معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Emberton

اسپیکر پرتابل بلوتوث مارشال Marshall Emberton

اسپیکر بلوتوثی مارشال Marshall Emberton، دستگاهی قابل‌حمل است که با اندازه جمع‌و‌جوری که دارد، قادر است صدایی قدرتمند را تولید نماید.

 

طراحی مارشال Emberton

Emberton به رنگ مشکی و به صورت مشبک بوده و در قسمت جلوی آن آرم مارشال با خط سفید موجود است. این دستگاه با ابعاد کاملاً جمع و جور طراحی شده است و دارای 2.7 * 6.3 * 3.0 اینچ (H*W*D) می باشد که وزن 1.5 پوند را به خود اختصاص داده است.

این دستگاه سبک اما مدرن، در مقایسه با دیگر محصولات مشابه، از ظاهر زیبایی برخوردار است. همچنین روی این دستگاه، در قسمت بالا یک صفحه LED دیجیتال با رنگ قرمز برای وضعیت باتری وجود دارد که یک پانل کنترل مرکزی به همراه یک دکمه برای یکپارچه سازی با سیستم عامل ارائه می دهد.
در بخش مرکزی یک دکمه چهار جهته تعبیه شده است که میزان صدا را بالا یا پایین می کند. با فشار دادن این  پخش به سرعت کنترل می شود و بلندگو را روشن و خاموش می نماید. در سمت چپ کنترل مرکزی یک دکمه اتصال بلوتوث قرار دارد.

صفحه پایین با یک پایه لاستیکی پوشانده شده است تا بلندگو را روی سطوح صاف ثابت نگه دارد.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Emberton

 

امکانات اسپیکر

این بلندگو با بلوتوث 5.0 سازگار است و در داخل، درایورهای 10 وات دوتایی توسط تقویت کننده کلاس D ارائه می¬شوند.

این اسپیکر دارای پورت USB-C در پانل سمت راست می باشد. همچنین این دستگاه فاقد ورودی aux 3.5 میلی متری است و پورت USB آن فقط برای شارژ است.

Emberton دارای امتیاز عالی IPX7 است ، به این معنی که کاملا ضد آب است و حتی می تواند تا یک متر نیز غوطه ور شود، اگرچه سیگنال بلوتوث در زیر آب خوب عمل نمی کند.

از سویی دیگر عمر باتری این دستگاه به طور تقریبی 20 ساعت خواهد بود. همچنین از ویژگی شارژ سریع برخوردار است بنابراین با 20 دقیقه شارژ، 5 ساعت به شما باتری و زمان استفاده می دهد.

 

کنترل صدا

از نظر کنترل ، Emberton از بالاترین استاندارد بلوتوث در حال حاضر برخوردار است که 5.0 می باشد. همچنین دامنه خوبی در حدود 30 فوت یا 10 متر را ارائه می دهد.

همچنین مارشال به شما امکان می دهد تا همزمان 2 دستگاه را متصل کنید که آنها را چند میزبان می نامند. بنابراین شما می توانید بلندگوها را از دستگاه های خود در هر زمان کنترل کنید.

اما باید گفت که بلوتوث تنها روش کنترل بلندگو است و استفاده از آن بسیار ساده است. در هر صورت Emberton از دوام خوبی برخوردار است و می تواند پخش صدای خوبی برای مسافرت، تعطیلات یا مهمانی های باغ باشد.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Emberton

 

اتصال

اتصال با بلندگوی Emberton بسیار ساده است و فقط لازم است بدانید که چگونه از تنظیمات بلوتوث خود استفاده کنید. ابتدا باید بلندگو را با نگه داشتن دکمه طلایی در بالا روشن کنید. پس از روشن شدن کافیست دکمه بلوتوث را در سمت چپ دکمه طلایی فشار دهید تا وارد حالت اتصال شوید.
Marshall Emberton یک بلندگوی فوق العاده و قابل حمل است که می توانید به راحتی آن را در کیف خود قرار داده و آن را به هر کجا که می خواهید ببرید. وزن آن فقط 0.7 کیلوگرم است و به قدری کوچک است که می تواند در یک دست نگه داشته شود.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Emberton

 

کیفیت صدا

با استفاده از دو درایور 10 واتی و دو تقویت کننده کلاسD ، Marshall Emberton نسبت به اندازه خود بسیار خوب عمل می کند. این اسپیکر قدرتمند مارشال صدای 360 درجه را می دهد که به نظر می رسد به اندازه کافی مناسب است تا صدا را از جهات مختلف دریافت کنید.

با این حال، گرچه Emberton عالی به نظر می رسد و اصول اولیه را پوشش می دهد، اما فاقد برخی از ویژگی های اصلی است که به طور معمول انتظار داریم آنها را ببینیم. از قبیل میکروفون برای دریافت تماس و عدم پشتیبانی دستیار صوتی است.

اگر صدای این بلندگوی مارشال را خیلی زیاد کنید، ممکن است دچار لرزش شود. البته تحریفی در موسیقی ایجاد نکرده و وضوح آن را تغییر نخواهد داد. می توان گفت که ظاهر خوب و عملکرد بسیار مناسب در بلندگوی Marshall Emberton آن را دستگاهی جذاب و کارآمد کرده است که برای هر محیطی قابل استفاده می باشد.