شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

معرفی هدست حرفه ایی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth

معرفی هدست حرفه ایی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth

معرفی هدست حرفه ایی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth

Bluetooth

هدست  LG TONE Style HBS-SL6S ، محصول دیگری از هدفون های دور گردن بی سیم مانند هدفون Anker Soundcore  LG TONE Style SL6s است. این هدست برخلاف مدل های مشابه خود ،دارای یک بلندگوی مونو برای تماس های بدون هندزفری آسان است. این هدست همچنین دارای گوشی های جمع شونده و شارژ سریع و کارآمد است و این یک انتخاب عالی برای اکثر شنوندگان خواهد بود. برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در خصوص این محصول، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاه اجمالی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth هدست حرفه ایی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth

 • تولید صدای دقیق سه برابر و بیس عمیق و بی نقص برای صدای متعادل
 • میکروفون های دوتایی LG TONE Style HBS-SL6S برای مکالماتی شفاف حتی در محیط های شلوغ
 • باتری داخلی بزرگ  با 8 ساعت زمان پخش با زمان آماده به کار 18 روز
 • برخورداری از قابلیت شارژ سریع باتری، ده دقیقه شارژ برای سه ساعت استفاده
 • اتصال سریع و بدون تاخیر بلوتوث LG TONE Style HBS-SL6S
 • دارای کابل شارژ نوع C و کتابچه راهنمای کاربر
 • دارای بلندگوی مونو برای برقراری تماس هندزفری LG TONE Style HBS-SL6S
 • هدفون های جمع شونده، یک راه حل آسان برای مدیریت ذخیره سازی
 • راه حل صوتی Hi-Fi با Meridian Audio واحد لایه ای چند فلزی برای بیس بی نقص و واضح

بلندگوی مونو

می توان گفت شنوندگانی که دائماً در حال تماس هستند، از بلندگوی مونو TONE Style SL6s لذت خواهند برد. اگر در یک محیط آرام و ساکت باشید، می توانید به راحتی تماس بگیرید و بدون هیچ نگرانی برای از دست رفتن تماس و گفتگو، با آن سوی خط صحبت کنید.البته باید اشاره کنیم که این هدفون ها پشت گردنی بهترین کیفیت صدا را ارائه نمی دهند. اما به شما کمک کرده و چند لحظه به شما فرصت می دهند تا در ابتدای تماس خود را آماده کنید.

همچنین HBS-SL6S Bluetooth به لطف لبه های عقب قابل جمع شدن، قابلیت استفاده بهتری را خواهند داشت. باید گفت که بلندگوی مونو برای پاسخگویی به تماس های غیرمنتظره هنگام عقب کشیدن گوشی ها بسیار مناسب است.اکنون می توانید صدای واضح و متعادل تری نسبت به گذشته تجربه کنید. دیافراگم کامپوزیتی درون واحد بلندگو به تولید وضوح در دامنه های بالا و پایین کمک می کند. لایه فلزی با مقاومت بالا سه برابر دقیق ایجاد می کند، در حالی که یک لایه پلاستیکی بیس عمیق و بی نقصی تولید می کند.

کنترل های مناسب

گوشی های بی سیم هدست گردنی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth با طراحی مناسب در کنار یکدیگر قرار گرفته و با سیاه عرضه شده اند. در واقع LG TONE Style SL6   دارای یک بلندگوی مونو در سمت راست بند است. در حالی که این بلندگو برای تماس های تلفنی در نظر گرفته شده است، اما می تواند موسیقی را نیز پخش کند.در سمت راست و خارجی گردن بند ضامن بلندگو قرار دارد.

قرارگیری جدا شده آن، شناسایی و استفاده آن را آسان می کند. در سمت چپ گردن بند کنترل های پخش، میزان صدا و بلوتوث قرار دارد. کمی پشت دکمه تنظیم صدا، ورودی USB-C پوشیده شده ای را پیدا خواهید کرد. LG با طرح کنترل، کاری فانتزی انجام نمی دهد، این به آن معناست که تقریباً هرکسی قادر به استفاده ساده از آن است.

طراحی حرفه ای و زیبا

 هدست حرفه ایی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth

از طرف دیگر ، طرح منظور شده LG TONE Style HBS-SL6S  می تواند برای برخی کارها استفاده کند. با انتخاب نازل های راست و نه زاویه دار، در کانال گوش پس از یک ساعت استفاده، کمی ناراحتی آشکار می شود.

این کار احتمالاً به این منظور انجام شده است که جوانه ها در حالت جمع شدن با بند گردن کنار هم قرار بگیرند، مکانیسم جمع کردن و استفاده از آن جالب است، اما شاید کمی راحتی استفاده را تغییر دهد.

