هدفون بی سیم نویزکنسلینگ Razer Hammerhead True Wireless Pro

کمپانی Razer که همواره به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات گیمینگ در دنیا فعالیت میکند، با عرضه بهترین هدفون گیمینگ لذت بازی را برای علاقه مندان به صنعت بازی‌های کامپیوتری دوچندان میکند. هدفون بی‌سیم Razer Hammerhead True Wireless Pro جدیدترین محصول عرضه شده توسط ریزر است که با قابلیت های بسیاری همراه بوده و با توجه به وزن سبک، میکروفون‌های با کیفیت، قابلیت نویزکنسلینگ و مقاومت در برابر تعریق برای استفاده روزمره و ورزش نیز مناسب است.

 

هدفون بی سیم Razer Hammerhead True Wireless Pro در یک نگاه

  • طراحی کاملا بی سیم True Wireless
  • مناسب برای استفاده درون بازی و روزمره
  • دارای 6 اندازه مختلف ایرتیپبرای قرار گیری راحت درون گوش
  • کمترین میزان تاخیر در دریافت صدا
  • دارای گواهینامه THX
  • دارای قابلیت ADVANCED HYBRID ACTIVE NOISE CANCELLATION
  • دارای قابلیت QUICK ATTENTION MODE برای آگاهی از محیط اطراف
  • دارای کنترلر های لمسی بر روی بادز
  • دارای باتری قدرتمند

 

معرفی هدفون بی سیم | Razer Hammerhead True Wireless Pro

 

طراحی ارگونومیک و راحت

مهمترین ویژگی که یک هدفون گیمینگ باید داسته باشد قرارگیری راحت درون گوش است تا در استفاده طولانی مدت باعث خستگی گوش های شما نشود. هدفون بی سیم Razer Hammerhead True Wireless Pro دارای فوم های باکیفیت در هر بادز است. با قرار دادن آن درون گوش خود، یک تناسب راحت، ایمن، داخل گوشی in-ear و عایق صوتی پیشرفته را دریافت میکنید. اگر اندازه فوم های بادز ها برای شما مناسب نیست، با استفاده از 6 سایز مختلف ایرتیپ درون جعبه محصول، راحتی را برای خود فراهم  کنید.

 

کاملا آزاد و دور از هر دغدغه ای بازی کنید

با پیشرفته ترین هدفون کاملا بی سیم ساخته شده توسط کمپانی Razer، از آزادی صوتی واقعی و تجربه شنیداری خالص، بدون  نویز و بدون وقفه لذت ببرید.با صدایی که دارای گواهینامه THX، حذف نویزفعال هیبریدی پیشرفته و اتصال کم تاخیر60 میلی ثانیه ، تمرکز بر روی بازی، ها،موسیقی و دیدیو های شما هرگز تا این حد مطلق نبوده است

 

معرفی هدفون بی سیم | Razer Hammerhead True Wireless Pro

 

ADVANCED HYBRID ACTIVE NOISE CANCELLATION (ANC)

یکی از بهترین سیستم های حذف نویز در هدفون های گیمینگ به Razer Hammerhead True Wireless Pro تعلق دارد. طراحی پیشرفته این هدفون با قابلیت ضد نویز برای مقابله با هر گونه سر و صدایی که از بیرون و داخل هدفون شما تشخیص می‌دهد، می‌تواند تمام حواس‌پرتی‌ها را از بین ببرد و شما را روی قسمت های مهم بازی متمرکز کنید و از بازی کردن لذت ببرید. با توجه به ماهیت پیشرفته ADVANCED HYBRID ACTIVE NOISE CANCELLATION ، این فناوری معمولاً دو برابر سایرین هزینه دارد، اما در ازای آن، بهترین عملکرد حذف نویز را ارائه می دهد.

 

هدفونی با قابلیت THX

هدفون بی سیم Razer Hammerhead True Wireless Pro که توسط متخصصان در کمپانی THX آزمایش و بهینه‌سازی شده‌اند، صدایی غنی و متعادل را برای همه فیلم‌ها، موسیقی و بازی‌های شما ارائه می‌دهند تا هیچ نتی را در موسیقی و بازی از دست ندهید و لذت شنیدن صدا در بهترین کیفیت ممکن را تجربه کنید. این گواهینامه توجه ویژه ای به پاسخ فرکانسی گسترده، میزان نویز کم، و ایزوله سازی استثنایی نویز می کند.

 

کمترین تاخیر در دریافت صدا

با فعال کردن حالت بازی در هدفون بی سیم Razer Hammerhead True Wireless Pro میتوانید عملکرد خود را در بازی چندین برابر بهینه و بهتر کنید. با توجه به هماهنگی لحظه ای صدا میتوانید بهترین تصمیم را در بازی ها بگیرید. سریع تر هدف گیری کنید یا با هماهنگی صدا و تصویر هماهنگ ، واکنش نشان دهید.

 

معرفی هدفون بی سیم | Razer Hammerhead True Wireless Pro

 

قابلیت QUICK ATTENTION MODE

با توجه قابلیت نویزکنسلینگ پیشرفته زمانی که این ایرفون بر روی گوش شما قرار دارد، شما توجه کمتری به محیط اطراف خود خواهید داشت. به دلیل اینکه این هدفون علاوه بر استفاده در هنگام بازی برای استفاده روزمره و ورزش نیز مناسب است، کمپانی ریزر قابلیت QUICK ATTENTION MODE را در این هدفون گنجانده است که برای افزایش آگاهی از محیط اطراف خود، هنگام عبور از جاده و یا مکالمه با افراد دیگر مفید است.

 

کنترلر های لمسی

با استفاده از کنترلر های لمسی به کار رفته در این ایرفون میتوانید کنترل کامل آنرا در دست بگیرید. استفاده از این قابلیت لمسی، میتوانید به سادگی بین ADVANCED HYBRID ACTIVE NOISE CANCELLATION  و حالت QUICK ATTENTION MODE جابه‌جا شوید، موسیقی و تماس‌هایتان را کنترل کنید و دستیار صوتی تلفن هوشمندتان را فعال کنید.

 

باتری قدرتمند

ریزر در هدفون بی سیم Razer Hammerhead True Wireless Pro از یک باتری قدرتمند استفاده کرده است تا پاسخگوی نیاز های شما باشد. با یک بار شارژ تا 4 ساعت از استفاده از این ایرفون لذت ببرید. این هدفون با یک کیس شارژ که تا 16 ساعت بیشتر عمر باتری را ارائه می دهد، همراه است. 15 دقیقه شارژ در این کیس باعث می شود هدفون ها تا 3 ساعت با ANC خاموش قابل استفاده باشند.