معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T5

QCY T5
هدفون بی‌سیم کیو سی وای

هدفون با کیفیت QCY T5، یکی از هدفون‌ها با کیفیت فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده از این کمپانی است که صدایی عالی را برای افرادی که موسیقی را دوست دارند ایجاد میکند. QCY همواره با هدف ایجاد تجهیزات و لوازم صوتی با کیفیت بالا قدم برداشته و با تحقیق و توسعه، در جهت استفاده از فناوری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روز دنیا در محصولات خود بوده است.

 

در یک نگاه

  • طراحی زیبا و حرفه‌ای به سبک True Wireless
  • بدنه‌ی ضدآب و مقاوم با استاندارد جهانی IPX5
  • اتصال به صورت بی سیم با بلوتوث ورژن 5.0
  • دکمه های لمسی برای مدیریت عملکرد ایرفون
  • دارای دو عدد میکروفون داخلی برای مکالمه
  • تکنولوژی کاهش نویز Noise Reduction CVC 6.0
  • 25 ساعت کارکرد باتری ایرفون ها و کیس شارژ

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T5

 

فناوری بلوتوث

فناوری V5.0 بلوتوث، سرعت انتقال دو برابر بیشتر را در هدفون TWS T5 ایجاد کرده است. عدم تداخل پیشرفته و اتصال پایدارتر، تاخیر در بازی 65 میلی ثانیه را بدون نیاز به انتظار امکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر میکند. برای تجربه بهتر بازی طراحی شده است تا غوطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری در بازی را برای شما فراهم کند. همچنین میکروفون سیلیکونی با حساسیت بالا در این هدفون، ضمن بهبود تشخیص گفتار، این اطمینان را ایجاد میکند که حتی در محیط‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پر سر و صدا، بدون هیچ تلاشی میتوانید گوش دهید و شنیده شوید.

 

قاب شارژ هدفون

کیف شارژ کوچک، قدرت پشتیبان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیری 380mAh را برای زمان باتری 25 ساعت داشته و به شما امکان میدهد بدون نگرانی به موسیقی گوش دهید و یا بازی کنید. شکل قاب شارژ تقریباً مستطیل شکل و در لبه ها کمی گرد شده است و در قسمت جلو ، LED های سبز وجود دارد. بر روی پوشش این قاب نام شرکت قرار گرفته است و به لطف اتصال مغناطیسی بدون مشکل کاملاً باز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. در قسمت داخلی، محل قرارگیری هدفون به خوبی طراحی شده است که آنها نیز دارای اتصال مغناطیسی هستند. در قسمت پشتی کیف شارژ یک درگاه میکرو USB برای شارژ وجود دارد.

 

ساختار هدفون

این هدفون به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده است که دارای  گوشی سبک وزن 4.3 گرم بوده و دقیقاً متناسب با گوش میباشد. برای راحتی پوشیدن، این گوشی بسیار ارگونومیک است و میتوانید مدت زمان طولانی از آن استفاده کرده و حتی فراموش کنید که چیزی در گوش دارید. QCY T5 یک جفت هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم است که به خوبی طراحی شده است. این هدفون دارای گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ساقه مانند اپل است. T5 دارای طراحی داخل گوش است.

این بدان معنی است که نوک گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لاستیکی استاندارد دارد که در سه اندازه وجود دارد و در گوش شما قرار میگیرد. این هدفون بسیار جمع و جور و گرد است. بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان گفت QCY T5 یکی از راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم واقعی در بازار است. به راحتی میتوانید آن را ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بپوشید در حالی که نوک گوش کاملاً در گو شما باشد. همچنین تناسب خوبی دارد و هنگام لرزش یا حرت سریع در گوش شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماند.

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T5

 

مقاومت در برابر آب

در دیگر ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مطرح شده، هدفون TWS T5 در برابر عرق و پاشیده شدن آب دارای استاندارد IPX5 بوده و از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها محافظت میکند. بنابراین، هنگام ورزش و حرکت در باران یا برف مشکلی نخواهد داشت.

