معرفی هدفون سیمی گیمینگ رپو Rapoo VH300

هدفون سیمی گیمینگ رپو Rapoo VH 300 از سری هدفون‌های گیمینگ دیگر است که توسط کمپانی Rapoo طراحی و تولید شده است که به تازگی روانه بازار شده است. این هدفون دارای درایورهای 50 میلی‌متری است که صدای 7.1 را به شما عرضه میکند.

درایورهای این محصول با دقتی بی‌نظیر و کیفیتی منحصر به فرد تولید شده‌اند. این نوع طراحی به منظور جلب رضایت استفاده کنندگان این محصول است؛ زیرا افرادی که به صورت مداوم به بازی می‌پردازند نیاز به شنیدن صداهای ریز در بازی‌ها دارند تا بتوانند به عملکرد خود بهبود ببخشند که کمپانی Rapoo با تولید هدفون سیمی گیمینگ Rapoo VH 300 این نیاز را برای شما عزیزان Gamer فراهم کرده است.

 

ویژگی‌های Rapoo VH300

  • درایورها
  • نوع اتصال
  • دستگاه‌های سازگار
  • طراحی منحصر به‌ فرد
  • کنترلر
  • قابلیت حذف نویز
  • میکروفون
  • LEDها

 

معرفی هدفون رپو | Rapoo VH300

 

درایورها

هدفون Rapoo VH 300 دارای درایورهایی 50 میلی‌متری است. این نوع درایورها دقت بسیار بالایی در پخش انواع صدا دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا در حین بازی کردن از صداهای ریز و جزئیات بیشتری از بازی بهره‌مند شوید. طراحی این درایورها و پدهای هدفون به گونه‌ای است تا هنگامی که شما هدفون را بر روی سر و گوش‌های خود قرار می‌دهید، گوش‌هایتان به طور کامل، داخل پدها قرار گیرد و از هرگونه وارد شدن هرگونه فشار و آسیب به گوش شما جلوگیری می‌کند.

 

نوع اتصال

روش اتصال هدفون گیمینگ رپو وی اچ 300 (Rapoo VH300)، اتصال سیمی است. این نوع اتصال به این هدفون از طریق USB انجام می‌شود. کابل 2.2 متری این هدفون، امکان اتصالی آسان را برای شما فراهم می‌کند.

 

معرفی هدفون رپو | Rapoo VH300

 

دستگاه‌های سازگار

با توجه به روش اتصال هدفون Rapoo VH-300 که در سمت بالا گفته شد؛ می‌توان نتیجه گرفت که این هدفون با دستگاه‌هایی که دارای ورودی USB هستند سازگار است. این دستگاه‌ها عبارتند از PlayStation 4 (PS4)، Xbox و PC.

 

طراحی منحصر به‌ فرد

هدفون سیمی Rapoo VH300 دارای یک نوع طراحی خاص است که شما می‌توانید پدهای آن را به صورت 90 درجه بچرخانید. این نوع طراحی به شما کمک می‌کند تا بتوانید هر زمان که نیاز به صحبت کردن با کسی در حین بازی را دارین، بتوانید به آسانی یکی از پدها را به صورت 90 درجه بچرخانید و به آُسانی به صحبت‌های دیگران توجه نمایید.

 

کنترلر

بر روی سیم اتصال هدفون رپو vh300، یک کنترلر قرار گرفته است. این کنترلر به شما کمک می‌کند تا هرزمان که مایل هستید، به تنظیمات صدا از قبیل کاهش و افزایش حجم صدا، کنترلر میکروفون و LEDهای هدفون بپردازید و از کنترل کردن آن بدون هیچ سختی و تنظیمات پیچیده‌ای لذت ببرید.

 

معرفی هدفون رپو | Rapoo VH300

 

میکروفون

میکروفون قدرتمندی که برای هدفون rapoo vh300 استفاده شده است، یک میکروفون مخصوص هدفون‌های گیمینگ است که از قدرت و دقت بسیار بالایی برخوردار است.این میکروفون به صورت جداشونده است تا شما هرزمان که مایل باشید بتوانید آن را به آسانی از هدفون جدا کنید و بدون میکروفون از آن استفاده کنید. بر روی کنترلر قرار گرفته بر روی سیم اتصال این محصول نیز یک دکمه‌ی مخصوص برای شما تعبیه شده است تا شما بتوانید میکروفون خود را در زمان‌هایی که از آن استفاده نمی‌کنید خاموش کند.

 

قابلیت حذف نویز

درایورها و میکروفون این هدفون دارای قابلیت حذف نویز نیز می‌باشند. این قابلیت به این منظور است تا از ورود صداهای اضافی جلوگیری می‌شود. میکروفون این هدفون در حین بازی آنلاین، صدای شما را بدون هیچ نویز و صدای مخربی برای دوستانتان ارسال می‌کند؛ همچنین پدها نیز از ورود صداهای خارجی به داخل گوش شما جلوگیری می‌کنند تا صدای بازی‌ها را بهتر و شفاف‌تر متوجه شوید.

 

LEDها

بر روی قسمت بیرونی درایورهای Rapoo VH300 هایی مخصوص و زیبا قرار گرفته‌اند. این LEDها، نوری ملایم و زیبا برای شما پخش می‌کند و به زیبایی این محصول می‌افزاید. همچنین شما می‌توانید با فشردن دکمه‌ی مخصوص LEDها که بر روی کنترلر Rapoo VH300 قرار گرفته است، آن را خاموش و روشن نمایید.