معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid ANC

هدفون بی‌سیم مارشال Marshall Mid ANC

هدفون بی‌سیم و پیشرفته مارشال Marshall Mid ANC، دارای فعال‌کننده حذف نویز با فناوری بلوتوث aptX است. این دستگاه، صدای بی‌سیم برتر را ارائه میدهد در حالی که صدای اطراف شما را کم میکند و به شما امکان میدهد از موسیقی لذت ببرید.

 

لغو نویز فعال در Marshall Mid ANC

Mid ANC یک هدفون فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده نویز است که با استفاده از چهار میکروفون به طور مداوم نویز محیط را اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیری و مشخص می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا مواردی را که نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید بشنوید، مسدود کند. اکنون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید بر روی مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین موارد موسیقی خود تمرکز کنید.
هدفون A.N.C با استفاده از فناوری کنترل نویز فعال، صداهای ناخواسته محیط را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. با این کار گوش دادن به موسیقی بدون افزایش زیاد صدا امکان پذیر است. ANC به طور گسترده صدای پس زمینه را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid ANC

 

اتصال بلوتوثی

به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم به Mid ANC متصل شوید. با فناوری بلوتوث aptX نه تنها موسیقی را با نرخ بالاتر پخش می-کند، بلکه باعث هماهنگی صدا و تصویر با هم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. همچنین به شما این امکان را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا آزادانه تا 30 فوت به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم بشنوید.

 

دوام باتری

این هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و بلوتوثی دارای حداکثر 20 ساعت زمان پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. کابل قابل جدا شدن 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر و کابل شارژ MICRO USB در این باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که هنگامی که شارژ هدفون شما کم شد، به سادگی سیم 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری جدا شده را به سوکت خالی وصل کنید یا از کابل شارژ micro USB برای شارژ مجدد باتری استفاده کنید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid ANC

 

درایورهای سفارشی

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و پیشرفته مارشال Marshall Mid ANC از درایورهای تنظیم شده سفارشی برای صدایی عالی و قدرتمند برخوردار است که صدایی شفاف ارائه داده و تعادل لازم را برای میزان مناسب باس ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

طراحی عالی مارشال

با استفاده از Marshall Mid ANC ، شرکت مارشال، همه آنچه را که در مورد Mid Wireless مناسب بود، حفظ کرده و لغو فعال نویز را اضافه کرد تا از صداهای اضافه اطراف راحت باشید.

Mid ANC دارای طراحی گوشی راحتی است و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان آنها را برای سفر تا کرد. گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از یک چرم مصنوعی زیبا ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند و هدبند آن با جیر نرم پوشانده شده است.ارشال مارک خود را بر روی هر گوشی طلایی و همچنین زیر بند قرار داده است. این هدفون همچنین دارای یک کیف حمل مناسب است که در داخل آن از مخمل قرمز رنگ این مارک استفاده شده است.

Mid A.N.C با طراحی جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شونده آخرین همراه سفر است. این هدفون قادر به مقاومت در برابر روزهای طولانی در جاده است. این هدفون مارشال، دارای طراحی مناسب ارگونومیک بوده و لولاهای سه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بعدی آنودایز سیاه و سفید دارد که به راحتی چرخانده شده و برای راحتی و تناسب با سر شما سازگار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mid ANC

 

کنترل و تنظیمات

Mid ANC دارای دکمه چند جهته بوده که این امکان را به شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا موسیقی و عملکرد تلفن خود را به راحتی کنترل کنید. هنگام گوش دادن به موسیقی به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از سوکت 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری برای به اشتراک گذاشتن موسیقی دلخواه خود با شخص دیگر بهره ببرید.
هدفون Mid A.N.C به طور بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم با رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت پشتیبانی کننده بلوتوث V4.0 و از طریق کابل به هر دستگاهی که دارای خروجی صدای 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری است، متصل خواهد شد.

مفیدترین دکمه در گوش چپ قرار دارد. برای بازی، مکث، دکمه را فشار طولانی داده و برای روشن یا خاموش کردن هدفون از این دکمه استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این دکمه چند جهته به بالا، پایین، چپ و راست استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود تا میزان صدا را تنظیم کرده و از آهنگ ها رد شوید. دکمه دیگر، در گوش راست یک مکانیسم سوئیچ ساده است که صرفاً برای فعال کردن و غیرفعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن ویژگی جدید ANC طراحی شده است.