 

کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ساده

در بخش خارجی هدفون QCY TWS T5 کنترل لمسی و یک LED اعلان وجود دارد. همچنین قسمت داخلی دارای دو تماس برای شارژ بوده و در قسمت پایین، یک سوراخ برای میکروفون وجود داشته و یک سوراخ صدا تعبیه شده است. البته اولین باری که اتصال برقرار میکنید، باید گوشی را از جعبه شارژ خارج کنید.

سپس باید به منوی بلوتوث بروید و به هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود متصل شوید. این گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY دارای کنترل لمسی هستند. هنگامی که دو ضربه سریع بزنید، پخش یا مکث، قبول یا رد تماس تلفنی را خواهید داشت. سه بار فشار دادن کانال چپ باعث میشود تا با دستیار صوتی ارتباط گرفته و در کانال راست میتوانید تماس بگیرید.

 

اتصال هدفون

آنچه جالب است این است که QCY T5 به شما امکان میدهد فوراً بین استفاده از دو یا یک هدفون جابجا شوید. فقط کافی است یکی از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را در قاب شارژ قرار داده و با گوشی دیگر، به موسیقی خود گوش دهید. اگر آن را دوباره بردارید بلافاصله وارد حالت استریو میشوید. همچنین اتصال QCY T5 فوق العاده است.

اتصال بلوتوث 5.0 در حدود 10 متری کاملاً پایدار نگه داشته میشود، حتی وقتی دیوارهایی بین شما و تلفن هوشمند شما وجود دارد. این گوشی هیچ گونه وقفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای نداشته و به خوبی و بدون هیچ گونه تاخیری در تماس باقی ماند. در مناطقی که مملو از سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم است نیز ثابت میماند. مهم نیست که بی حرکت نشسته‌اید، قدم میزنید یا دوچرخه سواری میکنید. آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها سریع متصل میشوند. زمانی که آنها را در گوش خود قرار میدهید، از قبل متصل شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T5

 

کیفیت صدا

از آنجا که این گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY T5 ارزان قیمت هستند، اندازه درایور زیادی دریافت نخواهید کرد. درایور 6 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری در این هدفون را خواهید داشت. اما از نظر کیفیت صدا، فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پایین به خوبی مشخص شده و دارای صدای عمیق و فراگیر هستند. باس در حد خوب و غنی است. فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های متوسط و بالا حتی در حداکثر میزان صدا بدون ایجاد خراش و صدای ناخوشایند مناسب هستند.

آنها متعادل بوده و از جزئیات و صدای واضحی برخوردار هستند. کیفیت میکروفون متوسط است و از آنجا که گوشی ها از محل میکروفون خوبی برخوردار میباشند، کیفیت صدا از طریق میکروفون بسیار خوب بود. گفتگو حتی در مکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پر سر و صدا به وضوح شنیده شده و کاهش صدا به خوبی کار میکند.

 

دوام باتری

در هر کانال گوشی QCY T5 ، ظرفیت باتری 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آمپر ساعتی نصب شده و یک باتری 380 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آمپری در کیف شارژ وجود دارد.در حداکثر میزان صدا ، حدود 4 ساعت از گوشی استفاده خواهید کرد. همچنین از طریق جعبه شارژ میتوانید هدفون را شارژ کرده و در مجموع حدود 16 ساعت وقت بگیرید. زمان شارژ از طریق یک درگاه معمولی میکرو USB نیز 2ساعت بود.

 

بازی روی QCY T5

یک عملکرد کنترل وجود دارد که با سه بار ضربه زدن روی گوشی سمت راست، حالت ویژه بازی را فعال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید. این قابلیت، تاخیر در صدا را هنگام بازی کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد  و این کار را با تأثیر بسیار خوبی انجام میدهد. در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اکشن در دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Android و iPhone بسیار همگام فعال شده است. QCY به شدت این عملکرد را تبلیغ می کند و آن را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. همچنین همگام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم دیگر است. به طور کلی، همگام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی صدا و تصویر در QCY T5 حتی بدون حالت بازی بسیار خیره کننده است.