اسپیکر گیمینگ ریزر Razer Nommo Chroma

اسپیکر کامپیوتر ریزر Razer Nommo Chroma، یکی دیگر از محصولات بی نظیر و پیشرفته ای است که میتوانید برای بازی و یا گوش دادن به موسیقی های دلخواه خود از آن استفاده کنید.

 

دکمه تنظیم صدا در اسپیکرهای Razer

در پایه اسپیکرها دو دکمه برای تنظیم میزان صدا و باس قرار دارد و همانطور که آنها را بالا یا پایین میکنید، روشنایی پایین دستگاه به عنوان کمک بینایی عمل میکند. بنابراین هنگامی که میزان صدا را بالا میبرید، نور زیر اسپیکر سبز میشود تا میزان افزایش و کاهش صدا را به شما نشان دهد.

وقتی دکمه باس را میچرخانید، همین اتفاق میافتد. با این تفاوت که رنگ آن آبی است. این کنترلها دارای عملکرد خوبی هستند. روی دکمه میزان صدا ضربه بزنید تا اسپیکرها روشن و خاموش شوند، در حالی که شماره گیری باس و میزان صدا دقیقاً همانطور که انتظار دارید کار میکنند.این دستگاه، یک درایور 3 اینچی به ازای هر اسپیکر داشته و پاسخ فرکانس فقط 50 تا 20000 هرتز است اما اندازه این دستگاه قطعاً صدایی با کیفیت خاصی را نشان میدهد.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo Chroma

 

اتصال اسپیکرهای بی سیم ریزر

اسپیکرهای Razer Nommo Chroma به راحتی تنظیم میشوند، فقط نیاز به اتصال به منبع تغذیه و رایانه دارند. کابل ها در طول مناسبی ساخته شده اند و به نظر میرسد به راحتی قابل استفاده هستند.میتوانید یک جک 3.5 میلیمتری در پشت وصل کنید.

ورودی دیگری نیز وجود دارد که به طور خاص با عنوان هدفون نامگذاری شده است، اما راه اصلی اتصال شما از طریق USB است. این بدان معناست که برخلاف Razer Nommo Pro، اساساً این موارد فقط با رایانه قابل استفاده هستند. همچنین راهی برای اتصال از طریق بلوتوث وجود ندارد.در پشت اسپیکر سمت راست، همه درگاه ها و ورودی برق را ب همراه چند کابل غیرقابل جدا شدن پیدا خواهید کرد.

دومین اسپیکر، ورودی اصلی صوتی USB و همچنین اتصال به اسپیکر سمت چپ را فراهم میکند. شما همچنین میتوانید ورودی aux را برای منابع صوتی جایگزین مانند تلفن خود به علاوه خروجی هدفون دریافت کنید. اسپیکرها به طور خودکار هنگام استفاده از سوکت هدفون بی صدا می شوند.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo Chroma

 

طراحی اسپیکر ریزر

Razer تقریباً در همه موارد مربوط به محیط های بازی رایانه ای به یک برند عالی تبدیل شده است، هدف این اسپیکرهای دسکتاپ Razer Nommo Chroma این است که به لطف طراحی شیک، کیفیت صوتی خوب و قیمت نسبتاً پایین، محصولی در خور برند ریزر ارائه نماید.

Razer Nommo Chroma کاملاً از زیبایی Razer تبعیت میکند و خود اسپیکرها از پوشش پلاستیکی مشکی مات برخوردارند. نورپردازی RGB و یک طراحی ساده و با کاربرد آسان در این دستگاه، به این معنی است که آنها باید به راحتی در هر تنظیم PC خانگی جای بگیرند.

در حقیقت این محصول، یک جفت اسپیکر جذاب است که به جای شکل مکعبی سنتی، به شکل استوانه ای طراحی شده اند که روی پایه های باریک قرار میگیرند.این باعث میشود که اسپیکرها بزرگتر به نظر آیند. زیرا بدنه کاملاً بزرگتر از پایه قرار گرفته است. این حجم اضافی باعث میشود تا فضای فرکانس های باس قبل از خارج شدن از طریق درگاه باس در عقب، طنین انداز شود. این اسپیکرها پایه مطمئنی را فراهم میکنند. در سمت راست دستگاه، کنترل بیس و میزان صدا وجود دارد.

 

راه اندازی و نرم افزار اسپیکر

نصب Nommo Chroma در واقع به دلیل عدم استفاده از ساب ووفر جداگانه بسیار آسان است. این باعث می-شود کابل کشی این دستگاه ها نسبتاً ساده باشد. نرم افزار Synapse برای استفاده از بلندگوها مورد نیاز نیست، اما برای تغییر روشنایی میتوان از آن استفاده کرد. این نرم افزار آسان است، اگرچه گزینه ای برای استفاده از آن بدون ورود به حساب Razer وجود ندارد.

وقتی صحبت از کنترل های صوتی میشود، این نرم افزار چند نمایه صوتی را ارائه میدهد که گویا برای بازی، فیلم و موسیقی بهینه شده اند. این نرم افزار همچنین به شما امکان میدهد سطح باس را تنظیم کرده و اسپیکرها را بی صدا کنید، هر دو عملکردی است که در اسپیکر سمت راست اجرا میشوند.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo Chroma

 

درباره Razer

Razer برترین برند ارائه دهنده تجهیزات بازی در جهان برای گیمرها است. مار سه سر Razer یکی از شناخته شده ترین آرم ها در جوامع جهانی بازی و ورزش است. این شرکت با داشتن طرفداران زیاد در همه قاره ها، بزرگترین اکوسیستم سخت افزاری، نرم افزاری و خدمات متمرکز بر گیم را طراحی و ساخته است.

اسپیکرهای قدرتمند ریزر مدل Nommo Chroma نیز یکی دیگر از سری محصولات بی نظیر Razer است که میتواند صدایی واضح و شفاف را هنگام پخش موسیقی های دلخواه شما از رایانه، ارائه نماید.