معرفی اسپیکر بلوتوثی مارشال استن‌مور Marshall Stanmore II

اسپیکر بلوتوثی مارشال Marshall Stanmore ll، یکی از قدرتمندترین و متنوع‌ترین اسپیکرهای تولید شده در کمپانی Marshall است که میتواند در هر محیط کوچک و بزرگی به خوبی صدا را پخش کند. این دستگاه با اجزای پیشرفته‌ای ساخته شده و میتواند صدایی تمیز و دقیق را حتی در بالاترین سطح تولید کند.

 

Marshall Stanmore II در یک نگاه

  • اتصال بی‌سیم
  • طراحی
  • کیفیت صدا
  • اسپیکر بلوتوثی
  • کلیدهای اسپیکر
  • طراحی ورودی‌ها

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Stanmore II

 

اتصال بی‌سیم

این دستگاه با بلوتوث نسخه 5.0 و فناوری aptX تعبیه شده درون آن، صدایی واضح و قدرتمند را در محدوده حداکثر 10 متر فراهم می‌کند. با استفاده از تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه دارای بلوتوث خود، موسیقی را مستقیماً به بلندگو متصل نمایید.

با برنامه بلوتوث مارشال یا کنترل‌های آنالوگ در صفحه بالایی اسپیکر، موسیقی را دقیقاً مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. راه‌های ارتباطی بیشتر از بلوتوث نسخه 5.0 در این اسپیکر تعبیه شده است. برای تجربه گوش دادن آنالوگ، به ورودی RCA یا 3.5 میلی متری متصل شوید. این اسپیکر از قابلیت چند میزبان برخوردار است؛ بنابراین می‌توانید به راحتی بین دو دستگاه بلوتوث جابجا شوید.

از این برنامه برای جابجایی بین تنظیمات از پیش تعیین شده EQ، تنظیم حالت استریو یا محیط و تنظیم چراغ‌های LED در صفحه بالایی استفاده کنید. همچنین می‌توانید اسپیکر خود را از روشن کرده یا در عرض چند ثانیه در حالت آماده به کار قرار دهید.

 

طراحی

جزئیات طراحی کلاسیک اسپیکر Marshall Stanmore II مانند یک پوشش Vinyl با لوگو نمادینی که قاب محکم این اسپیکر را تزئین می‌کند، توانسته است از آن یک محصول زیبا و ساده بسازد. همچنین صفحه جلویی اسپیکر، یک صفحه برنجی ساخته است که تاریخ تأسیس این کمپانی یعنی سال 1962 بر روی آن حک شده است که این امرنشان از فعالیت پنجاه ساله مارشال دارد.

ابعاد این اسپیکر بلوتوثی 185 x 195x 350 میلی‌متر و وزن آن 4.65 کیلوگرم می‌باشد که در رنگ‌های مشکی، سفید و قهوه‌ای تولید و عرضه شده است.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Stanmore II

 

کیفیت صدا

Marshall Stanmore II نوید صدایی با کارایی بالا را می‌دهد که درخور نام کمپانی مارشال است. این اسپیکر به دلیل اجزای پیشرفته‌ای مانند دو تقویت ‌کننده 15 واتی در کلاس D، توییترهای مناسب و یک آمپلی فایر کلاس D 50 وات ی برای تولید باس قدرتمند بوسیله‌ی ساب‌ووفر، صدایی تمیز و دقیق را در بالاترین سطح تولید می‌کند.

 

اسپیکر بلوتوثی

این اسپیکر توانایی پخش فرکانس‌های صدا در محدوده‌ی فرکانسی 50 هرتز تا 20 کیلوهرتز تا دارد. همچنین محدوده‌ی فرکانس اصلی این اسپیکر بین 50 تا 60 هرتز تا ولتاژ ورودی اصلی 100-240 ولت می‌باشد.

می‌توانید در این اسپیکر، میزان صدا را با دکمه‌های طراحی شده آن تنظیم کنید و یا در صورت وجود فاصله‌ی زیاد با اسپیکر می‌توانید از برنامه بلوتوث به همراه اکولایزر داخلی استفاده کنید.

Marshall Stanmore II یک مدل با اندازه متوسط در اسپیکرهای مارشال است. اندازه و کیفیت صدا در این اسپیکر، به گونه‌ای است که بتوانید به خوبی موسیقی دلخواه خود را در هر جای اتاق که باشید، در سطح کیفی بالایی بشنوید.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Stanmore II

 

کلیدهای اسپیکر

در این اسپیکر یک سوئیچ نیز وجود دارد که به هدف خاموش و روشن کردن دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد.

در صفحه کنترل بالای این اسپیکر، دکمه‌های مربوط به کنترل میزان صدا، همچنین سوئیچ که در قسمت بالا گفته شد ، یک دکمه Play/Pause، یک دکمه منبع صوتی برای تعویض بین حالت بلوتوث و AUX یا RCA طراحی شده است. یک ورودی 3.5 میلی‌متری AUX از بالا و یک ورودی RCA در پنل عقب وجود دارد.

 

طراحی ورودی‌ها

طراحی پشت این اسپیکر به صورت مشبک است. این اسپیکر دارای دو توییتر و یک ووفر است که دامنه فرکانس 20 هرتز تا 50 کیلوهرتز را ارائه می‌دهد. پنل پشتی اسپیکر از جذابیت کمتری برخوردار است. در پنل عقب یک خروجی هوای باس، ورودی RCA و ورودی کابل برق تعبیه شده است.