ایرفون سیمی مارشال Marshall Mode

ایرفون سیمی و برجسته مارشال Marshall Mode، از درایورهای 9 میلی‌متری سفارشی و طراحی متناسب با گوش در نظر گرفته شده است تا در گوش شما به خوبی مستقر شده و در عین حال تجربه شنیدن راحت را فراهم کند.

 

کیفیت صدا در هدفون

اگر شما میخواهید هدفونی با صدای عالی و شنیداری و ظاهری زیبا و شیک داشته باشید، انتخاب هدفون سیمی مارشال Marshall Mode بهترین گزینه است. این هدفون در مقایسه با محصولات هم رده خود، دارای کیفیتی مناسب و برجسته میباشد.
در این هدفون از نظر اعوجاج و پاسخ فرکانسی، مناسب بوده و به طور کلی، آنها صوتی دقیق، از زیر بیس تا فرکانس-های بالاتر را بدون هیچگونه صدای شکننده و مبهمی تولید میکنند. مهم نیست که از شنیدن چه نوع موسیقی لذت ببرید، حالتها در اکثر موارد عملکرد خوبی دارند.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode

 

طراحی ساده هدفون

اولین چیزی که با مشاهده هدفون مارشال Marshall Mode مشاهده خواهید کرد، آرم مارشال سفید M است که به طور برجسته در قسمت مات سیاه گوشی¬ها نشان داده شده است. در اینجا هیچ طراحی پر زرق و برق وجود ندارد. درعوض، این یک طراحی ساده بوده و گوشی‌های سیاه و سفید آن را در عین سادگی زیبا کرده است.

آنها نه تنها از نظر ظاهری خوب به نظر میرسند، بلکه احساس راحتی مناسبی نیز دارند. هدفون¬ها با چهار نوک مختلف، از کوچک تا خیلی بزرگ ارائه می¬شوند که یافتن تناسب مناسب را آسان می¬کند. هنگامی که اندازه مناسب را پیدا کردید، گوشی‌ها به راحتی در گوش شما مستقر میشوند. حتی پس از ساعت‌ها استفاده مداوم، هیچگونه ناراحتی یا گرمای بیش از حدی را مشاهده نخواهید کرد.

ساخت و ساز مستحکم هنگام طراحی هدفون، از اهمیت برخوردار است. خصوصاً در مواردی که کیف حمل وجود نداشته باشد تا بتوانید هدفون¬ها را محافظت نماید. اتصال کابل در کنترل کننده خطی و در هر هدفون به اندازه¬ای کافی محکم است و می¬توان از این هدفون مارشال، بدون نگرانی از آسیب‌های احتمالی استفاده نمود.

 

کنترل در هدفون مارشال

کنترل خطی سادگی طراحی هدفون Mode را برجسته می¬کند. تنها ورودی یک دکمه سیاه است که محدود به عملکردهای اصلی ریموت¬های درون خطی است. پخش یا مکث موسیقی، پرش و عقب رفتن و پاسخ یا لغو در صورت تماس تلفنی را می¬توانید با کنترل این هدفون انجام دهید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode

 

پاسخ فرکانس در هدفون مارشال

در این هدفون مارشال، در مقایسه با دیگر محصولات مشابه ، نتایج آزمون پاسخ فرکانسی درخشنده است. به طور کلی فرکانس¬های خاصی افزایش می¬یابد تا صدای کل دامنه قابل شنیدن توسط گوش انسان باشد. با شروع فرکانس از 20 تا 60 هرتز، که محدوده زیر بیس طیف است، حجم نسبی در مقایسه با سیگنال اصلی ما تا 90dB افزایش می¬یابد، این افزایش باعث می¬شود ساب باس بیش از دو برابر سیگنال اصلی بلندتر شود.

وقتی به محدوده باس 60–300 هرتز می رسد، تا 10dB کاهش می¬یابد. همانطور که به سمت فرکانس¬های میان رده 300 هرتز – 2 کیلوهرتز حرکت می¬کند، حجم نسبی به سیگنال اصلی نزدیک¬تر است و بین 70 تا 80 دسی بل نوسان دارد. به طور خلاصه می¬توان گفت موسیقی پخش شده از طریق هدفون Mode از افزایش بیس برخوردار خواهد شد.

 

ویژگی های هدفون

هدفون Mode برای استفاده در تلفن همراه به میکروفون و از راه دور مجهز شده است. همراه با صدایی عالی، سیم اتصال مقاوم در برابر گره و یک استایل منحصر به فرد که میراث مارشال را مجسم می¬کند. این هدفون با سیم مقاوم در برابر پیچ¬خوردگی با روکش لاستیکی ارائه می¬شود.
طراحی کم حجم و حداکثر خروجی صدا ممکن است آنها را به بهترین گوشی¬ها در دسته¬بندی خود تبدیل کند. درایورهای سفارشی برای ایجاد صدای کاملاً متعادل که دارای یک میان رده واضح و بیس عمیق است، در گوشی هدفون کوچک Mode تعبیه شده اند.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Mode

 

اتصال با دوام

طراحی L-plug Mode اتصال با دوام بیشتری به دستگاه شما ارائه می¬دهد. این پلاگین با هر دستگاه پخش موسیقی که جک 3.5 میلی متری دریافت می¬کند سازگار است.

 

درباره مارشال

صدای قدرتمند مارشال به مدت نیم قرن در سراسر جهان منتقل شده است. در جاده¬های زیبا و خودروهای درحال حرکت، همگی بر این عقیده بوده¬اند تا مارشال را در هر حالتی بشنوند. گذراندن نیم قرن با برجسته¬ترین تجربه کاربران و احساس خوبی از آن بدست آمده است، مارشال را به یکی از غول¬های تولید سخت¬افزار و نرم¬افزارهای صوتی تبدیل کرده است. این موضوع در خصوص هدفون¬های مارشال نیز صدق می¬کند.