معرفی هدست راحت و پیشرفته
Logitech G733

هدست راحت و پیشرفته Logitech G733، دارای طراحی بی‌سیم است و برای راحتی مناسب در بازی‌های طولانی تعبیه شده است و دارای صدای فراگیر، فیلترهای صوتی و نور پیشرفته‌ای است که شما باید بیشتر از هر زمان دیگری به سبک آن توجه کرده، صدا را دریافت نموده و بازی کنید.

 

هدست راحت و پیشرفته Logitech G733 در یک نگاه

  • درایورهای کارآمد  PRO-G 40 میلی متر برای کاهش اعوجاج
  • پاسخ فرکانس میکروفون 100-10KHz
  • آزادی کامل با برد بی سیم تا 20 متر بدون تاخیر جدی
  • سبک طراحی بیش از حد گوش برای جلوگیری از نشتی صدا
  • روشنایی هدست در طیفی گسترده
  • فیلترهای میکروفون پیشرفته برای ایجاد صدایی غنی حرفه ای

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech g733

 

فناوری بی سیم

فناوری بی سیم این هدست  G733 به شما 29 ساعت عمر باتری و حداکثر 20 متر آزادی بی سیم قابل اطمینان می دهد که البته به شرایط کاربر و امکاناتی که استفاده می کند، متفاوت است. عمر باتری براساس میزان تنظیم هدست روی روشنایی پنجاه درصد کمتر است. شما می توانید بدون درگیر شدن با کابل، خود را در بازی، موسیقی، فیلم یا هر آنچه که تمایل دارید غوطه ور کنید. می توانید آزادانه با دوستان خود ساعت ها بدون احساس خستگی و وابستگی به کابل، بازی کنید.

 

شخصی سازی

در این هدست دو منطقه برای شخصی سازی نورپردازی وجود دارد. بنابراین رنگ ها را شخصی کنید، صدای خود را تجسم کرده، در دنیای بازی خود ادغام شوید یا فقط با انیمیشن های از پیش تعیین شده و سفارشی سرگرم شوید. همه آن را با نرم افزار رایگان بازی G HUB برنامه ریزی کنید. ویژگی های پیشرفته به نرم افزار Logitech G HUB نیاز دارند.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech g733

 

میکروفون هدفون

میکروفون که از فناوری پیشرفته ای برخوردار است، مکالمات صوتی فوق العاده واضحی را با کاهش نویز پیشرفته و فشرده سازی ارائه می دهد. در این هدست از فیلترهای میکروفون پیشرفته ای استفاده شده است تا صدای شما را غنی تر، تمیزتر و حرفه ای تر می کنند.بنابراین هر صوتی را با وضوح نفس گیری بشنوید و در بازی خود غرق شوید. همچنین در گوشی سمت چپ یک دکمه روشن و خاموش، تنظیم میزان صدا و یک دکمه برای بی صدا کردن میکروفون قابل جدا شدن وجود دارد.

 

طراحی مناسب و راحت

هدست مخصوص بازی  Logitech G733 فقط 278 گرم است، در عین حال می توانید بازی را ادامه دهید همانند آنکه آن ها را در روی سر خود ندارید. همچنین فوم دو لایه به کار گرفته شده در این هدفون، به آرامی با سر و خطوط اطراف صورت شما مطابقت دارد. نقاط فشار را کاهش می دهد و راحتی طولانی تر را برای جلسات بازی فراهم می کند.هدبند نیز نرم و قابل تنظیم بوده و می تواند تناسب مناسبی را بر روی سر ایجاد کند. این هدست به رنگ یاسی، آبی، سیاه و سفید ارائه می شود.

