ایرفون JBL Tour Pro 2

جدیدترین پرچمدار جی بی ال

فقط کافیست نگاهی به عکس جدیدترین عضو کمپانی JBL یعنی JBL Tour Pro 2 بیندازید تا نهایت هنر مهندسین این کمپانی در طراحی و ساخت ایرفون های رده بالا و پرچمدار را درک کنید.

بسیار شگفت انگیز خواهد بود که برای کنترل تنظیمات هدفون خود نیازی به استفاده از تلفن همراه نداشته باشید فقط کافیست شارژ کیس هوشمند این هدفون را برداشته وتنظیمات مورد نظر را بر روی صفحه لمسی آن اعمال کنید.

جی بی ال دارای دو هدفون پرچمدار جدید است که از جدیدترین تکنولوژی ها و برترین سیستم حذف نویز برخوردار است.  که نوید بهترین عملکرد را می دهد. JBL Tour Pro 2 و JBL Tour One M2. جی بی ال قطعاً با محصولات جدید خود تمامی رقبا و پرچمداران برندهای پیشرو در این زمینه را به چالش خواهد کشید.

ایرفون JBL Tour Pro 2

 

هر دو مدل دارای از درایورهای از پیش تنظیم شده حرفه ای، برای تولید صدای برتر استفاده می کنند ویژگی Active Noise Cancelling تطبیقی و قابل تنظیم دارند. همچنین هر دو مدل دارای باتری های قدرتمند با عمر طولانی تر دارند که رقیب هدفون های پرچمدار سونی است.

جذاب ترین قسمت در JBL Tour Pro 2 در بخش طراحی آن است این هدفون دارای اولین شارژ کیس هوشمند در جهان است که از یک صفحه نمایش لمسی ال ای دی ۱.۴۵ اینچی برخوردار است که می توانید پخش موسیقی را کنترل کنید، حالت نویز کنسلینگ روشن و یا خاموش کنید، بادز ها را سفارشی سازی کنید حتی اعلان ها و تماس ها را مدیریت کند. این ویژگی به طور موثر قابلیت های جامع نرم افزار JBL Heahphones را به صفحه لمسی می آورد.

همچنین میتوانید انتخاب کنید به کدام تنظیمات روی آن نمایش داده شود و آن را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید. این یک ویژگی جدید، جالب و مبتکرانه است که هرگز نمی دانستم تا این اندازه به آن نیاز داریم.

مهندسین جی بی ال با طراحی و عرضه این ایرفون و قرار دادن یک صفحه لمسی قابل کنترل تنظیمات بادزها بر روی شارژکیس محصول، نیاز ما را به استفاده از تلفن همراه و نرم افزار JBL Headphones بسیار کم کرده اند. جی بی ال ادعا می کند که استفاده از صفحه نمایش لمسی ۷ برابر سریع تر از استفاده از نرم افزار JBL Heahphones است.

ایرفون JBL Tour Pro 2

 

داخل هر بادز JBL Tour Pro 2 یک درایور ۱۰ میلیمتری، با طراحی بیضی شکل است که می تواند صدا را با بهترین کیفیت ممکن پخش کند. دقیقا 3.2 میلی متر بزرگتر از درایور هایی که داخل پرچمدار گذشته جی بی ال JBL Tour Pro Plus استفاده شده است همچنین در داخل جعبه محصول چندین سایز متفاوت ایرتیپ برای اطمینان از مهر و موم کامل داخل گوش وجود دارد. درون هر گوشی ۶ میکروفون با قابلیت کاهش صدای اضافه محیط وجود دارد که می تواند صدا را با بهترین کیفیت حتی در مکان های شلوغ و پر سر و صدا منتقل کند.

هدفون JBL Heahphones از یک باتری قدرتمند برخوردار است که برای شما ۱۰ ساعت استفاده از هر بادز و ۳۰ ساعت استفاده درون شارژ کیس همراه و ۴۰ ساعت پخش موسیقی در حالتActive Noise Cancelling خاموش را فراهم می کند.

همچنین این هدفون از یک اتصال پایدار از طریق بلوتوث نسخه 5.3 برخوردار است. هدفون جدید جی بی ال JBL Tour Pro 2 و هدفون جدید سامسونگ Samsung Galaxy Buds 2 Pro اولین هدفون هایی اند که از بلوتوث نسخه 5.3 به بهره می برند.به نظر برای دستیابی به هدفون جدید و خلاقانه جی بی ال JBL Tour Pro 2 باید تا ژانویه 2023 صبر کنید.