معرفی هدفون ریزر | Razer BlackShark V2 X

هدست گیمینگ ریزر Razer BlackShark V2 X

هدست گیمینگ Razer BlackShark V2 X، بسیار قدرتمند بوده و این امکان را به شما میدهد که برتر از دیگر هدفون‌ها، رو در رو رقابت کنید. این محصول ریزر ، قدرت صوتی سه برابر شگفت‌انگیزتر ، وضوح برتر صدای میکروفون و انزوای عالی صدا را ارائه میدهد که مورد تایید متخصصان است.

 

درایور های سفارشی شده در BlackShark V2 X

BlackShark V2 X با طراحی کاملاً جدید ثبت اختراع شده به شما امکان میدهد که هر درایور را به صورت سفارشی تنظیم کنید، این امکان را برای تکثیرهای فرکانس های صوتی بالا، متوسط و پایین فراهم میکند تا صدایی غنی تر و باس قدرتمند داشته باشد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer BlackShark V2 X

 

میکروفون هدست

میکروفون قابل خم شدن در این هدست سبک، دارای قابلیت انتخاب اسپیکر و لغو بیشتر است، همچنین دارای یک محفظه میکروفون بهینه شده است که طراحی بازتری داشته تا حداقل تاخیر را داشته باشد. در نتیجه باعث بهبود وضوح بیشتر برای بازی و پخش موسیقی میشود.برای استفاده از میکروفون، آن را خم کنید تا زمانی که با دهان شما موازی شود. مطمئن شوید که دیافراگم میکروفون در جلو باشد و دریچه هوا به سمت دهان شما قرار گرفته باشد. یک نماد میکروفون کوچک در کنار دیافراگم میکروفون قرار داده شده است، بنابراین میتوانید به راحتی تشخیص دهید که کدام طرف باید به سمت دهان شما باشد.

هدفون BlackShark V2 X در سمت چپ دارای میکروفون انعطاف پذیر است که قابل برداشت نیست. همچنین یک دکمه بی صدا و کنترل میزان صدا روی خود هدست وجود دارد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer BlackShark V2 X

 

هدستی راحت و سبک وزن

با هدست ورزشی Razer BlackShark V2 X، از جمعیت تشویق کننده گرفته تا صدای خود، میتوانید صدا را خاموش کنید و از تمرکز بدون وقفه با گوشی های Over-Ear هدست که گوش های شما را کاملاً می پوشاند، لذت ببرید. به کمک بالشتک های مهروموم این هدست میتوانید لغو پیشرفته ای را از صدا تجربه کنید.

BlackShark V2 X فقط با 240 گرم و در رنگ مشکی، طراحی و عرضه شده است و به سختی به یاد خواهید آورد که در بازی های طولانی آن را به گوش داشته اید. این هدست به لطف بالشتک ضخیمتر و فوم داخلی بهبود یافته، به همراه ترکیبی از پارچه قابل تنفس و چرم، حتی راحتتر از هدست های هم رده خود خواهد بود.

 

سازگاری با پلتفرم

این هدست سبک، از جک 3.5 میلیمتری استفاده میکند و در سیستم عامل های محبوب کار میکند و به شما امکان میدهد در کامپیوتر،Mac ،PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و دستگاه های تلفن همراه از آن استفاده کنید.

البته دستگاه های تلفن همراه با پورت 3.5 میلیمتری قابل استفاده بوده و فقط در ویندوز ده 64 بیت در دسترس است.Razer BlackShark V2 X از ویژگی 7.1 Surround Sound  برای غوطه وری بیشتر در موسیقی، فیلم و بازی برخوردار است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer BlackShark V2 X

 

طراحی ساده و ظریف هدست

Razer BlackShark V2 X یک طراحی ظریفتر و کم کلید است. این ویژگی مناسب هدست های بازی فعلی است که از پلاستیک مات سیاه استفاده میشود. در این هدست RGB وجود ندارد و حتی آرم Razer نیز با رنگ مشکی کمی طراحی شده است.

تنها رنگی که در اینجا وجود دارد کابل سبز نئونی است که Razer این بار در مخفی کردن آن کمی بهتر عمل کرده است.سربند و داخل گوشی ها با یک چرم نرم پوشانده شده است، در حالی که بخشی از گوشی ها که روی صورت شما قرار میگیرد پارچه نرم و استانداردی دارد.

بالشتک های گوشی از یک فوم سبک ساخته شده است که به راحتی فشرده میشود، به این معنی که به راحتی روی سر شما قرار میگیرندعملکرد صوتی Razer BlackShark V2 X برای تماس های تلفنی مناسب است. آنها یک میکروفون رونق با عملکرد عالی دارند که میتواند صدای شما را به وضوح ضبط کند. با این حال، این هدفون دارای انزوای ناامیدکننده نویز است و شما چیزهای زیادی را در اطراف خود میشنوید. آنها همچنین هیچ کنترل مدیریت تماسی ندارند.