معرفی هدفون گیمینگ ریزر | Razer Kraken X Lite

معرفی هدفون گیمینگ سیمی ریزر Razer Kraken X Lite

هدفون گیمینگ سیمی ریزر Razer Kraken X Lite از دیگر هدفون‌های گیمینگ است که توسط کمپانی Razer تولید شده است. این هدفون به دلیل داشتن جک 3.5 میلی‌متری صدا به دستگاه‌هایی که ورودی 3.5 میلی‌متری را داشته باشند میتواند متصل شود و به شما امکان شنیدن انواع صداها به صورت کاملا دقیق و شفاف را میدهد. شما میتوانید با استفاده از این هدفون و بهره‌گیری از درایوهای 40 میلی‌متری این محصول، صداهای بازی را با دقت بیشتری بشنوید و سطح بازی‌ها و تجربه‌ی خود را افزایش دهید.

این هدست با وزنی بسیار سبک (تقریباً 230 گرم) و طراحی مدرن و جذاب به بازار عرضه شده است. بدنه آن کاملاً از پلاستیک ساخته شده است، اما این موضوع از راحتی آن کاسته نمیشود. این هدست یکی از راحت‌ترین هدست‌های بازی است که تاکنون تجربه کرده‌ایم.

میکروفون آن از نوع کاردیوئید یک‌طرفه است و به طور دائمی به هدست متصل است. کیفیت صدای میکروفون بسیار خوب است و صداها را به صورت واضح و شفاف ضبط میکند. در مورد کیفیت صوتی، این هدست توانمندی‌های بسیار خوبی دارد. صداها بدون هرگونه تحریفی بلند میشوند و برای یک هدست بازی، توازن خوبی بین باس و تربل وجود دارد.

یکی از ویژگی‌های جالب این محصول، ارائه یک کد دانلود برای نرم‌افزار صوتی مجازی 7.1 کاناله است، اما این ویژگی فقط بر روی کامپیوتر کار میکند. در کل، این هدست یک گزینه بسیار مناسب برای کسانی است که به دنبال یک هدست با کیفیت و قیمت مناسب هستند.

 

معرفی هدفون گیمینگ ریزر | Razer Kraken X Lite

 

ویژگی‌ها

  • پدهای منحصربه‌فرد
  • میکروفون
  • کنترل کننده‌ی صدا
  • سازگاری‌ها
  • هدبند راحت

 

اتصالات

اتصال به هدفون گیمینگ Razer Kraken X Lite به صورت سیمی و با استفاده از جک 3.5 میلی‌متری امکان پذیر می‌باشد. شما می‌توانید جک 3.5 میلی‌متری صدا را به ورودی 3.5 میلی‌متری متصل کنید و بدون تنظیمات پیچیده و خاص اتصالی قدرتمند برقرار کنید. یکی از فواید اتصال با جک 3.5 میلی‌متری امکان اتصال آن به دستگاه‌های گوناگون است.

 

معرفی هدفون گیمینگ ریزر | Razer Kraken X Lite

 

پدهای منحصربه‌فرد

کمپانی Razer از پدهایی مخصوص در طراحی این هدفون استفاده کرده است. این پدها به این گونه هستند که به صورت کامل بر روی گوش شما قرار می‌گیرند. نرمی این پدها باعث می‌شود تا شما در هنگام استفاده از آن، احساس ناراحتی به شما دست ندهد و گوش‌هایتان اذیت نشود.

 

میکروفون

میکروفون هدست Razer Kraken X Lite از نوع کاردیوئید یک‌طرفه است و به طور دائمی به هدست متصل شده است. این میکروفون برای کاربردهای بازی‌انجامی طراحی شده و کیفیت صوتی بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. صداها به صورت واضح و شفاف ضبط می‌شوند، و حتی در مواقعی که صدا بلند می‌شود، میکروفون قابلیت کلیپ نکردن (تحریف نکردن) صدا را دارد. چون از پورت USB استفاده نمی‌کند، تنظیمات میکروفون باید از طریق تنظیمات صوتی کامپیوتر یا رابط صوتی انجام شود. در کل، این میکروفون برای ارتباط با تیم‌ها، چت در Discord و سایر برنامه‌های ارتباطی بسیار مناسب است.

 

معرفی هدفون گیمینگ ریزر | Razer Kraken X Lite

 

سازگاری‌ها

هدفون ریزر Kraken X Lite یک هدفون گیمینگ برای کامپیوتر، موبایل و انواع کنسول‌ها مانند: Xbox ONE، PlayStation 4 و Nintendo Switch و دستگاه‌هایی که دارای ورودی 3.5 میلی‌متری صدا هستند مناسب و سازگار است.

 

هدبند راحت

هدبند هدست Razer Kraken X Lite از مواد پلاستیکی ساخته شده است، اما این مسئله از راحتی آن کاسته نمی‌شود. هدبند دارای علائم تنظیمی بر روی درپوش است که کاربران را در تنظیم اندازه یاری می‌دهد. این هدبند به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی بر روی سرهای بزرگتر هم جا می‌شود، و هیچ گونه صدایی از خود نمی‌دهد. پدینگ (لایه نرم) هدبند از چرم مصنوعی ساخته شده است، که احساس راحتی را بیشتر می‌کند. در کل، هدبند به گونه‌ای طراحی شده که وزن هدست را به طور متوازن بر روی سر توزیع می‌کند، و این امر باعث می‌شود که حتی در مدت‌های طولانی استفاده، احساس ناراحتی یا خستگی ایجاد نشود.