اسپیکر گیمینگ ریزر Razer Nommo

اسپیکر کامپیوتر ریزر مدل Razer nommo، صدایی شفاف و قدرتمند را هنگام بازی و یا پخش موسیقی برای شما ایجاد خواهند کرد. این اسپیکر ها ، جهت استفاده با رایانه‌های شخصی سفارشی سازی و طراحی شده‌اند تا بتوانید همزمان استفاده از یارانه خود، از صدایی واضح و موسیقی دلپذیر استفاده کنید.

 

غوطه وری کامل

صدای قدرتمند Razer nommo میتواند شما را کاملاً در تجربه صدا غرق کند و بازی‌ها، فیلم ها و موسیقی را زنده کند. Razer Nommo با درایورهای بهینه شده، برای صدا با دامنه کامل و وضوح فوق‌العاده ساخته شده است و شما را به فضایی جدید میبرد که مرز بین داستان و واقعیت را محو میکند.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo

 

درایورهای اسپیکر

در اسپیکرRazer nommo ، درایورهای 3 اینچی الیاف شیشه، سفارشی شده و برای ارائه صدای بسیار شفاف و با وضوح عالی  طراحی شده‌اند. با قرار دادن فیبر شیشه ای سفارشی در مخروط‌های بلندگو، روی ارتعاشات تأثیر گذارده و صدای قوی‌تری با فرکانس‌های بالاتر تولید میکند. بدین ترتیب به شما امکان میدهد لایه‌های مجزا و جزئیات صوتی را بشنوید. این ویژگی متفاوت در اسپیکر nommo می تواند آن را در مقایسه با محصولات هم رده خود متمایز کرده و به یکی از محصولات پرطرفدار ریزر تبدیل نماید.

 

خروجی باس

در پشت بدنه‌های اسپیکر nommo، پورت‌های باس رو به عقب قرار داده شده¬اند که هرکدام از آنها جهت افزایش خروجی باس برای دامنه کامل‌تر و غنی‌تر صدا طراحی شده اند. پورت‌های بیس در داخل محفظه‌های بزرگ قرار می-گیرند، انتهای پایین را تقویت میکنند.
هر تیراندازی، تصادف و صدای ضرب و شتم را تقریباً با صدایی زنده میشنوید. هنگام گوش‌دادن به موسیقی سنگین باس، تفاوت را مشاهده خواهید کرد.

Razer Nommo به طور خاص برای عمق صدا تنظیم شده است، بنابراین شما می¬توانید در موقعیت صوتی استریو خود، از دقت موقعیتی متمرکز بر بازی برخوردار شوید و به شما اجازه میدهد دقیقاً مکان دشمنان خود را شناسایی کنید، بدین ترتیب در بازی‌های هیجان‌انگیز خود نسبت به دیگر گیمرها، برتری خواهید داشت.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo

 

دکمه و کنترل دستی

در اسپیکر ریزرRazer nommo ، سمت راست یک دکمه کنترل باس قرار دارد، به شما این امکان را میدهد تا خروجی را کاملاً دقیق تنظیم کنید. از بیس زمین لرزان تا صدای کم یا بلند را در شرایط متفاوت به صورت دلخواه تنظیم نمایید. به لطف کنترل خودکار این اسپیکر، میتوانید از مقیاس بیس بدون اعوجاج اطمینان حاصل کنید.

 

نورپردازی اسپیکر

شما میتوانید در این اسپیکر ریزر، از رنگ و جلوه‌های روشنایی از پیش تعیین شده، برای شخصی سازی تجربه گوش دادن خود استفاده کنید  یا با نورپردازی محیطی که به هر حرکت شما واکنش نشان میدهد، گیم پلی همه جانبه را از درجه یک بالاتر ببرید.

 

معرفی اسپیکر ریزر | Razer Nommo

 

اتصال به رایانه شخصی

اسپیکرهای nommo ، با رایانه شخصی شما کاملاً تنظیم شده است، اکنون تنها چیزی که لازم دارید یک صدای عالی است. اسپیکرهای رایانه Razer Nommo 2.0 از صوتی کامل 2.0 و بسیار شفاف برخوردار هستند. مخروط‌های اسپیکر، برای کاهش ارتعاشات در آنها طراحی شده‌اند، بنابراین صدا قوی‌تر به نظر میرسد.

شما میتوانید تمامی جزئیات بازی خود را بشنوید، از جمله کم ترین قدم‌های دشمن، تا شما را در بازی به سطح برتر برساند.شما میتوانید در اسپیکرهای رایانه شخصی خود، برای تجربه نهایی بازی، تنظیمات خود را با یک صفحه کلید و ماوس Razer انجام دهید.

 

درباره Razer

Razer برترین برند ارائه دهنده تجهیزات بازی در جهان برای گیمرها است. مار سه سر Razer یکی از شناخته شده‌ترین آرم‌ها در جوامع جهانی بازی و ورزش است. این شرکت با داشتن طرفداران زیاد در همه قاره‌ها، بزرگ‌ترین اکوسیستم سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و خدمات متمرکز بر گیم را طراحی و ساخته است.
اسپیکرهای قدرتمند ریزر مدل nommo نیز یکی دیگر از سری محصولات بی نظیر Razer است که میتواند صدایی واضح و شفاف را هنگام پخش موسیقی‌های دلخواه شما از رایانه، ارائه نماید.