Ankerwork M650 Wireless Microphone

AnkerWork از جدیدترین میکروفون بی‌سیم قابل‌حمل خود، AnkerWork M650 Wireless Microphone در نمایشگاه CES 2023 رونمایی کرد که در ماه مارس برای خرید در دسترس قرار میگیرد. سخت است که در مورد فناوری میکروفون قابل‌حمل که در چنین طراحی کوچکی گنجانده شده است هیجان زده نباشیم.

 

ویژگی‌ها

  • تا 15 ساعت کارکرد باتری
  • دارای 4 گیگابایت حافظه داخلی و تا 7 ساعت ضبط
  • ضبط صدا در حالت Stereo و Mono
  • امکان شارژ کامل در 90 دقیقه همراه با قابلیت شارژ سریع
  • صفحه نمایش لمسی جهت ایجاد تنظیمات جدید و کنترل ضبط
  • شخصی سازی EQ صدا و افکت Low-Pass
  • دانگل USB-C جهت ایجاد اتصال سریع برای تلفن همراه و سایر دستگاه‌های هوشمند
  • فناوری VoiceShield برای کاهش نویز اطراف و تمرکز بر روی صدای گوینده
  • دریافت صدا تا فاصله 195 متری بدون ایجاد نویز و قطع شدن اتصال
  • دارای کابل 3.5 میلیمتری جهت اتصال سریع و ضبط همزمان همراه با دوربین

 

معرفی میکروفون | Ankerwork M650 Wireless Microphone

 

طراحی

طراحی Ankerwork M650 Wireless Microphone همراه با حالت دکمه ای و گیره‌دار بسیار ساده و شیک است و در عین حال دارای پوشش‌های رنگی قابل تعویض نیز است تا واقعاً میکروفون‌ها را برای مصاحبه‌های جلو دوربین مجزاتر کنند. به لطف حالت گیره و مغناطیسی دو کاره، سازندگان محتوا میتوانند AnkerWork M650 Wireless Microphone را در حین انجام بیشتر فعالیت‌ها بدون نگرانی از افتادن آن استفاده کنند.

 

میکروفون Ankerwork M650 Wireless Microphone کاور میکروفون دارد که مجموعه ای از 3 کاور قابل تعویض در رنگ‌های مختلف است تا با لباس‌ها و سبک‌های تولیدکنندگان محتوا مطابقت داشته باشد. جنس این قاب ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم دقیق با فناوری IMD برای جلوگیری از اثر انگشت و ارائه بهترین کیفیت برای شماست.گیرنده مجهز به صفحه نمایش لمسی LCD با وضوح بالا است که میتواند برای تنظیم صدا و نظارت بر سطوح ضبط در زمان واقعی استفاده شود. همچنین دارای حافظه داخلی است که میتواند هفت ساعت صدای غیر فشرده را ضبط کند.

 

معرفی میکروفون | Ankerwork M650 Wireless Microphone

 

باتری

مقدار فناوری تعبیه شده در میکروفون و فرستنده به ظاهر کوچک اصلا خود را نشان نمیدهد. کل قطعات به خودی خود به یک دیگر متصل است به طوری که گیرنده و میکروفون همه در کیس شارژ قرار میگیرند (مانند کیس شارژ ایرباد و ایرفون‌های بلوتوثی). انتظار میرود حدود 6 ساعت کارکرد باتری و حدود  1.5 بار شارژ از کیس داشته باشید(تا 15 ساعت در مجموع).

با قابلیت شارژ سریع، میتواند در عرض 90 دقیقه از حالت باتری خالی به شارژ کامل برسد. به لطف صدای دو کاناله، کیفیت صدای حرفه ای را از دو منبع مختلف به طور همزمان ضبط میکند و میتواند تا هفت ساعت صدا را ذخیره کند.کیس شارژ میکروفون را تقریبا همیشه روشن نگه میدارد و هر زمان که ایده جدیدی به ذهنتان رسید، آماده استفاده است. باتری داخلی AnkerMake M650 Wireless Microphone  تا 15 ساعت کار میکند.

 

امکانات و کیفیت ضبط

AnkerWork M650 Wireless Microphone دارای فناوری کاهش نویز VoiceShield و همچنین فناوری بی‌سیم TrueLink با کدک انتقال LC3Plus است تا اطمینان حاصل شود که مخاطب میتواند صدای سازنده محتوا را با حجم و وضوح بهینه تر بشنود.

