هدفون بی‌سیم مارشال Marshall Major III Voice

هدفون پیشرفته و بلوتوثی مارشال Marshall Major III Voice، یک دستگاه کارآمد است که با آن میتوانید از سرگرمی خود لذت ببرید، با دوستانتان در تماس باشید، پاسخ خود را دریافت کنید و روز خود را مدیریت نمایید. این درحالی است که بدون اینکه نگاهی به تلفن همراه خود بیندازید، با هدفون مارشال امکان پذیر است. این هدفون از نوع روی گوش On-Ear میباشد.

میتوانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه صوتی به دستیار خود بگویید که لیست پخش مورد علاقه شما را پخش کند، پیام های متنی را بخواند یا هنگام حرکت شما را راهنمایی کند.

 

دستیار صوتی major lll

به سادگی می توانید در هدفون پیشرفته major lll از دستیار Google خود کمک بگیرید. همچنین بلوتوث این دستگاه، کیفیت صوتی استثنایی و راحتی مناسبی را برای حرکت در یک محدوده 30 فوت را می دهد. Major III Voice با یک بار شارژ ، موسیقی را با حداکثر 60 ساعت پخش حفظ می کند. ضمن آن که از درایورهای دینامیکی 40 میلی متری برخوردار است که به صورت سفارشی برای تقویت باس، میانه های شفاف و اوج های واضح تنظیم می شوند.

برای استفاده از توابع کنترل صوتی داخلی، باید برنامه Google Assistant را دانلود کنید. پس از تکمیل نصب، فشار دادن و نگه داشتن دکمه Voice به شما امکان می دهد تا با دستیار Google صحبت کرده و به ویژگی های مختلفی که می تواند کنترل کند دسترسی پیدا کنید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major III Voice

 

مهندسی کلاسیک مدرن

Major III Voice یک دستگاه مدرن است که با یک سربند مناسب، لولاهای باریک و بالشتک های گوشی بازسازی شده است. در حالی که سیم های حلقه ضخیم تر با پوشش لاستیکی تقویت شده و به کیفیت ساخت آن کمک می کنند. Major III Voice دارای لولاهای سه بعدی است که آزادانه می چرخند و برای ارگونومی مناسب با سر شما سازگار می شوند.

با استفاده از دکمه کنترل چند جهته در این هدفون، می توانید صدای دستگاه خود را پخش کنید، آن را متوقف و یا مرتب نمایید نهایتا تنظیم کنید. همچنین هدفون خود را روشن یا خاموش کنید. قابلیت های تلفن نیز در آن گنجانده شده است تا بتوانید با چند کلیک ساده پاسخ دهید  تماس ها را رد یا پایان دهید.

 

عملکرد آسان تلفن مارشال  Major III Voice

کاربری آسان تلفن، Major III  را به یک همراه مناسب در فعالیت های روزمره تبدیل می کند. به آسانی می توانید با دکمه کنترل بی سیم این هدفون، به تماس های تلفنی خود پاسخ دهید. با طراحی جمع شونده ، Major III Voice بهترین همراه را خواهید داشت که می تواند روزهای طولانی را در جاده شما را همراهی کند. این دستگاه به رنگ سیاه عرضه شده و دارای وزن 182 گرم می باشد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major III Voice

 

اتصالات هدفون مارشال Major III

کابل قابل شارژ 3.5 میلی متر و کابل شارژ میکرو USB شامل می شود . به سادگی می توانید سیم قابل جدا شدن 3.5 میلی متری را به سوکت وصل کنید یا از کابل شارژ micro USB برای شارژ مجدد باتری استفاده کنید.

حداکثر 60 ساعت زمان پخش بی سیم در این دستگاه تعبیه شده است. همچنین در جعبه این هدفون ، علاوه بر هدفون صوتی Major III، کابل متحرک 3.5 میلی متری با میکروفون از راه دور ، کابل شارژ میکرو USB و راهنمای کاربر با اطلاعات قانونی و ایمنی قرار گرفته است.

علاوه بر کابل شارژ میکرو USB ، هدفون با یک کابل جداشونده در هنگام کمبود باتری عرضه می شود. این کابل دارای یک قسمت سیم پیچ ، یک ریموت کنترل و یک میکروفون با دکمه داخلی است.

 

طراحی مارشال  Major III Voice

از نظر بصری، هدفون های Major III Voice مشکی رنگ، دارای یک پوشش چرمی و آرم مارشال هستند که به طور برجسته ای روی بخش بیرونی گوشی قرار گرفته است. طراحی گوشی ها به گونه است که در طول جلسات طولانی گوش دادن، فوق العاده راحت است. در قسمت داخلی، درایورهای 40 میلی متری پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز را ارائه می دهند.

پنل کناری گوشی چپ، کنترل چند منظوره را در خود جای داده است. برای پخش یا مکث موسیقی و یا پاسخ به تماس آن را فشار دهید. برای کنترل میزان صدا، آن را به بالا یا پایین فشار دهید و برای حرکت در مسیرها به جلو یا عقب بکشید. در حالت پایین دکمه روشن یا خاموش خواهد شد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major III Voice

 

حس راحتی با هدفون Major III Voice

از نظر طراحی، هدفون های اصلی Marshall Major III Voice از زمان عرضه نسل قبلی آنها در سال 2018 تغییر چشمگیری نکرده است. آنها از همان طراحی جمع و جور گوشی استفاده می کنند . بنابراین می توانید به راحتی آنها را در کیف خود جای دهید. اتصال به بلوتوث بر روی تلفن شما بسیار مهم است و پس از آن می توانید با برنامه Google Assistant متصل شوید. سپس برای روشن کردن کنترل صدا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در حین صحبت دکمه سیاه و سفید گوشی راست را نگه دارید.

دکمه کنترل چند جهته طلایی به شما امکان میدهد تا موسیقی را متوقف کرده و از آن بگذرید، میزان صدا را تنظیم کنید و هدفون را خاموش و روشن کنید. همچنین می توانید از آن برای پاسخگویی، رد یا خاتمه تماس استفاده کنید. این سازوکار کاملاً ساده است و از همان ابتدا کاملاً شهودی احساس می شود.