معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Ultimate

معرفی هدفون بی‌سیم بازی ریزر Razer Nari Ultimate

هدفون بی‌سیم بازی ریزر Razer Nari Ultimate، به گونه‌ای طراحی شده است که فناوری صدای آن کیفیتی بالا و ویژگی‌های بسیار ایجاد کرده است و به شما اجازه میدهد ساعت‌ها بدون خستگی وارد دنیای بازی شوید. این هدفون توانایی پخش صداها به صورت 360 درجه را دارد که با استفاده از تکنولوزی THX Spatial Audio صورت میپذیرد.

اتصال و استفاده از این هدفون به دو صورت بی‌سیم و سیمی (از طریق سرجک 3.5 میلی‌متری صدا ) است که به ورودی صدای منابع مانند کنسول‌ها و سیستم‌های گیمینگ متصل میشود.

 

ویژگی‌های Razer Nari Ultimate

  • هدفون مناسب برای تمامی دستگاه‌ها
  • صدای THX
  • اتصالات
  • طراحی
  • دکمه‌ها

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Ultimate

 

هدفون مناسب برای تمامی دستگاه‌ها

Razer Nari Ultimate یک هدست مخصوص بازی در رایانه‌های شخصی است که مجهز به فناوری لمسی هوشمند است. این هدست می‌تواند سیگنال‌های صوتی را در زمان لازم به بازخورد لمسی تبدیل کند. لپ تاپ‌های موجود در گیم پدها در هنگام وقایع مهم در بازی، بازخوردهای ساده‌ای ارائه می‌دهند.

با فناوری Razer HyperSense در این هدفون گیمینگ Razer فرکانس‌های صدای بازی را برداشته و آنها را به جلوه‌های لمسی تبدیل می‌کند. ارتعاشات دقیقاً از چپ به راست و با شدت‌های مختلف مشاهده شده ومی توان حس نمود که نشانه‌های صوتی در بازی از کجا می‌آیند. بدین ترتیب گیمرها آگاهی بیشتری از محیط بازی خود خواهند داشت.

 

صدای THX

THX Spatial Audio با شبیه سازی صدای 360 درجه در اطراف شما فراتر از صدای طبیعی به نظر می‌رسد. با Razer Nari Ultimate، اکنون می‌توانید به هر حرکت درون بازی واکنش نشان دهید، حتی اگر از هر سو به سمت شما بیاید می‌تواند به شما حواس بیشتری در طول بازی بدهد.

تنظیم دقیق صدا در بازی و میزان صدای گفتگو می‌تواند به شما امکان دهد بدون قطع ارتباطات تیمی از صدایی قدرتمند لذت ببرید.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Ultimate

 

اتصالات

هدست Razer Nari Ultimate بازی قدرتمند با 2.4 گیگاهرتز، صدایی واضح بدون نیاز به قطع اتصال و بدون تأخیر، با کیفیت بالا را با دامنه بی‌سیم تا 12 متر برای شما فراهم خواهد کرد.

از طریق جک صوتی 3.5 میلی‌متری در حالت سیمی، از سازگاری متقابل پلتفرم یکپارچه بهره مند شوید. همچنین از صدای استریو با کیفیت بالا در رایانه، کنسول یا موبایل خود لذت ببرید.

 

طراحی

برخلاف هدفون‌های معمولی، در هدفون گیمینگ Nari Ultimate بالشتک‌های گوشی با تزریق ژل خنک کننده طراحی شده است که باعث کاهش تجمع گرما در گوشی می‌شود، این در حالی است که با چرم زیبایی پوشیده شده و ترکیب ایده‌آل و راحتی را ایجاد می‌کند.

هدبند این دستگاه نیز به صورت خودکار تنظیم شده وگوشی این هدست به صورت مفصلی به هدبند متصل می‌باشد تا بیشترین میزان تنظیم در این هدفون طراحی شده و براحتی با سر شما سازگار باشد. همچنین قاب آلومینیومی Unibody به کار رفته در آن، باعث سبک بودن و دوام طولانی مدت این هدست خواهد بود.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Nari Ultimate

 

دکمه‌ها

در این هدست میکروفون قابل جمع شدن است و می‌توانید با فشار دادن دکمه‌ای که در پشت هدفون سمت چپ قرار گرفته است، آن را بی‌صدا کنید. در زیر آن یک ولوم قرار دارد که می‌توانید از آن برای متعادل کردن میزان گپ با صدای درون بازی استفاده کنید.

یک دکمه روشن و خاموش، پورت شارژ Micro-USB و جک 3.5 میلی‌متری در زیر غلطک قرار دارد. پشت گوشی سمت راست یک ورودی برای دانگل USB بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی قرار دارد که به طور انحصاری با PC ، PS4 و Mac سازگار است.

گیمرهای Xbox One و Nintendo Switch باید با یک اتصال آنالوگ سیمی متصل شوند. می‌توانید با این هدفون صدای فراگیر و واقعی را تجربه کنید و با حداکثر شفافیت به تک تک جزئیات صدا در بازی گوش دهید و با یک تجربه بازی کاملاً جذاب در Xbox One وارد شوید.

به هر صورت، Razer با روشن شدن Chroma و HyperSense روشن یا 20 ساعت با غیرفعال شدن هر دو ویژگی، باتری قابل شارژ 8 ساعت را باتری می‌دهد.