معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Tournament Edition

معرفی هدفون گیمینگ ریزر Razer Kraken Tournament Edition

هدفون گیمینگ ریزر Razer Kraken Tournament Edition از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون گیمینگ روانه بازار شده است. این هدفون به صورت روی‌گوشی طراحی شده است تا هنگام استفاده از آن، هدفون به طور کامل گوش شما را در بر میگیرد تا تمامی صداها را به صورت واضح و شفاف بشنوید.

 

ویژگی‌ها

  • تکنولوژی THX
  • امکان شخصی‌سازی تنظیمات
  • استفاده از دراورهای 50 میلی‌متری
  • سخت‌افزار اختصاصی برای کنترل هدست
  • برقراری توازن بین چت و بازی
  • ساعت‌ها بدون خستگی بازی کنید
  • فریم آلومینیومی

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Tournament Edition

 

تکنولوژی THX

Razer Kraken Tournament Edition اولین هدست برخوردار از تکنولوژی THX Spatial Audio است. این تکنولوژی، با شبیه‌سازی ۳۶۰ درجهٔ صدا، تجربهٔ جدیدی برای شما به ارمغان می‌آورد. THX نسخهٔ پیشرفتهٔ فناوری صدای فراگیر ۷.۱ کاناله است که اجازه می‌دهد صدای هر یک از عناصر بازی را از موقعیت مکانی مخصوصِ آن بشنوید.

درک موقعیت دشمنان، جهت تیراندازی و قدم‌هایی که به شما نزدیک می‌شود، تجربه لذت‌بخشی است. این موضوع شما را در وضعیتی بهتر از سایر گیمرها قرار می‌دهد.

از آنجا که هر صدایی از موقعیت مکانی متفاوتی پخش می‌شود و همه چیز از یک نقطهٔ ثابت به گوش نمی‌رسد، خستگیِ گوش و مغز کم می‌شود. تکنولوژی صدای فراگیر در بسیاری از بازی‌های امروزی مانند Battlefield, Call of Duty, Modern Warcraft و … بکار رفته است. با این حال حتی در بازی‌های معمولی نیز تا حدودی می‌توانید صدای فراگیر را به کمک این هدست تجربه کنید.

 

امکان شخصی‌سازی تنظیمات

در نرم‌افزار مخصوص ریزر، پروفایل‌های مختلفی برای تنظیم صدای فراگیر در تکنولوژی THX در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال در حالت ENVIRONMENTAL MODE، صدای محیط بازی با عمق بسیار خوبی پخش خواهد شد و در حالت COMPETITIVE MODE با کاهش صداهای محیطی مثل انفجار و باد و …، صدای دشمنان با وضوح و دقت بالاتری پخش خواهد شد.

با استفاده از این نرم‌افزار، فاصله، بلندی صدا و موقعیت هر اسپیکر قابل تنظیم است. همچنین می‌توانید تنظیمات اکولایزر را تغییر دهید و برای هر نرم‌افزار یک پروفایل مخصوص در نظر بگیرید.

 

استفاده از درایورهای ۵۰ میلی‌متری

درایورهای غول‌آسای ۵۰ میلی‌متری ریزر تورنومنت، صدایی واضح با باسی هیجان‌انگیز تولید می‌کنند. از قدم‌های دزدکی تا صدای انفجار و پدیده‌های آب‌وهوایی با بیشترین جزییات پخش خواهد شد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Tournament Edition

 

سخت‌افزار اختصاصی برای کنترل هدست

با ماژول سخت‌افزاری این هدست می‌توانید حجم صدا را تغییر دهید، حالت THX را فعال یا غیرفعال کنید، صدای میکروفون را قطع و وصل کنید، بین چت و بازی سوییچ کنید یا شدت باس را تغییر دهید.

 

برقراری توازن بین صدای چت و بازی

یکی از مشکلات رایج بازی‌های گروهی، نشنیدن صدای هم‌تیمی در شرایط حساس بازی است. ممکن است در حین بازی، شلوغی صدا مانع از آن شود که صدای هم‌تیمی خود را درست بشنوید. ریزر فکر اینجا را هم کرده است. روی این قطعهٔ سخت‌افزاری، دکمه‌ای وجود دارد که با فشردن آن، صدای چت را به وضوح خواهید شنید. همچنین با دکمهٔ دیگری می‌توانید بین ۱۷ سطح مختلف از باس سوییچ کنید. به کمک این دو قابلیت، توازن خوبی بین بازی و چت برقرار می‌شود.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Tournament Edition

 

ساعت‌ها بدون خستگی بازی کنید

درون بالشتک‌های این ایرفون، نوعی ژل حرارت‌گیر تزریق شده تا در برابر تولید گرما مقاومت کنند. رویهٔ بالشتک‌ها ترکیبی از چرم طبیعی و پارچهٔ لطیف است که اجازه می‌دهد ساعت‌ها بدون احساس خستگی از هدست استفاده کنید. هدبند محصول از جنس بسیار نرم و لطیفی ساخته شده و کوچک‌ترین فشاری روی سر احساس نمی‌کنید.

 

فریم آلومینیومی

در بخش‌های فلزی هدفون از آلیاژ آلومینیوم استفاده شده که این موضوع ضمن افزایش دوام هدست، وزن آن را کاهش داده است.

کراکن تورنومنت Razer Kraken Tournament Edition، یک هدست ۳۲ اهمی با پوشش فرکانسی ۱۲ هرتز تا ۲۸ کیلوهرتز است که میکروفون آن قادر به تحمل ۱۰۹ دسی‌بل فشار صوتی است.