VoiceShield به طور دقیق نویز خارجی در محیط اطراف را حذف میکند، این تکنولوژی صدای سازنده محتوا را دقیقاً شناسایی میکند و در سه سطح کاهش نویز (قوی، ضعیف یا عادی) ارائه میدهد. همچنین فناوری TrueLink میکروفون را قادر میسازد تا صدا را از فاصله بیش از 650 فوت (خط دید) بدون افت قدرت یا کیفیت سیگنال از طریق اتصال 2.4 گیگاهرتز بین گیرنده و فرستنده دریافت کند.

 

معرفی میکروفون | Ankerwork M650 Wireless Microphone

 

علاوه بر این، به عنوان یک نسخه پشتیبان، AnkerWork M650 Wireless Microphone به کاربران این امکان را میدهد که یک کپی م از صدا را در فرستنده با 4 گیگابایت حافظه داخلی EMMC ضبط کنند، تا در صورت وجود تداخل بی سیم بین گیرنده و فرستنده، حداکثر تا 7 ساعت ضبط شود. هنگامی که فرستنده‌ها دوباره داخل کیس قرار میگیرند و به رایانه متصل میشوند، میتوان این فایل صوتی را از برنامه دانلود کرد و در صورت نیاز در تدوین کارهای خود از فایل صوتی استفاده کرد.

 

اتصالات

M650 Wireless Microphone به کاربران این امکان را میدهد که صدای دیجیتال را از فرستنده به رایانه با فرکانس 24 بیت/48 کیلوهرتز با استفاده از کابل USB-C به USB-C همراه یا به دوربین دیجیتال با استفاده از کابل صوتی 3.5 میلی متری دریافت کنید. همچنین برای کاربران موبایل، صدا نیز میتواند مستقیماً با استفاده از آداپتورهای USB-C و Lightning موجود در کیس شارژ منتقل شود.

 

طراحی یکپارچه AnkerWork M650 برای ضبط، ذخیره، شارژ و اتصال خودکار آسان است. AnkerWork M650 برای اتصال به گوشی‌های هوشمند، دوربین‌ها، تبلت‌ها و رایانه‌ها طراحی شده است. AnkerWork M650 Wireless Microphone شامل آداپتورهای لایتنینگ و USB-C برای هماهنگی یکپارچه تلفن هوشمند و ضبط صدای فوری در حین حرکت است که در کیس شارژ گنجانده شده است. علاوه بر این، فرستنده در AnkerWork M650 امکان اضافه کردن یک میکروفون شخص ثالث را فراهم میکنند.

 

فرستنده‌ها را میتوان طوری تنظیم کرد که یک سیگنال استریو تولید کنند، به طوری که هر واحد فقط یک طرف صدا را (چپ یا راست) ضبط میکند و اجازه میدهد هر صدا به طور مستقل با توجه به محور صوتی ضبط شود. متناوبا، و به طور پیش‌فرض، صدای یک یا هر دو واحد را میتوان به‌صورت یک فایل ضبط تکی که در یک آهنگ ترکیب شده است، خروجی گرفت.

 

AnkerWork M650 Wireless Microphone با داشتن یک صفحه نمایش لمسی LCD با وضوح بالا، از تنظیمات ورودی/خروجی گرفته تا سایر عملیات‌های مختلف، دسترسی راحت به کاربران را برای ایجاد تمام تنظیمات صدا در زمان واقعی با کنترل لمسی به کاربران ارائه میدهد. همچنین در بسته بندی یک بادگیر خزدار برای کمک به جلوگیری از شنیدن صدای باد وجود دارد. برای راحتی، فرستنده گیرنده AnkerWork M650 را میتوان با استفاده از یک دکمه با نشانگر LED قرمز به صورت دستی بی صدا کرد. با این حال، این کار را میتوان از راه دور از گیرنده نیز انجام داد.

 

نرم افزار

با استفاده از نرم‌افزار AnkerWork که برای Windows و MacOS موجود است، سازندگان میتوانند صدا، ضبط و تنظیمات را حتی بیشتر شخصی سازی کنند. این نرم‌افزار شامل یک EQ پنج باند، فیلتر Low-pass (75 / 150 هرتز / خاموش)، مدت زمان تنظیم نور پس زمینه، و حالت ایمن است که یک بک آپ را با افزایش -6 دسی بل ضبط میکند تا اطمینان حاصل شود که کاربران ضبط قابل استفاده در صورت بروز مشکل دارند. این ویژگی همچنین میتواند مستقیماً از رابط روی گیرنده فعال شود.