هدفون بی‌سیم مارشال Marshall Major IV

هدفون بی‌سیم و قدرتمند مارشال Marshall major IV، با بیش از 80 ساعت پخش بی‌سیم و طراحی ارگونومیک بهبود یافته عرضه شده است. با بیش از سه روز شارژ کامل، دیگر نگران از دست‌‌‌‌‌‌‌‌دادن شارژ هدفون خود نخواهید بود.

 

درایورهای سفارشی

درایورهای 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌متری دامنه فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. درایورهای پویا با تنظیم سفارشی، صدای بیس غرق ، میانه‌‌‌‌‌‌‌‌های صاف و صدای سه برابر درخشان را برای صدایی غنی و بی‌‌‌‌‌‌‌‌نظیر ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌دهند که هرگز نخواهید خاموش کنید. همچنین هدفون با بلوتوث 5.0 سازگار است.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major IV

 

طول عمر عالی باتری

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌سیم major IV، دارای 80 ساعت دوام باتری بوده و به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌سیم می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند پخشی قدرتمند داشته باشد. این هدفون با قابلیت شارژ سریع، طراحی شده است و به آسانی می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مدت زمانی طولانی را برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی یا تماس‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی برای شما به ارمغان آورد. ضمن آن که فقط 15 دقیقه شارژ به شما 15 ساعت استفاده مجدد را خواهد داد. این یک مزیت عالی است که این هدفون را برای مدت‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی مناسب کرده و در مقایسه با محصولات مشابه برتری خاصی می‌‌‌‌‌‌‌‌بخشد.

Major IV می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌سیم شارژ شود، بنابراین شارژ و استفاده از آن آسان‌‌‌‌‌‌‌‌تر از همیشه است. می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را به صورت مرتب روی پد شارژ قرار دهید و زمان کمتری را به دنبال شارژر بوده و زمان بیشتری را به گوش‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی خود اختصاص دهید. همچنین یک کابل شارژ USB-C در جعبه دریافت خواهید کرد.

 

طراحی ارگونومی بهبود یافته

طراحی ارگونومیک جدید و پیشرفته Major IV به این معنی است که وقتی در موسیقی خود غرق می شوید، ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌ها می توانید از هدفون خود استفاده نمایید، بدون آن که احساس خستگی یا ناراحتی کنید. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی Major IV در نرم تر از نمونه‌‌‌‌‌‌‌‌های مشابه هستند و با تناسب بیشتری با فرم گوش طراحی شده‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

Major IV قابلیت طراحی پیشرفته و عناصر کلاسیک مارشال را برای طرحی نمادین و ابتکاری ترکیب می‌‌‌‌‌‌‌‌کند. طراحی جدید تاشو به این معنی است که Major IV به خوبی جمع می‌‌‌‌‌‌‌‌شود و درپوش‌‌‌‌‌‌‌‌های گوش از ساییدگی و پارگی گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌ها محافظت می‌‌‌‌‌‌‌‌نماید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major IV

 

کنترل چند جهته

هدفون Major IV دارای یک دکمه است که به راحتی همه چیز را کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌کند. می‌‌‌‌‌‌‌‌توان آن را یک بار برای پخش یا مکث، یک‌‌‌‌‌‌‌‌بار برای پاسخ‌‌‌‌‌‌‌‌دادن یا پایان‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به تماس یا دو بار برای احضار دستیار دیجیتال دستگاه خود فشار داد. همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌توان آن را به جلو سوق داد تا از موسیقی عبور کند، یا در جهت مخالف قرار گیرد تا پخش موسیقی را به عقب برگرداند.

میزان صدا با فشار دادن به بالا یا پایین تنظیم می‌‌‌‌‌‌‌‌شود و حتی می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با فشار دادن و نگه داشتن به جلو یا عقب سریع جلو بروید یا عقب بروید. فشار طولانی دکمه کنترل برق و اتصال بلوتوث است. این یکی از کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌های بصری و آسان برای استفاده است که در میان هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌های مشابه می‌‌‌‌‌‌‌‌توان مشاهده نمود.

در مارشال Marshall major IV ، با دکمه کنترل چند جهته می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هدفون خود را روشن یا خاموش کنید. همچنین اشتراک موسیقی با دوستانتان در این هدفون بسیار آسان و سریع است. از طرفی سوکت 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌متری Major IV علاوه بر اینکه به شما امکان اتصال و پخش در زمان کمبود برق را می دهد، با اشتراک موسیقی، به دوستانتان امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌دهد از موسیقی شما لذت ببرند.

 

اتصال هدفون مارشال

یک کابل شارژ USB-C موجود است و به صفحه کناری سمت راست گوشی متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌شود. در نزدیکی این درگاه، یک اتصال برای کابل صوتی نیز وجود دارد که امکان استفاده از سیم را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

علاوه بر USB-C ، هدفون می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از طریق بی‌‌‌‌‌‌‌‌سیم از طریق پد شارژ Qi شارژ شود، اما راحتی این ویژگی تا حد زیادی به پدی که استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌کنید بستگی دارد. تعادل هدفون روی پدهای مختلف کمی دشوار است. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید اغلب آنها را تنظیم کرده و روی پد قرار دهید تا ثابت بمانند.
برای اشتراک‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری موسیقی، می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کابل را به Major IV متصل کنید، آن را به هر هدفونی با پورت 3.5 میلی-متری متصل کرده و همراه دوست خود، از آنچه گوش می‌‌‌‌‌‌‌‌دهید لذت ببرید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Major IV

 

ویژگی برتر هدفون مارشال

نسل چهارم Major IV تمام سبکی را که مارشال انتظار داشتیم حفظ می کند، در حالی که بیش از دو برابر عمر باتری مدل قبلی خود را دارد. آنها همچنین چندین تغییر هوشمندانه را ایجاد کرده‌‌‌‌‌‌‌‌اند تا گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌ای جذاب برای کسانی که به دنبال هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌هایی عالی و با کیفیت هستند، عرضه نمایند. این هدفون بسیار سبک وزن است و فقط 165 گرم وزن دارد و می‌‌‌‌‌‌‌‌توان آن را در جیب قرار داده و هنگام حرکت از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده نمود.

از نظر صدا، Major IV کیفیت صدای عالی را برای هدست در این بازه قیمت فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌کند. باس غنی است و اوج آن واضح است. در اینجا هیچ سر و صدایی لغو نمی‌‌‌‌‌‌‌‌شود، بنابراین شما از محیط اطراف خود میزان مناسبی از صوت را دریافت خواهید کرد. همچنین کیفیت صدا به دلیل ماندگاری در کلاس باتری که مارشال موفق به طراحی آن در Major IV شده ، بهتر شده است.