اسپیکر وایرلس خانگی مارشال Marshall Uxbridge

اسپیکر بی‌سیم مارشال Marshall Uxbridge، اسپیکری هوشمند با یک دستیار صوتی است که میتواند صدایی قدرتمند را در هر محیطی ایجاد نماید. این دستگاه با طراحی ویژه و زیبایی که دارد توانسته است در میان دیگر رقبا و محصولات هم رده خود، محصولی برتر و پرطرفدار به شمار آید.

 

طراحی زیبا و منحصر به فرد Uxbridge

طراحی اسپیکر Uxbridge Vail فوق العاده است. این یک ویژگی قوی در کل خط تولید شرکت مارشال است که زیبایی شناسی نمادین را همچنان دنبال می کند. مارشال از سال 1962 تا کنون، همواره در طراحی و تولید سیستم های صوتی پیشتاز بوده است.
Uxbridge در رنگ سفید یا مشکی ارائه می شود و یک بلندگوی هوشمند کوچک است. ابعاد این دستگاه 128 * 168 * 123 میلی متر و وزن آن کمتر از 1.4 کیلوگرم است.

طراحی طلایی، مشکی در این بلندگو، بسیار جالب تر از بیشتر بلندگوهای هوشمند است. دکمه های بخش بالایی این اسپیکر، از چپ به راست، برای کنترل میزان صدا، باس و سه برابری استفاده می شوند. پنل پشتی یک سطح سیاه است که دارای اتصال کابل برق و یک دکمه بلوتوث کوچک برای اتصال می باشد. است. همچنین دکمه هایی کوچک و دایره ای شکل برای پخش یا مکث موسیقی و بی صدا کردن میکروفون طراحی شده است. Uxbridge Voice در حقیقت یک بلندگوی کوچک است که صدای بزرگ و قدرتمندی را بیرون می آورد.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Uxbridge

 

دستیار صوتی در اسپیکر Uxbridge مارشال

این بلندگوی کارآمد مارشال، همراه با الکسای داخلی است و هنگامی که آن را با برنامه الکسا تنظیم کردید، می توانید هر زمان که بخواهید دستیار صوتی را فعال کنید و از آن بخواهید هر کاری را برایتان انجام دهد.
علاوه بر این  می توانید Uxbridge را برای بلندگوهای چند اتاق دیگر گروه بندی کنید. در قسمت جلو در Uxbridge ، مجموعه ای از چراغ های LED وجود دارد که به الکسا حضور فیزیکی می بخشد.

 

تنظیمات Marshall Uxbridge

تنظیم بلندگوهای هوشمند مارشال بسیار ساده هستند. در مدل  Uxbridge مارشال، کافی است آن را متصل کرده، برنامه Marshall Voice را بارگیری نمایید و بلندگو را جستجو کنید. هنگامی که با تلفن هوشمند متصل شد، آن را به شبکه Wi-Fi خانگی متصل می کنید و با برنامه الکسا همگام سازی می شوید.

اگر نیازی به الکسا ندارید نیازی نیست آن را راه اندازی کنید. از Uxbridge Voice می توان صرفاً به عنوان بلندگوی بلوتوث استفاده کرد اما این مهم است که چرا بلندگوی هوشمند الکسا را خریداری می کنید و می خواهید از ویژگی های فرمان صوتی دستیار دیجیتالی آمازون که به شما ارائه می شود، استفاده کنید.

هنگامی که تمامی موارد را همگام سازی کردید، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که اسپیکر از نوع بلوتوثی است و همانطور که گفته شد با Apple AirPlay 2 و Spotify Connect سازگار است. بدیهی است که با وجود الکسا، سرویس های زیادی را می توانید در اختیار داشته باشید. مانندSpotify ،Deezer ، Amazon Music ، Apple Music  و بسیاری دیگر.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Uxbridge

 

برنامه صوتی اسپیکر Marshall Uxbridge

شما برای کنترل صدای اسپیکر باید از برنامه الکسا استفاده کنید تا بتوانید موسیقی خود را کنترل کنید. برنامه Marshall به سادگی برای تغییر صدا در بلندگو مورد استفاده قرار می گیرد .
تنظیمات EQ موجود در برنامه این دستگاه به گونه ای است که می توان جزئیات صدا را با کیفیتی بالا دریافت نمود. از سویی دیگر صدای Uxbridge برای تنظیم بلندگوهای چند اتاق طراحی شده است.
در نسخه دستیار Google ، می توانید بلندگو را با سایر بلندگوهای دارای Chromecast گروه بندی کنید.

 

کیفیت صدای مارشال Uxbridge

Marshall Uxbridge به لطف تقویت کننده داخلی 30 وات کلاس D برای ووفر و توییتر، یک صدای کاملاً قدرتمند 96dB را ارائه می کند.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Uxbridge

 

بلندگوی کوچک و سبک Marshall Uxbridge

این یک بلندگوی کوچک و هوشمند از مارشال است. بنابراین علاوه بر اینکه شما را قادر به پخش آهنگ های مهیج می کند، می توانید لیست کارهای هفتگی خود را نیز مرتب کنید.

با نگاهی دقیق تر درخواهیم یافت که از لحاظ زیبایی، ساخت این بلندگو یک قدم از رقبای خود جلوتر است. پوشش چرمی مصنوعی این مدل به همراه یک محفظه سخت آن را جذاب تر از محصولات هم رده اش کرده است.

در پایین نمای اسپیکر یک سیستم نور چهار دکمه قرار دارد که وضعیت بلندگو را نشان می دهد. وقتی الکسا فعال می شود، آبی شده و اگر اعلانی برای شما داشته باشد به رنگ زرد تغییر کرده و هر زمان که صدا تنظیم شود ، سفید می گردد.