوق العاده زیاد تبدیل شود.

 

کنترل Wi-Fi

اسپیکر قدرتمند جی بی ال PRX812 اولین سیستم PA در کلاس خود است که از کنترل بی سیم کامل از طریق Wi-Fi برخوردار است و به شما روشی جدید و قدرتمند برای راه اندازی، پیکربندی و بهینه سازی عملکرد سیستم صدای زنده می دهد. با استفاده از یک برنامه رایگان سفارشی، می توانید سیستم خود را در هر اتاق به راحتی تنظیم و اجرا کنید.

چه در یک محیط صوتی محدودی کار کنید و چه فضای بیشتری برای هدایت باند خود دارید، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا سیستم شما هر بار عالی به نظر برسد. بنابراین با استفاده از فناوری Wi-Fi پردازنده فعال JBL PRX812 و PA، به کنترل کامل تنظیم و عملکرد اسپیکر خود دست پیدا کنید. می توانید این کار را از هرجای مکان با استفاده از تبلت و برنامه رایگان PRX Connect انجام دهید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL PRX 812

 

PRX Connect

برنامه تلفن همراه PRX Connect برای iOS و Android به طور همزمان به هر یک از سیستم های بی سیم متصل می شود و کنترل کاملی را بر DSP قدرتمند داخلی هر اسپیکر فراهم می کند. با کنترل پارامتر EQ، تاخیر، بی صدایی ، افزایش و سایر موارد، PRX Connect به نوازندگان کمک می کند تا سریع تر از همیشه به صدای عالی برای اجرای خود برسند. کاربران می توانند در حین کنترل صدا در اطراف مکان گردش کرده و اسپیکرها را برای کیفیت مطلوب صدا دقیق تنظیم کنند. PRX Connect همچنین پیکربندی نمایش های آفلاین و ذخیره پیش تنظیمات را برای تنظیم سریع در آینده آسان می کند.