هدفون بی سیم ساندکور Liberty 2 Pro

 • نوع هدفون: (in-ear)
 • بی سیم: کاملا بی سیم
 • قابلیت نویز کنسلینگ: ندارد
 • میکروفون: دارد
 • مبدل: حرکتی

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، بدون شک یکی از بهترین هدفون های بی سیم انکر هستند. باتری آن ها تا 7 ساعت ماندگاری شارژ دارد، که این رقم برای یک هدفون (in-ear) بی سیم، رقم راضی کننده ای ست. هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro به خوبی روی گوش ثابت می شوند که همین امر آن ها را برای استفاده در باشگاه نیز مناسب ساخته است.

آنها با اپلیکیشن Soundcore سازگاری دارند و مصرف کننده می تواند از طریق این اپ، به قابلیت های تنظیم و EQ دسترسی داشته باشد. به علاوه صدای خوب و مهیجی که تولید می کنند، می تواند بسیاری از طرفداران را راضی کند.

بررسی هدفون بی سیم Anker Soundcore Liberty 2 Pro

کاربرد ترکیبی

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده های ترکیبی هستند. هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro به لطف ثبات قابل توجه شان روی سر، برای استفاده در باشگاه ها نیز مناسب هستند. به علاوه آن ها توانسته اند، از جهت فقط مقاوم بودن در مقابل آب، رتبه IPX4 را کسب نمایند.

ماندگاری شارژ آن ها نزدیک به 7 ساعت می باشد، که برای یک روز کاری کفاف می دهد. به علاوه آن ها می توانند به خوبی مانع شنیده شدن مکالمه های همکاران تان شوند و همین امر به شما در حفظ تمرکزتان در محل کار یاری خواهد رساند.

صدای خوب و واقعی

اAnker Soundcore Liberty 2 Pro صدای بسیار خوب و واقعی ای پخش می کند. البته، باید بگوییم که صدای آن ها کمی مهیج است و با این که ممکن است این هیجان زیاد طرفداران زیادی داشته باشد، اما می تواند کمی صدا را از واقعی ترین حالت آن دور سازد.

خوشبختانه، اپلیکیشن مکمل هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro قابلیت های تنظیم صدای زیادی در اختیار شما قرار می دهد و از این طریق می توانید به راحتی صدا را طبق سلیقه و خواسته خودتان تغییر دهید.

مسافرت ها/ رفت و آمد ها

Anker Soundcore Liberty 2 Pro گزینه های نسبتا خوبی برای استفاده حین رفت و آمد ها و یا مسافرت ها است. آن ها کوچک هستند و جا به جایی شان بسیار ساده ست و هم چنین روی سر بسیار راحت هستند و در استفاده طولانی مدت، حس خستگی در سر و گوش های شما ایجاد نخواهد کرد. متاسفانه  هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro از ANC بی بهره هستند و نمی توانند آن طور که باید مانع شنیده شدن صدا های اضافه اطراف گردند.

ورزش/ فیتنس

Anker Soundcore Liberty 2 Pro، برای استفاده حین ورزش بسیار عالیست. خوب است بدانید که آن ها سه سایز ایرتیوپ برای گوشی هایشان دارند و حتی برای ثبات بیشتر آن ها روی گوش، این ایرتویپ ها باله های نگهدارنده نیز دارند. تنها کافیست شما آن ها طوری که باید توی گوش هایتان قرار دهید و جای آن ها را ثابت کنید، مطمئن باشید که آن ها به احتمال خیلی خیلی زیاد، حین ورزش از گوش هایتان خارج نخواهند شد. آن ها رتبه IPX4 را برای مقاومت در برابر آب کسب کرده اند،

اداره

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، گزینه های مناسبی برای استفاده در ادارات هستند. باتری آن ها می تواند تا 7 ساعت دوام دارد که به احتمال زیاد برای یک روز کاری کافی ست، به علاوه آن ها می توانند به خوبی مانع شنیده شدن صحبت های اطرافیان تان گردند. نمی توانیم بگوییم آن ها راحت ترین هدفون ها هستند، با این حال، بدون شک  هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro به لطف طراحی شان از بسیاری از هدفون های (in-ear) دیگر راحت تر هستند.

