معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Major III

هدفون کلاسیک مارشال Marshall Major III

هدفون باکیفیت و مدرن مارشال Marshall Major III، با طراحی کلاسیک مدرن، برای صدایی واضح‌تر توسط کمپانی مارشال، دوباره مهندسی شده است، در حالی که به شکل اصلی خود وفادار مانده است.

 

درایورهای هدفون مارشال

در هدفون major lll ، درایورهای 40 میلی¬متری برای افزایش باس، میانه¬های صاف و بلندی¬های واضح طراحی شده است که بلافاصله به شما یادآوری می¬کند چرا این هدفون یک نماد در حال ساخت در مارشال است و در مقایسه با محصولات هم رده خود، برتری دارد. کمپانی مارشال بیش از 50 سال از میراث محصولات صوتی برخوردار بوده و همواره هدفون¬هایی قدرتمند را به بازار ارائه کرده است که دارای درایورهای پیشرفته¬ای هستند.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Major III

 

طراحی با کیفیت هدفون

با مهندسی مجدد روی این هدفون مارشال، بالشتک¬های گوشی جدید طراحی شده و لولاهای آن دارای انعطاف و استحکام زیادی بوده و سربند آن متناسب با سایزهای سر طراحی و عرضه شده است. ضمن آن که سیم حلقه ای در این هدفون با دامپرهای لاستیکی تقویت شده است.

این یک هدفون در سه رنگ ، سفید، مشکی و قهوه¬ای تولید و عرضه شده است و مناسب همراه برای سفر و حرکت بوده و با طراحی تاشو و ارگونومیک راحتی زیادی را برای کاربرش ایجاد می¬کند. همچنین با روکش وینیل با دوام ساخته شده است و با آرم مارشال تزئین شده است.

لولاهای ارگونومیک باریک و سه¬بعدی نمای ساده¬تری در مقایسه با محصولات مشابه این برند، پیدا کرده است. سیم-های حلقه ضخیمتر شده و با میراگرهای لاستیکی تقویت شده¬اند که به کیفیت ساخت کمک میکنند. هدفون major lll همراه با بالشتک¬های کاملاً نرم ساخته شده است که ساعت‌ها گوش دادن راحت را فراهم می¬کند. این هدفون از نوع روی گوش یا همان On-Ear می باشد.

 

دکمه و تنظیمات

در Marshall major lll موسیقی و عملکرد تلفن همراه را با یک دکمه از راه دور با میکروفون کنترل کنید. با چند کلیک ساده می¬توانید موسیقی خود را پخش کنید، مکث کنید و آنرا مرتب کنید. یا آن که تماس¬های تلفنی خود را پاسخ دهید، تماس را رد کرده و پایان دهید.

در این مدل از هدفون¬های مارشال، مسائل مربوط به لغزنده های قابل تنظیم پلاستیکی که در مدل های قبلی استفاده شده بود، را طراحی جدید سخت افزار فلزی برطرف کرده است، بنابراین هدفون¬ها نسبتاً محکم هستند. آنها همچنین کاملاً تاشو بوده و برای گوش¬دادن در حین حرکت و یا بسته بندی ایمن در کیف فوق العاده هستند.

با استفاده از قابلیت¬های تلفن، Major III را به یک همراه مناسب در فعالیت¬های روزمره تبدیل می¬کند. با ریموت یک دکمه با میکروفون پاسخ دهید یا آن را پایان دهید. ضمن آن که این هدفون، دارای کابل 3.5 میلی¬متری جداشونده می¬باشد که با سوکت 3.5 میلی¬متری موجود در major lll، می¬توان موسیقی خود را با شخص دیگر به اشتراک گذاشت.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Major III

 

درباره مارشال

صدای قدرتمند مارشال پس از گذراندن نیم قرن در تولید و طراحی تجهیزات صوتی پیشرفته، همچنان کیفیت را حفظ کرده و هدفون های مارشال در میان محصولات دیگر رقبا، از طرفداران خاص خود برخوردار است. هنگام گسترش میراث اجرای صداهای بزرگ و لذت بردن از موسیقی خوب، هیچ بخشی از کیفیت لازم، تغییر نکرده است.

اگر به یک جفت هدفون بی¬سیم نیاز دارید که در طول هفته با یک بار شارژ دوام بیاورد، Major III Voice گزینه مناسبی است. در مقایسه با مدل¬های مشابه هدفون، آنها یکی از ارزان¬ترین مدل¬های ارائه شده از مارشال هستند.
Marshall Major III با طراحی بر اساس آمپ¬های نمادین خود، عالی است. سخت¬افزار مقاوم و صدای نسبتاً متعادل، این گزینه را برای کسانی که می¬خواهند هدفون¬های اولیه خود را ارتقا دهند، گزینه عالی می¬کند.

 

عملکرد مناسب هدفون

به طور کلی، کیفیت صدا در هدفون Marshall Major III مناسب است و دارای دامنه نسبتاً متعادلی است. اگرچه این وضوح می¬تواند در برخی مواقع به سختی تبدیل شود. دامنه میانی صاف باعث می¬شود که Major III مخصوصاً برای گوش¬دادن به برخی از موسیقی¬ها مناسب باشد.

 

لغو غیرفعال نویز در Major III

لغو غیرفعال نویز در هدفون¬های Marshall Major III امیدوارکننده است. اما اگر می¬خواهید صدای دنیای خارج را کاملا لغو کنید، مجبور خواهید شد صدای موسیقی خود را افزایش دهید.
به نظر میرسد که Marshall III در غرق کردن شما در صدای موسیقی خود بسیار بهتر است، این انزوا برای این نوع هدفون مناسب است، بنابراین می¬توانید مطمئن باشید که افراد با صدای موسیقی شما آزار نخواهند دید.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Major III

 

ویژگی های متفاوت هدفون جدید مارشال

Major III یک جفت هدفون ساده و سبک است که دارای طراحی یکپارچه¬سازی با سیستم‌عامل های متفاوت میباشد و مطابق با نمونه‌های قبلی خود در مارشال راه اندازی شده و نصب ساده¬ای دارد. این مدل از هدفون با طراحی باریکتر و سبکتر از طرح‌های قبلی ساخته و عرضه شده است تا بتواند در هنگام حرکت و مسافرتهای طولانی، همراه بسیار مناسبی برای گوش دادن به موسیقی های زیبا و دلخواهتان باشد.

محتویات جعبه هدفون Major III ، دو هدفون مارشال،کابل متحرک 3.5 میلی متری با میکروفون و از راه دور، راهنمای کاربر برای نصب می باشد.