هدفون بی سیم مارشال Marshall Major III Bluetooth

هدفون بی‌سیم و برجسته مارشال Marshall Major III Bluetooth، جدیدترین مورد هدفون بی‌سیم و محبوب مارک صوتی مارشال است. اگرچه تغییرات نسبت به طرح گذشته جزئی است، اما همچنان ترکیبی از ظاهر، صدا و دوام باتری را در خود جای داده است.

 

اضافه شدن بلوتوث در هدفون Marshall Major III

با فناوری Bluetooth aptX به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم به بلوتوث Major III متصل شوید. بلوتوث aptX نه تنها موسیقی را با نرخ بالاتری پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه باعث همگام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی صدا و تصویر با هم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد فیلم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را با همگام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی کامل تماشا کنید. همچنین این قابلیت به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا با فاصله 30 فوت محدوده شنیدن بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم حرکت کنید.

هنگام پخش موسیقی از طریق بلوتوث، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی خود را با اتصال کابل هدفون به هدفون به اشتراک بگذارید. آنها فقط در هر بار به یک دستگاه متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، اما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند با چندین تلفن، تبلت و رایانه متصل شوند.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major III Bluetooth

 

دوام بالای باتری

بلوتوث Major III با بیش از 30 ساعت پخش بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم با یک بار شارژ را برای شما به ارمغان آورده و موسیقی را قوی نگه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد و آنها را به عنوان بلندترین هدفون بلوتوثی در میان دیگر محصولات هم رده خود تبدیل کرده است. احتمالاً قادر خواهید بود هفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در رفت و آمد ها از آن استفاده کنید.
همچنین با نیم ساعت شارژ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از قابلیت شارژ سریع آن استفاده نمایید. این هدفون از طریق سوکت microUSB در گوشی راست به شارژ کامل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسند.

 

درایورهای قدرتمند

درایورهای دینامیکی 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری که به صورت سفارشی تنظیم خواهند شد تا پاسخ باس را افزایش دهند، اوج صاف و واضحی داشته باشند.

صدای قدرتمند و در سطح بالایی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند که در حقیقت برداشت کلی از این هدفون مارشال، کامل است. این کار با یک باس کامل شروع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که شامل فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پایین نیز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. در عین حال، درایورهای پویا 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری، اگر صدا بالا نباشد، کنترل کافی برای پاسخگویی را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

با این حال، در میانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بالا و اوج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، مارشال کمی فراتر از دیگر محصولات به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد. به خصوص در حجم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بالاتر کمی تهاجمی به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد. سرانجام، درک مناسب گفتار هنگام برقراری تماس در حالت بلوتوث ستودنی است.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major III Bluetooth

 

کنترل و تنظیمات

در هدفون بلوتوثی Major III با دکمه کنترل چند جهته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صدای دستگاه خود را پخش کنید یا مکث کرده، آن را مرتب کنید و تنظیم نمایید. قابلیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفن نیز در این برنامه گنجانده شده است تا بتوانید با چند کلیک ساده پاسخ دهید، آن را رد یا پایان دهید. این هدفون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به عنوان یک همراه مناسب در فعالیت روزمره باشد.

کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای Major III ساده شده اند، با دکمه طلایی رنگ در پایین هدفون سمت چپ، همه قابلیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به دست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. چند ثانیه آن را نگه دارید تا روشن یا خاموش شود، یک بار آن را فشار دهید تا موقتاً متوقف شود یا موسیقی پخش گردد.

برای فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن دستیار Google یا Siri دو بار آن را فشار دهید، آن را به سمت چپ یا راست کج کنید تا از آهنگ رد شود و به بالا یا پایین کشیده تا میزان صدا تنظیم شود. همه اینها بسیار خوب کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و در مقایسه با دیگر رقبا، دارای امکانات و عملکردهای مناسبی هستند.

از این هدفون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان در حالت سیمی و غیرفعال نیز استفاده کرد. کابل موجود به صفحه پایین گوش راست متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. کابل سیاه و نیمه سیم پیچ دارای یک ریموت کنترل ساده و محفظه میکروفون در حدود سطح چانه است.  با کنترل از راه دور،  پخش و مدیریت تماس کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، اما هیچ مسیریابی آهنگ یا کنترل میزان صدا وجود ندارد.

 

سبک کلاسیک مارشال

به سختی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تفاوت بین بلوتوث Major II  و بلوتوث Major III جدید را در نگاه اول متوجه شوید. اما آنها را در کنار هم مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلوتوثی مارشال، باریک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و بهتر به نظر می رسند و سبک کلاسیک مارشال را در طراحی ظاهری وینیل سیاه خود حفظ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.
در حقیقت، هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جدید 24 گرم سبک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر هستند که در کنار پدهای نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر گوشی، پوشیدن آنها را راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. از سویی دیگر هنگام استفاده در طولانی مدت، احساس فشار و ناراحتی را بر روی سر ایجاد نخواهند کرد.

Marshall Major III Bluetooth هدفون گوش هستند و مستقیماً روی گوش و نه در اطراف آن قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند. بازوها باریک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و ساده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر هستند، اما ارتفاع خود را حفظ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند،  همچنین درجه چرخش و خمیدگی آن، از آزادی کامل برخوردار بوده  به طوری که در برابر گوش شما صاف قرار گیرند.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major III Bluetooth

 

طراحی شیک و باریک

هدفون بلوتوثی Marshall Major IIIs هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی با گوشی شیک و با صدای متعادل و طراحی محکم است. این هدفون جدید مارشال، باریک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و کمی شیک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از Marshall Major II  ، ساخته شده است و ساخت سبک آنها را برای مسافرت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی ایده آل کرده است. همچنین در مقایسه با مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مشابه ، قیمت در میان رده قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد و آنها یکی از ارزان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارائه شده از مارشال هستند.

هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از ظاهر چرمی مارشال استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و با یک باند مستقیم و بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روی گوشی که از فوم نرم پر شده است، برای استفاده راحت در مدت طولانی طراحی شده است. از سویی دیگر سیم اتصال، قابل جدا شدن و دارای دوام بالا به نظر می رسد. همچنین دارای یک ریموت با یک دکمه است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برای کنترل هدفون و عملکرد تلفن استفاده شود. سوکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های 3.5 میلی متری در دو طرف هدفون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.