معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode EQ

ایرفون سیمی مارشال Marshall Mode EQ

ایرفون سیمی و با کیفیت مارشال Marshall Mode EQ ، صدای بسیار خوبی را در یک دستگاه کوچک ارائه میدهد. این هدفون ، همراه با صدایی عالی، کابل اتصال مقاوم در برابر گره و یک استایل منحصر به فرد که میراث مارشال را مجسم میکند، طراحی و عرضه شده است.

 

سوئیچ MODE EQ

دو تنظیم مختلف EQ در Mode EQ وجود دارد. برای صداهای گرم و باس سنگین از اولین تنظیمات EQ استفاده کنید. اگر ترجیح می¬دهید با تأکید بر وسط و سطح بالا، موسیقی شما واضح¬تر باشد از EQ II استفاده کنید.

در این هدفون مارشال، عملکرد صوتی واضح و قدرتمند است که با کمترین هزینه به همراه اوج¬های بالا و واضح ارائه می¬شود. سوئیچ EQ بین یک صدای کاملاً تخت یا ترکیبی گرم¬تر و باس سنگین¬تر تغییر می¬کند.

با قرار گرفتن سوئیچ EQدر وضعیت بالا ، گوشی-ها در حالت باس تقویت شده قرار می¬گیرند و در حالت پایین¬تر ترکیبی خنثی¬تر و متمرکز بر سه برابر خواهند داشت.

سوئیچ EQ در این هندزفری مارشال، به شما امکان می¬دهد تا به راحتی آنها را با موسیقی که گوش می¬دهید تنظیم کنید، بدون اینکه صدا را به هیچ وجه بهم بریزید. آنها همچنین از تناسب عالی و طراحی کاربر پسند برخوردارند.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode EQ

 

درایور های عالی

طراحی جمع و جور Mode EQ و حداکثر خروجی صدا ممکن است آنها را به بهترین گوشی¬های هم رده خود تبدیل کند. درایورهای سفارشی برای تولید صدای کاملاً متعادل که دارای یک میان رده واضح، صوت¬های بلند و بیس عمیق است، در قاب کوچک Mode EQ قرار می¬گیرند.
Mode EQ درایورهای سفارشی با کمترین اعوجاج و لنگرهای منحصر به فرد طراحی داخل گوش، صدایی با خروجی بالا را تحویل می¬دهند، در حالی که دارای طراحی راحتی می¬باشند.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode EQ

 

میکروفون و کنترل از راه دور

Mode EQ به میکروفون و ریموت مجهز است. استفاده از Mode EQ برای دریافت تماس¬های تلفنی و کنترل موسیقی مناسب است. برای پاسخگویی به تماس¬های دریافتی یا قطع تماس و همچنین پخش و مکث موسیقی خود، یکبار کلیک کنید. برای جلو بردن سریع از موسیقی خود، دو بار کلیک کنید، برای بازگشت سه بار کلیک کنید.

Mode EQ با یک سوئیچ EQ در ریموت ارائه می¬شود که به شما امکان می¬دهد صدای خود را حتی بیشتر شخصی کنید.

 

متناسب با گوش

گوش¬ها به هر شکل و اندازه ای وجود دارند، به همین دلیل Mode EQ دارای چهار گوشی با اندازه¬های مختلف است تا شما بتوانید متناسب با خود از آن ها استفاده کنید. Mode EQ با یک سیم مقاوم در برابر پیچ خوردگی و با روکش لاستیکی ارائه می¬شود.
Mode EQ دارای آرم نمادین مارشال در اتصال کابل و آرم مارشال M در گوشی¬های خود است.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode EQ

 

اتصال با دوام

طراحی M plug EQ با دوام بیشتری اتصال به دستگاه شما را فراهم میکند. این پلاگین با هر دستگاه پخش موسیقی که جک 3.5 میلی‌متری دریافت میکند سازگار میباشد.این امر به شما اطمینان میدهد تا در طولانی مدت خیالتان از بابت وصل بودن به دستگاه‌های مختلف راحت باشد.

 

طراحی شیک و کلاسیک

آرم منحنی مارشال M هر دو گوشی را که از تناسب سبک و ایمنی برخوردار هستند، تزئین می¬کند. مانند کلاسیک-ترین آمپ¬های مارشال، همه چیز در گوشی سیاه و طلایی، طراحی شده است و حتی کابل در یک پلاگین 3.5 میلی¬متری به رنگ طلایی، L شکل خاتمه می¬یابد.

یک میکروفون درون خط تقریباً در سطح چانه روی کابل گوش چپ قرار دارد. در زیر آن، کابل¬های گوش چپ و راست در یک محفظه کنترل از راه دور باریک و گرد با آرم مارشال که روی سطح آن حک شده است، متصل می-شوند. این محفظه دارای یک دکمه واحد برای پخش، مکث، ردیابی به جلو است که دکمه پاسخ یا پایان تماس را دو برابر می¬کند.