معرفی هدفون | Razer Barracuda X

معرفی هدفون گیمینگ Razer Barracuda X

هدفون بی‌سیم Razer Barracuda X با طراحی گیمینگ ساخته شده است که همراه با یک میکروفون جدا شونده، میتواند صدای شما را به وضوح منتقل کند، حتی اگر در یک محیط پر سر و صدا بازی میکنید. آن ها دارای تناسب خوبی هستند و راحتی مناسبی را هنگام بازی های طولانی فراهم میکنند.

 

Razer Barracuda X در یک نگاه

  • اتصال بی سیم USB-C چند پلتفرمی
  • طراحی ارگونومیک ساخته شده برای جلسات طولانی بازی
  • ساختار سبک وزن با پدهای گوش فوم قابل تنفس
  • گوشی های گردان برای تناسب راحت و قابلیت حمل بهتر
  • درایورهای 40 میلی متری برای غوطه وری عمیق تر در بازی
  • میکروفون جداشدنی برای سرکوب سر و صدای پس زمینه
  • کنترل های هدست با دکمه هایی ساده و کاربر پسند

 

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

کنترل ها

در هدفون گیمینگ Razer Barracuda X کنترل های کاربردی و مناسبی تعبیه شده است. آنها دارای یک دکمه روشن و خاموش در کاپ گوشی چپ هستند که می توانید یک بار برای پخش یا مکث صدا آن ها را فشار دهید، برای رفتن به آهنگ بعدی دو و برای بازگشت به قسمت قبلی سه بار دکمه را فشار دهید. یک ولوم صدا و یک دکمه خاموش میکروفون نیز وجود دارد. هنگام رسیدن به حداقل و حداکثر حجم، ولوم دارای محدودیت هایی است که بسیار خوب است.

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

کیفیت ساخت

این را باید اشاره کنیم که کیفیت ساخت در هدفون های بی سیم Razer Barracuda X مناسب است. آنها عمدتا پلاستیکی اما محکم و بادوام به نظر می رسند. روی هدبند، روکش چرم مصنوعی وجود دارد و روکش کاپ های گوشی پارچه ای هستند. ضمن آنکه دارای پایداری مناسبی بوده و به راحتی میتوانید آن ها را در جلسات بازی معمولی روی سر خود نگهدارید، اما آنها می توانند در هنگام تمرینات شدید ورزشی، سقوط کنند.

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

میکروفون قابل جدا شدن

Razer Barracuda X دارای مشخصات صوتی خنثی، اما کمی گرم است. کمی تأکید در محدوده باس وجود دارد که به صدا ضربات را می افزاید. با این حال، این هدفون باید برای گوش دادن به انواع محتوای صوتی مناسب باشد. ضمن آنکه این هدفونRazer  دقت بیس بسیار خوبی دارد. محدوده صدا در قسمت میانی و باس بالا کمی تاکید می شود، بنابراین صدای شما کمی گرمای بیشتری دارد که نشان دهنده یک پاسخ متوسط ​​است.

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

جداسازی نویز

Razer Barracuda X دارای عایق نویز ضعیفی است. آنها بدون ویژگی ANC هستند، اما در برابر سر و صدای محیط با فرکانس بالاتر عملکرد بهتری دارند. اما عملکرد آن ها در خصوص نشتی، مناسب است و نویز زیادی را به بیرون درز نمیکند. از سویی دیگر، کیفیت ضبط میکروفون خوب است. صدای شما طبیعی به نظر می رسد و هر کسی که در آن طرف خط قرار دارد، میتواند به خوبی صدای شما را درک کند.

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

باتری

باید اشاره شود که Barracuda X عملکرد باتری بسیار خوبی دارد. آنها بیش از 24 ساعت با یک بار شارژ دوام می آورند که باید بیش از حد کافی باشد تا بتوانید جلسات طولانی بازی را پشت سر بگذارید. حتی می توانید در حین شارژ هدست، به صدای موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید که مفید است. ضمن آنکه یک ویژگی خاموش شدن خودکار برای کمک به صرفه جویی در مصرف باتری وجود دارد.