همچنین می توانید به سادگی کابل های گوش را تا جایی که مجاز است گسترش داده و آزاد کنید. هدست بلوتوثی LG Tone Style SL6s به حالت تعلیق درآمده اند تا نازکی کابل را نشان دهند. کابل ها نازک هستند اما در حین استفاده به خوبی نگه داشته می شوند. ضمن آن که سه جفت نوک گوش به شما تعلق می گیرد که برای هدفون ها در این رده استاندارد است.

اگر در یافتن تناسب مناسب مشکلی دارید، می توانید گزینه های دیگری از آن ها را امتحان کنید.

دوام باتری LG TONE Style HBS-SL6S

عمر باتری LG TONE Style HBS-SL6S عالی است. هدفون ها با فقط یک بار شارژ، کمتر از 10 ساعت پخش می کنند. این تقریباً دو ساعت بیشتر از عمر باتری هشت ساعته ال جی است. همچنین از شارژ سریع از طریق USB-C پشتیبانی می کند و عملکرد آن مناسب است. با این قابلیت، فقط با 10 دقیقه شارژ، سه ساعت پخش را فراهم می کند که برای بسیاری از کاربران مناسب خواهد بود.

اتصال هدست به تلفن

لازم به ذکر است که اسپیکر مونو در سمت راست هدست LG Tone Style HBS-SL6S تغییر حالت می دهد. می توانید اسپیکر مونو را از سمت راست گردن بند روشن و خاموش کنید. اینها از سیستم عامل بلوتوث 5.0 استفاده می کنند و بلافاصله با تلفن هوشمند متصل می شوند. برای شروع اتصال، دکمه روشن یا خاموش را فشار دهید و نگه دارید.یک پیام صوتی شما را از حالت اتصال آگاه می کند و سپس می توانید LG TONE Style HBS-SL6S را از فهرست Bluetooth تلفن هوشمند خود انتخاب کنید.

همچنین می توانید از ویژگی متصل شدن سریع که با اتصال NFC متفاوت است، استفاده کنید. برای این کار دکمه روشن یا خاموش را نگه دارید و هدست را در فاصله یک متری تلفن هوشمند مورد نظر قرار دهید. یک اعلان کشویی روی صفحه نمایش تلفن شما ظاهر می شود و از شما می خواهد با SL6 ها متصل شوید.البته LG ، شرکتی است که بهترین تلفن های هوشمند را برای صدایی با کیفیت تولید می کند، اما از پشتیبانی کدک بلوتوث با کیفیت بالا در این هدست استفاده نکرده است.

شما از جریان AAC بهره مند می شوید و این فقط برای کاربران آیفون مفید است که قابلیت چند نقطه ای بلوتوث وجود ندارد. اگر می خواهید از رایانه به تلفن هوشمند خود تغییر دهید، باید این کار را به صورت دستی انجام دهید.

نمودار پاسخ فرکانس LG TONE Style HBS-SL6S

LG TONE Style HBS-SL6S از فناوری Meridian Technology برای تولید صدا استفاده می کند. ضمن آنکه سر و صدای محیط نیز با این هدفون ها تا حدودی کاهش می یابد. همچنین از فناوری Meridian Audio برای تنظیم TONE Style HBS-SL6S استفاده شده است.

بنابراین فرکانس های بیس و میانه در صدای کم در 50٪ یا کمتر ، عالی به نظر می رسند.هرگاه صدا را فراتر از آن افزایش دهید، نویز صدای محیط ایجاد می شود. مهم نیست که به چه ژانری گوش دهید، نت های باس نسبت به سایر صداها بلندترین کیفیت را خواهند داشت. این بستگی به تنظیمات موسیقی شما دارد کهمی تواند خوب یا بد باشد.وقتی در TONE Style HBS-SL6S صحبت از صداهای بلند می شود، جداسازی خوب است، اما صدای زنگ همچنان شنیده می شود و حتی ممکن است موسیقی شما را مخفی کند.

در برخی از آهنگ ها ، بیس 12 ثانیه افت می کند. ضربه پاسخ فرکانسی از 100-300 هرتز به خوبی صدای کم را نشان می دهد.با این حال، گاهی اوقات توسط ضرب و شتم پوشانده می شود به ویژه هنگامی که گروه کر شروع می شود. همچنین وضوح یکی از نقاط پایین هدفون است و شناسایی جزئیات فراتر از فرکانس های اساسی برای ابزارهای مختلف، دشوار است.

معرفی هدست حرفه ایی LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth

کیفیت عملکرد میکروفون LG TONE Style HBS-SL6S

کیفیت میکروفون LG TOcNE Style HBS-SL6S خوب است، اما کسانی که صدای کمتری دارند برای شنوندگان غیر طبیعی به نظر می رسد. اما باید گفت که در کل کیفیت میکروفون LG TONE Style HBS-SL6S قابل قبول است و به دلیل میرایی با فرکانس پایین، به نظر غیر طبیعی یا توخالی به نظر می رسد. فناوری میکروفون دوتایی توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اما استفاده در دنیای واقعی را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

علاوه بر این، نویز کابل از طریق تنظیم میکروفون پخش می شود. شما می توانید برای افزایش یا کاهش میزان صدا ، از کلیدهای جهت دار بالا و پایین استفاده کنید.

