معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Essential

معرفی هدفون گیمینگ Razer Nari Essential Gaming

هدفون گیمینگ بی‌سیم ریزر Razer Nari Essential Gaming Headphone از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون بی‌سیم مخصوص گیم روانه بازار شده است. این هدفون دارای قابلیت اتصال بی‌سیم است که برای شما امکان اتصال آسان به سیستم بازی خود را فراهم میکند. شما میتوانید با استفاده از این هدفون از صدای بازی‌های خود به گونه‌ای بهره‌مند شوید که گویی خود در صحنه‌ها قرار دارید.

 

در یک نگاه

  • صدای مخصوص بازی شفاف و عالی با تکنولوژی صدای فراگیر THX
  • درایور 40 میلی متری بسیار باکیفیت
  • اتصال بی سیم با گیرنده بلوتوث موجود درون جعبه با محدوده عملکرد 12 متر
  • فرکانس بی سیم 2.4 گیگاهرتز
  • پدهای چرمی با کیفیت طراحی شده برای عدم تعریق گوش در استفاده طولانی مدت
  • پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز
  • میکروفون داخلی برای برقراری مکالمه ای با کیفیت و کمترین میزان نویز
  • دارای دکمه خارجی mute
  • باتری قدرتمند و قابل شارژ 16 ساعته
  • اتصال آسان به Pc و PlayStation

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Essential

 

اتصال بی‌سیم

هدفون بی‌سیم گیمینگ ریزر Razer Nari Essential دارای قابلیت اتصال بی‌سیم است. شما می‌توانید با اتصال گیرنده بلوتوث به دستگاه‌های خود با این هدفون ارتباط برقرار کنید و به بازی کردن و یا انجام کارهای مربوط به گیمینگ بپردازید.

 

هدفون گیمینگ بی‌سیم

خودتان را با تکنولوژی صدای عالی و باکیفیت و همچنین طراحی راحت هیجان‌زده کنید. با نسل بعدی از صدای فراگیر، می‌توانید حواس‌ خود را بیشتر کنید و از بازی کردن با سیستم‌های گیمینگ خود لذت ببرید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Essential

 

صدای بی‌سیم بازی‌ها

فرکانس بی‌سیم 2.4 گیگاهرتز هدفون بی‌سیم ریزر Razer Nari Essential لذت انجام بازی را برای شما بیشتر می‌کند و به شما با استفاده از عملکرد بدون تاخیر خود امکان غوطه‌ور شدن در بازی را می‌دهد.

 

صدای THX فضایی

صدای فضایی THX به شما صدایی 360 درجه می‌دهد. شما می‌توانید با قرار دادن این هدفون بر روی سر خود به صدایی فراگیر دسترسی پیدا کنید به گونه‌ای که صدا از همه‌ طرف به گوش شما برخورد می‌کند و کیفیتی بی‌نظیر از موسیقی را به شما ارائه می‌دهد.

 

راحتی تکمیل شده

هدفون بی‌سیم Razer Nari Essential به گونه‌ای طراحی شده است تا شما را در مدت‌های طولانی، بدون خستگی در داخل دنیای بازی‌ها غوطه‌ور کند. پدهای تعبیه شده بر روی این هدفون به گونه‌ای است تا حرارت و گرمای ناشی از گوش‌های شما را دفع کند. این عمل در حالی اتفاق می‌افتد که پدهای چرمی این هدفون ترکیبی متوازن از صدا و راحتی استفاده را برای شما فراهم می‌کند.

 

باتری و منبع تغذیه

هدفون گیمینگ بلوتوثی Razer Nari Essential، دارای باتری قدرتمند و قابل شارژ است. این باتری با استفاده از ورودی USB تعبیه شده بر روی این هدفون شارژ می‌شود. شما می‌توانید با هربار شارژ کامل هدفون Razer Nari Essential به مدت 16 ساعت به استفاده از این هدفون بپردازید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Essential

 

میکروفون

بر روی یکی از پدهای هدفون گیمینگ Nari Essential یک میکروفون قرار گرفته است. شما می‌توانید با استفاده از این میکروفون به استریم کردن بپردازید. این میکروفون قدرتمند به گونه‌ای طراحی شده است تا زمانی که درحال بازی کردن هستید، بتوانید به آسانی به استریم (Stream) بپردازید و به صورت آنلاین با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

سیستم‌های مورد نیاز

هدفون گیمینگ بی‌سیم بلوتوثی ریزر Razer Nari Essential توانایی اتصال به دستگاه‌های خانگی مانند PC و PlayStation 4 را دارد. نسخه ویندوزهایی که این هدفون با آنها سازگار است عبارتند از: Windows 10، Windows 8 و Windows 7. این هدفون برای اتصال و نصب درایور‌ها نیاز به برقراری ارتباط با اینترنت دارد.

 

فضای مورد نیاز

برای اتصال این هدفون به سیستم‌های خود، نیاز به فضای 500 مگابایتی می‎‌باشد که با فراهم کردن این فضای مخصوص به آسانی می‌توایند هدفون خود را به دستگاه یا کنسول‌های خود متصل کنید و به از آن استفاده کنید.