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

اتصالات

این هدست عملکرد بی سیم فوق العاده ای دارد. هنگام اتصال به پورت USB-A با استفاده از آداپتور موجود، تاخیر بسیار کمی دارد، بنابراین صوتی که می شنوید با ویدئویی که می بینید همگام است. همچنین می توانید دانگل بی سیم را به دستگاه هایی با اتصال USB-C مانند دستگاه Android یا نینتندو سوییچ متصل کنید.

این هدفون دارای کابل شارژ USB-A تا USB-C و کابل 3.1 میلی متری  TRRS برای پخش صدا است. آنها دارای تأخیر ناچیزی در مورد اتصال سیمی هستند که برای بازیکنانی که می خواهند بین صدا و تصویر خود تأخیری نداشته باشند، بسیار عالی است. آنها همچنین دارای آداپتور USB-A به USB-C برای دانگل بی سیم هستند، بنابراین می توانید آن را از طریق USB-A متصل کنید.

معرفی هدفون | Razer Barracuda X

 

سازگاری با کنسول

Razer Barracuda X همچنین با هر دو کنسول PS4 و PD5 سازگار است. یا می توانید آنها را با استفاده از کابل 3.1 میلی متری TRRS به کنسول خود وصل کنید یا آنها را به صورت بی سیم از طریق دانگل USB آنها متصل کنید. در هر صورت، این امکان را دارید که هم سازگاری صوتی و هم میکروفون را دریافت کنید.برای سازگاری کامل صدا و میکروفون، می توانید Barracuda X را به کنترلر کنسول Xbox One یا Xbox Series X | S وصل کنید. با این حال، نمی توانید آنها را از طریق اتصال بی سیم به دستگاه های Xbox متصل کنید که ممکن است برای برخی از کاربران محدود کننده باشد.

هدفون گیمینگ ریزر | Razer Barracuda X

 

کیفیت صوتی

Barracuda X می تواند به خوبی موسیقی را اداره کند و باس نسبتاً قوی ارائه دهد. نت های عمیق و ضربات درام ، با مقدار خوبی از قدرت فرکانس پایین به دست می آید و حتی در حداکثر صدا اعوجاج نمی کند. امضای کلی صدا در Barracuda X متعادل است و بیشتر به سمت باس متمایل است تا فرکانس های بالاتر. هنگامی که آهنگ به درستی شروع می شود، بیس در میکس کمی جلوتر از سایر عناصر است، اما سازها و آواز همگی دارای حضور کافی هستند تا به راحتی تشخیص داده شوند. این برای هدست بازی بی سیم ، مشخصات صوتی خوبی است.

هدفون گیمینگ ریزر | Razer Barracuda X

 

طراحی مناسب

Razer Barracuda X دارای طراحی ساده ای است. این هدفون های مخصوص بازی، به گونه ای طراحی شده اند که بتوانید به راحتی برای استفاده معمولی در بیرون از منزل، میکروفون را برداشته و به موسیقی های خود گوش دهید. این هدفون با وزن 0.26 کیلوگرم ساخته شده است که آن را راحت و سبک کرده است.

هدبند و پدهای گوشی ها به خوبی از فوم پر شده و راحتی مناسبی را ایجاد می کند. ضمن آنکه چندان فشار زیادی را روی سر وارد نمی کند. این هدفون ها دارای طراحی حجیمی هستند، بنابراین ممکن است به راحتی در کیف شما قرار نگیرند. اما از آنجایی که گوشی ها صاف می شوند، می توانید راحت تر آن ها را نگهداری کنید.

هدفون گیمینگ ریزر | Razer Barracuda X

 

رنگ بندی و اجزا

این هدست دارای ساختاری معمولی و به رنگ مشکی است که نام و لوگوی Razer به ترتیب در هدبند و گوشی ها حک شده و به لطف قاب سبک، راحتی مناسبی را ارائه میدهد که باعث می شود Barracuda X روی سر بسیار سبک به نظر برسد.همه کنترل ها و پورت ها در کاپ گوشی سمت چپ قرار دارند و شامل دکمه روشن و خاموش، دکمه قطع صدا میکروفون، ولوم صدا ، پورت USB-C برای شارژ ، پورت 3.5 میلی متری برای اتصال سیمی و پورت 3.5 میلی متری دیگر برای میکروفون است. میکروفون یک کپسول با فوم است که روی بازوی انعطاف پذیر با روکش لاستیکی نصب شده است.