کیفیت بی سیم هدست گردنی LG TONE Style HBS-SL6S

هدست بی سیم LG Tone Style SL6s دارای پوشش بافت دار با رنگ سیاه و سفید است که دارای بند دور گردن باریک و شیکی می باشد. طراحی بند گردن یک روش هوشمند برای پنهان نگه داشتن و سازماندهی کابل ها هنگام استفاده بوده و بلندگو برای تماس های غیر منتظره مفید است.برخی از شرکت های تلفن هوشمند جک هدفون را باز می گردانند، اما برخی دیگر همچنان با یکپارچه سازی مجدد آن مخالف هستند.

حتی اگر هدست LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth شما از صدای سیمی پشتیبانی کند، راحتی بی سیم بودن را نمی توان انکار کرد. اما صدای بی سیم مجموعه ای از نگرانی های جدید را به شما معرفی می کند.هر کسی که به طور انحصاری از هدفون های بی سیم واقعی مانند هدست  LG TONE Style HBS-SL6S Bluetooth استفاده کند و در سرویس های پخش موسیقی بدون تاخیر مشترک شود، نمی تواند از پخش با وضوح بالا استفاده کامل کند.

باز هم، بلوتوث صدای ضعیفی را منتقل می کند، بنابراین تلفن هوشمند شما نمی تواند همه داده ها را با هدفون های بلوتوث برقرار کند.علاوه بر این، دستگاه های بلوتوث دارای یک محدوده اتصال مشخص هستند که معمولاً برای هدفون سه متر است.

هرچه از تلفن خود دورتر شوید، سیگنال برای تداخل بیشتر ایجاد می کند. این تداخل به عنوان موانع فیزیکی و سایر فرکانس های تشدید آشکار می شود.کدک نحوه انتقال بلوتوث از یک منبع به هدفون شما را تعیین می کند. بدون توجه به کدک، آنها مسئولیت رمزگذاری و رمزگشایی داده های صوتی دیجیتال به یک قالب مشخص را بر عهده دارند. هدف این است که یک سیگنال با قابلیت اطمینان بالا با حداقل نرخ بیت را انتقال دهید.

با انجام این کار، فضای مورد نیاز و پهنای باند برای ذخیره سازی و پخش به حداقل می رسد. نرخ بیت بالا منجر به فشرده سازی کمتر و کیفیت صوتی بیشتر می شود.

ساختار ظاهری هدست پشت گردنی

هدفون LG TONE Style HBS-SL6S دارای راحتی هندزفری و صدای بی نقص برای حداکثر بهره وری است. می توانید به سادگی تماس تلفنی برقرار کنید و به راحتی در خانه، جاده یا هرجایی که قرار دارید، از آن ها بهترین استفاده را داشته باشید.طراحی راحت گردن، خستگی را که معمولاً به دلیل استفاده از هدست در طول ساعت های طولانی ایجاد می شود، کاهش می دهد.

با استفاده از طراحی سبک و کارآمد، شما تماس را از دست نخواهید داد، در حالی که قابلیت استفاده نهایی برای استفاده در حین کار را فراهم می کند. می توانید استراحت کنید، چند کار را انجام دهید یا بدون از دست دادن هدفون های خود حرکت کنید. اینها به راحتی جمع می شوند و به داخل گردن می آیند تا ذخیره سازی آسان و راحت داشته باشند.

6
دیدگاه‌های نوشته

  کاربر تهران اسپیکر 26 خرداد 1401

  وقتی اسم Anker میاد دیگه میتونی مطمِئن باشی که کیفیت کار توی بهترین سطحه البته الان Anker Soundcore Life U2 اومده که خیلی از این مدل بهتره و 16 ساعت هم بیشتر باتری نگه میداره

  کاربر تهران اسپیکر 13 بهمن 1400

  دنبال همچین چیزیم تو بازار lg tone فکر مینم گزینه خوبی باشه

  کاربر تهران اسپیکر 13 بهمن 1400

  گردنیای lg tone رو خیلی قبول دارم قصد خریدشو داشتم خوب شد مقالتون رو دیدم مرسی❤❤

  کاربر تهران اسپیکر 13 بهمن 1400

  نمیدونستم برای مکالمه ام جواب مرسی که اطلاعات می ذارید

  کاربر تهران اسپیکر 13 بهمن 1400

  توی کیفیت lg tone توی همکاریش با anker شاهکار کرده من واقعا راضیم

  کاربر تهران اسپیکر 13 بهمن 1400

  برای ورزش مدتیه دارم quality حرف نداره و خیلی سبک برای تمرین