ایرفون سیمی ریزر Razer Hammerhead USB-C ANC

ایرفون سیمی ریزر Razer hammerhead USB، دارای کیفیت صدای مناسبی بوده و با برخورداری از قابلیت حذف نویز فعال ANC، تولید و طراحی شده است. این هدفون راحت و کم حجم را میتوانید در جلسات طولانی بازی و بدون احساس خستگی استفاده کنید.

 

فناوری درایور دوتایی

فناوری درایور دوگانه، باس را از یک درایور پویا دارای فرکانس بالا با درایور آرماتور متعادل برای صدایی در دامنه کامل ترکیب میکند، در حالی که مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) روشن باشد. بنابر این از صدایی کامل و غنی لذت ببرید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Hammerhead USB-C ANC

 

هدفون با دوام Razer

طراحی یک قاب آلومینیومی باعث می شود که ایرفون را در فعالیتهای روزمره مقاوم کند، در حالی که کابل های بافته شده اطمینان میدهند که هنگام استفاده از آن ها، دچار گره خوردگی نخواهند شد.

 

مبدل دیجیتال به آنالوگ داخلی

مبدل دیجیتال به آنالوگ داخلی (DAC) به پردازش و تبدیل سیگنال دیجیتال به آنالوگ کمک میکند و کیفیت صوتی 24 بیت / 96 کیلو هرتز را برای صدای فشرده تولید میکند. Hammerhead USB-C ANC از صوتی با کیفیت بالا برخوردار است. تبدیل دیجیتال به آنالوگ که از صدای 24 بیتی / 96 کیلوهرتز پشتیبانی میکند، به طور کلی برای MP3 از کیفیت بالایی است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Hammerhead USB-C ANC

 

کنترل داخلی

شما به سادگی می توانید با کنترل داخلی، ANC را خاموش کنید، در حین حرکت تماس بگیرید یا اتصال سریع و راحت تر را انجام دهید. میتوان گفت Razer Hammerhead بخشی از محصولات برجستهRazer است که دارای ویژگیهایی با کارایی بالا است که مخصوصاً برای استفاده حرفهای طراحی شده اند. این گوشیهای سبک هنگام روشن شدن ANC بهترین عملکرد را دارند. در حقیقت استفاده از قابلیت جداسازی سر و صدا Hammerhead یک پیشرفت ظریف، اما راضی کننده است.

 

اتصالات در

کمپانی Razer، با Hammerhead USB-C خود، سعی در ارائه راه حل آسان تر بوده و تلاش دارد که به جای جک 3.5 میلی متری از طریق USB-C استفاده نمایند. البته با توجه به این که سازندگان مختلف تلفن، پورت USB-C را به طرق مختلف در انواع گوشی طراحی میکنند. بنابراین نمیتوان تضمین کرد که هر ایرفون USB-C با هر تلفن USB-C کار میکند.

 

ویژگی برتر

جنبه های خاصی از Hammerhead USB-C به صورت کلی وجود دارد که قطعاً بهتر از سایر محصولات هم رده آن است، کیفیت ساخت و راحتی آن درجه یک میباشد. این گوشی از آلومینیوم برای محافظت از قسمتهای مهم مانند اتصال میکروفن و USB-C استفاده میکند، در حالی که نازلهای گوشی زاویه دار طراحی شده و انتخاب نوک گوشی کاملاً متناسب با گوشی است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Hammerhead USB-C ANC

 

گوشی هایی متناسب از فوم

در ایرفون Razer hammerhead USB ، با استفاده از گوشی هایی از جنس فوم، به ایرفونی با انعطاف پذیری مناسب در گوش، راحت، امن و مناسب برخوردار خواهید شد. برای راحتی بیشتر از 3 اندازه اضافی نوک سیلیکونی استفاده شده است که همراه با ایرفون دریافت خواهید کرد. Hammerhead USB-C دارای شکل و زاویه عالی برای اکثر گوش ها است، بنابراین با استفاده از سه اندازه مختلف نوک سیلیکونی، می توان گفت که این مدل از هدفون ریزر بسیار راحت و کارآمد است.

 

دکمه ها

Razer Hammerhead USB-C ANC از یک کابل بافته شده استفاده میکند که تا کنترل خطی را ارائه نماید. هندزفری از آلومینیوم ساخته شده است و دارای سه دکمه برای کنترل میزان صدا و پخش، مدیریت تماسها یا فعال کردن یک دستیار صوتی می باشد.همچنین یک دکمه در کنار کنترل، ANC را تغییر میدهد و دارای یک چراغ نشانگر آبی است.

از طریق کنترل سیم های لاستیکی به سمت هر هدفون ارسال می شوند، درحالی که یک جعبه کوچک برای میکروفون در کابل هدفون در سمت راست قرار دارد. نشان سبز Razer در قسمت پلاستیکی در پشت هر هدفون قرار دارد و با اتصال هدفون روشن میشود. میتوان گفت در حقیقت هدفون ها خوش ساخت هستند و ترکیبی از کابل بافته شده و کیف دستی باعث می شود تا سیم های آن دائماً درهم پیچیده نشوند.