محدودیتی در طراحی Logitech G733  وجود دارد که باعث می شود زیبا به نظر آیند. پلاستیک به کار رفته در این هدفون انعطاف پذیر است، اما نقاط حرکت یا کشش بسیار کمی داشته بنابراین حسی از استحکام بالا را ایجاد می کند.این یک هدفون پلاستیکی با رنگ روشن است که دارای نوارهای سبک LED و زاویه دار است. بالشتک های گوشی از پارچه مشبک ساخته شده است که به راحتی نفس می کشد و تجمع گرما را به حداقل می رساند. روی هم رفته، این جنبه ها  G733 را بسیار راحت می کند، خصوصاً در مدت زمان طولانی، عملکرد مناسبی دارد. اگرچه برای ایجاد یک مهر و موم مناسب کار زیادی نمی کنند.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech g733

 

سازگاری با دستگاه ها

در واقع استفاده از هدست Logitech G733  بسیار آسان است. این یک هدست مخصوص بازی بی سیم است که عمدتا برای کامپیوتر ساخته شده است، اما با کنسول هایی مانند PlayStation 4 و Nintendo Switch هنگام اتصال نیز سازگار است.

مانند اکثر هدست های گیمینگ در نوع خود ، Logitech G733  با استفاده از یک دانگل USB RF متصل می شود و اگرچه گزینه سیمی وجود ندارد، اما یک موضوع پلاگین و بازی است.این هدست از برنامه G Hub Logitech نیز پشتیبانی می کند و احتمالاً ایده خوبی است که آن را نصب کنید (کمی بیشتر در مورد این مورد) ، اما برای قابلیت های اساسی به آن نیازی ندارید.

 

برنامه کاربردی Logitech

Logitech G Hub معمولاً یک برنامه کاملاً کاربردی است که شامل تنظیمات EQ ، گزینه های سفارشی سازی برای LED های رنگی هدست و پشتیبانی از صدای فراگیر است ، اما با G733 ، Blue Vo! ce را نیز ارائه می دهد. بدین ترتیب، Logitech G733  یکی از معدود هدست های بازی است که تجربه نرم افزاری را ارائه می دهد که در واقع باعث بهبود هدست می شود.

روشن کردن این برنامه، خروجی میکروفون را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد صدای میکروفون خود را با درجه چشمگیری سفارشی کنید. همچنین می توانید نمایه سفارشی خود را تنظیم کرده و از EQ تا گزینه هایی مانند کاهش سر و صدا، فشرده سازی، فیلتر کردن و راه اندازی را تنظیم کنید. این یک مجموعه واقعاً جامع از گزینه ها است و برای هر کسی که واقعاً به نحوه صدا در تماس اهمیت می دهد، مناسب است.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech g733

 

عمر باتری

Logitech ادعا می کند که G733  با یک بار شارژ با خاموش بودن LED ها می تواند تا 29 ساعت دوام بیاورد. لازم است بدانید که LED ها به انرژی زیادی احتیاج دارند و اگر می خواهید چراغ ها را روشن نگه دارید، چند ساعت عمر باتری کمتری خواهید داشت.

بازی با Logitech G733

هدست مخصوص بازی Logitech G733 در کنار صفحه کلید بازی و ماوس مخصوص بازی Logitech قرار دارد. این یک هدست مخصوص بازی PC است، اما در هنگام نصب روی PlayStation 4 و Nintendo Switch نیز کار می کند.

G733  تجربه بازی فوق العاده ای را ارائه می دهد و راه اندازی آن آسان و بسیار راحت است. این هدست همچنین صدای فراگیر 7.1را از طریق G Hub در رایانه ارائه می دهد و مانند اکثر استانداردهای فراگیر مجازی کار می کند.

 

کیفیت صدا در هدست

Logitech G733  دارای صدای بسیار دقیق تقریباً در طیف فرکانس است. کمی فرورفتگی در حدود 4 کیلوهرتز وجود دارد، اما این بیشتر برای جلوگیری از تشدید طبیعی صدا در گوش است. اساساً هنگام استفاده از این هدست مشکلی از تحریف صوتی ندارید.

برای گوش دادن به موسیقی، امضای صوتی برای هر نوع موسیقی عالی است. خروجی دقیق باس به این معنی است که ژانرها عالی به نظر برسند بدون آن که غرق شدن بی جهت صداهای دیگر وجود داشته باشد. در بازی، پاسخ فرکانسی عالی است. دیگر نگران صداهای بلند نخواهید بود که صداهای آرام تری را خفه میکنند و صدا حتی در صورت شدت گرفتن صدای بازی ها واضح خواهد بود.