هدفون JBL TUNE 520BT

ظاهراً JBL در حال آماده شدن برای عرضه یک جفت هدست بی سیم جدید به نام هدفون JBL TUNE 520BT است. محصول شنیدنی آینده این شرکت ممکن است به زودی راه اندازی شود زیرا دستگاه اخیراً گواهی آنلاین دریافت کرده است.

معرفی هدفون JBL TUNE 520BT

مدل JBL TUNE 520BT در پایگاه داده گواهی NCC مشاهده شد که شماره مدل HPT603028 را نیز فاش کرد. این لیست همچنین طراحی کامل هدفون جدید و برخی جزئیات دیگر را فاش کرد.

با نگاهی به تصاویر NCC، میتوانیم ببینیم که حداقل در یک مدل به رنگ مشکی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، دکمه‌های فیزیکی در سمت راست برای دکمه‌های تنظیم صدا و دکمه پاور قرار میگیرد. حتی میتوانیم ببینیم که یک پورت USB Type C برای شارژ دارد.

 

معرفی هدفون JBL TUNE 520BT

 

مدت زیادی است که برند JBL محصولاتی را در هند عرضه کرده است. پیش از این، این شرکت JBL Live Pro 2 TWS را در ماه آگوست در هند راه اندازی کرده بود. به همین دلیل ممکن است به زودی هدفون جدیدی را در هند عرضه کند.

 

JBL TUNE 520BT دارای شماره مدل HPT603028 در وب سایت صدور گواهینامه NCC است. همانطور که در تصاویر گواهی NCC مشاهده میشود، هدفون JBL TUNE 520BT به این شکل خواهد بود. این هدفون در رنگ مشکی عرضه خواهد شد و دارای سه دکمه فیزیکی در قسمت سمت راست است: افزایش صدا، کاهش صدا و دکمه پاور. یک اسلات شارژ نوع C روی دستگاه هم دیده میشود. طراحی JBL TUNE 520BT مشابه تمام هدفون های دیگری است که این شرکت در گذشته عرضه کرده است. برند JBL در کاپ گوش چپ و راست وجود دارد. این سند نشان میدهد که JBL TUNE 520BT دارای باتری 450 میلی آمپر ساعتی است.

 

معرفی هدفون JBL TUNE 520BT

 

این هدفون به همراه یک کابل USB به نوع C ارائه میشود که طبق اسناد NCC از شارژ 5 واتی پشتیبانی میکند. این کابل دارای شماره مدل HW-050100U01 است. همانطور که در تصاویر بالا مشاهده میکنید در رنگ قرمز موجود خواهد بود. به جز جزئیات بالا، وب سایت گواهی NCC چیز زیادی در مورد هدفون فاش نمیکند. ما میتوانیم انتظار داشته باشیم که این شرکت به زودی راه اندازی هدفون جدید خود را اعلام کند و JBL TUNE 520BT را در رنگ های مختلف عرضه میکند.

 

پیش از این، این شرکت JBL TUNE 510BT را با قیمت 3699 روپیه در هند عرضه کرده بود. بنابراین، میتوان انتظار داشت که این شرکت مدل آینده را با قیمت کمتر از 4000 روپیه در کشور عرضه کند.

 

معرفی هدفون JBL TUNE 520BT

 

JBL قبلاً مدل های هدفون Tune Tune 510 BT را با قیمت 3699 INR در هند عرضه کرده بود. به این معنی، ما میتوانیم انتظار داشته باشیم که این برند جانشین خود را با قیمتی در حدود 4000 INR یا مشابه با 510 عرضه کند. بنابراین اطلاعات بیشتری را دنبال کنید، زیرا زمانی که اطلاعات اضافی در مورد هدفون‌های بی‌سیم آینده در دسترس باشد، به‌روزرسانی‌ها را ارائه خواهیم کرد.