معرفی هدفون مخصوص بازی Razer Kaira X for playstation

هدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation، برای پلی‌استیشن طراحی شده است و هدفون بازی سیمی است که در انواع رنگ های مخصوص کنسول عرضه میشود و با هر کنسولی با پورت AUX کار میکند. این هدفون دارای مشخصات صدایی گرم است که رونق بیشتری را به میکس ها ارائه میدهد.

ضمن آنکه میکروفون آن نیز عملکرد کلی فوق‌العاده‌ای را ارائه میکند و تضمین مینماید که صدای شما واضح است و حتی در محیط‌ های با نویز متوسط نیز به خوبی عمل میکند.

 

هدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation در یک نگاه

  • قابلیت بازی قدرتمند و سریع روی کنسول ها و سایر دستگاه ها
  • طراحی هدفون پشت بسته و مدل روی گوش مناسب پلی استیشن 5
  • هدست سیمی برای پلی استیشن 5 که با صدای عالی و سازگاری بین پلتفرم
  • مجهز به درایورهای 50 میلی متری پیشرفته و میکروفون قدرتمند برای مسابقات
  • دارای پدهای فوم بسیار نرم و فشرده مناسب بازی های طولانی، بدون ایجاد فشار
  • پاسخ فرکانس 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز با حساسیت 96 دسی بل و امپدانس 32 اهم
  • پوشیده شده از پارچه قابل تنفس برای جلوگیری از ایجاد گرما در گوش ها در بازی های طولانی
  • میکروفون کاردیویید Razer HyperClear به همراه دکمه بی صدا و کنترل صدا برای میکروفون

 

معرفی هدفون | Razer Kaira X for playstation

 

طراحی مناسب

Razer Kaira X برای پلی استیشن مناسب است و دارای هدبند سفید رنگ و گوش های مشکی است. این هدفون به گونه ای طراحی شده است که با کنسول PS5 مطابقت داشته باشد. ضمن آنکه نشان Razer را روی هر گوشی به رنگ آبی مشاهده خواهید کرد. این یک هدفون راحت است که با وزنی کم طراحی شده و فشار زیادی را هنگام پوشیدن، بر روی سر ایجاد نمی کند.

می توان گفت که هدبند حس خوبی دارد و کاپ ها دامنه حرکتی خوبی را به خود اختصاص می دهند، اگر چه کمی حجیم هستند. Razer Kaira X با طراحی همراه است که برای هدفون های بازی قابل انتظار است. آنها طراحی حجیمی دارند و در حالی که گوشی آن می تواند به صورت صاف بچرخد، نمی توانند تا شوند تا فضای کمتری اشغال کند. ضمن آنکه نمی توانید میکروفون آن را جدا کنید.

 

کنترل و تنظیمات

هدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation دارای طرح کنترل مناسب است. تنها دو کنترل فیزیکی وجود دارد که به راحتی می توان آن ها را روی کاپ گوشی چپ مشاهده کرد. ولوم صدا در حداقل و حداکثر صدا متوقف می شود در حالی که نوار لغزنده میکروفون کلیک لازم را دارد. این دارای یک برچسب قرمز است که به شما اطلاع می دهد که چه زمانی بی صدا هستید. با این حال، هیچ کنترلی برای تماس یا موسیقی وجود ندارد.

می توانید با وصل کردن کابل TRRS  3 میلی متری به پورت AUX کنترلر خود، Razer Kaira X را به کنسول های PS4 و PS5 متصل کنید. آنها از طریق این اتصال از صدا و میکروفون پشتیبانی کامل دارند. ضمن آنکه این هدفون از طریق اتصال آنالوگ با کنسول های ایکس باکس سازگاری کامل دارد.

 

معرفی هدفون | Razer Kaira X for playstation

 

کیفیت ساخت

هدست گیمینگ Razer Kaira X for playstation بیشتر از پلاستیک ساخته شده که به نظر می رسد محکم و با دوام باشد. همچنین دارای پد پارچه ای روی هدبند و کاپ گوشی به همراه فوم مموری مناسب است. ضمن آن که  نشانگرهای اندازه گیری در هر طرف هدبند وجود دارد که به شما کمک می کند آنها را به طور یکنواخت تنظیم کنید.  لولاهای آن نیز از پلاستیک مقاومی ساخته شده است.

هدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation مخصوص بازیRazer  از پایداری مناسبی برخوردار است. هنگامی که از روی کاناپه یا میز خود مشغول بازی هستید، حرکت چندانی را روی سر شما نخواهد داشت. با این حال، این هدفون می تواند در هنگام فعالیت بدنی متوسط ​​روی سر شما حرکت کنند و ممکن است بیفتند. ضمن آنکه کابل صوتی آن می تواند به چیزی گیر کرده و هدفون را از سر شما جدا کند.

 

کیفیت صدا

هدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation نمایه صدایی تا حدودی گرم دارد. این هدفون، دارای یک بلندی کوچک در باس بالا دارد تا رونق بیشتری را به گیم ‌پلی شما اضافه کنند که می ‌تواند به تأکید بر جلوه ‌های صوتی کمک کند. با این حال، آواز و سازهای اصلی می توانند کمی نازک به نظر برسند. در نظر داشته باشید که EQ یا تنظیمات از پیش تعیین شده در این هدفون تعبیه نشده است تا بتوانید صدای آن را مطابق میل خود تنظیم کنید.

 

معرفی هدفون | Razer Kaira X for playstation

 

دقت باس

از سویی دیگر باید اشاره کنیم که دقت باس Razer Kaira X عالی است. باس کم تا متوسط ​​مورد تاکید قرار نگرفته و در نتیجه ضربه کمتری در میکس های شما ایجاد می شود. همچنین، برآمدگی در باس بالا، رونق بیشتری می ‌افزاید، که می‌ تواند به تأکید بر جلوه ‌های صوتی در حین بازی کمک کند.

بازی روی کنسول ها و سایر دستگاه ها باهدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation امکان پذیر است. این یک هدست سیمی برای پلی استیشن 5 است که با صدای عالی و سازگاری بین پلتفرم طراحی شده است. این هدفون ریزر، مجهز به درایورهای پیشرفته و میکروفون قدرتمند برای صدای مسابقات در هر زمان و هر مکان است. درایور 50 میلی متری این هدفون، می ‌تواند صدای بالا، میانی و باس را به‌ طور جداگانه تنظیم کند که برای صدایی واضح ‌تر و تمیز تر با بلندی ‌های پیچیده ‌تر و باس حتی غنی ‌تر مناسب است.

 

جداسازی نویز

عملکرد جداسازی نویز(نویزکنسلینگ) Razer Kaira X متوسط است. این هدفون می تواند بخشی از صدای کم موتور را مسدود کند و کار قابل قبولی برای کاهش صداهای محیطی انجام دهد. ضمن آنکه برای کاهش صدای بلند نیز موثر است. از سویی دیگر نیز در کنترل نشتی صدا، عملکرد مناسبی دارد.

نشتی آن در محدوده میانی تا سه برابری متمرکز است که تا حدودی نازک به نظر می رسد. با این حال، اگر در یک محیط با نویز متوسط ​​ به موسیقی ها با صدای بلند گوش می دهید، اطرافیان شما آن را نخواهند شنید. ضمن آنکه کیفیت ضبط میکروفون عالی است. این میکروفون صدای شما را به خوبی ضبط می کند، بنابراین صدایی واضح و طبیعی خواهید داشت. در واقع باید گفت که عملکرد مدیریت نویزRazer Kaira X خوب است. میکروفون می تواند صدای شما را از نویز متوسط ​​محیط اطرافتان جدا کند. بنابراین صدای شما باید به وضوح شنیده شود، حتی اگر در نزدیکی یک پنجره باز با ترافیک صحبت کنید.

 

میکروفون Razer HyperClear

هدفون گیمینگ Razer Kaira X for playstation دارای محفظه بهبود یافته ای است و می تواند صدای شما را با کیفیت بهتری با سرکوب نویز ضبط کند که می تواند بر تعادل بازی و چت مناسب با صدایی متعادل موثر باشد. در قسمت زیرین گوشی چپ، میکروفون Razer HyperClear به راحتی روشن و خاموش می شود.البته این هدست در درجه اول برای پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است، اما به لطف اتصال جک 3.5 میلی متری آن، با دیگر پلتفرم های محبوب نیز کار می کند، به طوری که می توان از بازی های عالی با تنظیمات دیگر نیز لذت برد.