این هدفون ها صدای بسیار کمی نشت می دهند و به همین دلیل می توانید با استفاده از آن ها به موسیقی با صدای بلند گوش دهید، بدون آن که مزاحم اطرافیان تان شوید.

گیمینگ، بدون سیم

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، برای استفاده به شکل بی سیم حین گیمینگ مناسب نیستند و پیشنهاد نمی شوند. هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro تنها با استفاده از بلوتوث عمل می کنند و به همین علت با xbox و PC سازگاری ندارند.

هرچند که می توانید با استفاده از بلوتوث آن ها را به یک pc متصل نمایید، اما باید توجه داشته باشید که تاخیر انتقال صدای بالای آن ها هنگام اتصال به پی سی، آن ها را به گزینه های مناسبی برای استفاده حین گیمینگ تبدیل کرده است.

گیمینگ، با سیم

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، قابلیت عملکرد با سیم را ندارند و تنها به شکل بی سیم کار می کنند.

بررسی هدفون بی سیم Anker Soundcore Liberty 2 Pro

تماس های تلفنی

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro گزینه های پیشنهادی ما برای بر قراری تماس های تلفنی نیستند. متاسفانه، مثل بسیاری دیگر از هدفون های بلوتوثی، میکروفون هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro نیز صدای شما را غیر واقعی و نازک جلوه خواهد داد. به علاوه، نمی تواند صدای شما و پس زمینه را تمایز دهد، به همین علت برای استفاده در مکان های شلوغ نیز مناسب نمی باشد.

طراحی

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، با این که از قیمت مناسب و نسبتا پایینی بهره مند هستند، از ظاهر بسیار شیک و زیبایی برخوردارند. هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro هنگامی که در گوش قرار می گیرند تا حدی شبیه به Sony WF-1000XM3 بنظر می رسند.

رنگی که برای این هدفون در نظر گرفته شده توسی مات را دنشان میدهد، البته هدفون های Liberty 2 Pro در رنگ مشکی نیز موجود هستند.

راحتی

 • وزن: 0.04 lbs
 • فشار روی سر: 0 lbs

هدفون ها Anker Soundcore Liberty 2 Pro، در حد خوبی راحت هستند. به لطف طراحی شان، بیشتر حجم ایرباد بیرون از گوش قرار می گیرد و همین امر باعث می شود که حتی پس از مدت طولانی استفاده، ایجاد حس خستگی و فشار نکنند. به علاوه، آن ها از سه سر ایرتیوپ با سایز های مختلف بهره مندند که دارای باله های ایجاد ثبات نیز هستند، شما می توانید با توجه به گوش خودتان، یکی از این سایز ها را انتخاب نمایید.

کنترل ها و دکمه ها

 • سیستم عامل سازگار: سیستم عامل خاصی نیست.
 • دکمه برقراری تماس/پخش موسیقی: دارد
 • دکمه کنترل میزان صدا: ندارد
 • دکمه میکروفون: ندارد
 • ترکیب منابع: ندارد
 • دکمه کنترل نویز کنسلینگ: ندارد
 • دکمه برای صحبت کردن: ندارد
 • سایر دکمه ها: ترقی دهنده صدا

دکمه هایAnker Soundcore Liberty 2 Pro، نسبتا خوب هستند. با این که تنظیمات پیش فرض ساده و قابل فهم هستند و نیز، دکمه ها در محل هایی قرار گرفته اند که دسترسی به آن ها ساده باشد، باید بگوییم که متاسفانه فیدبک خیلی خوبی ندارند. خوب است بدانید که همه دکمه های موجود، می توانند با استفاده از اپ تغییر کاربری دهند. البته، با این که پیش تر گفتیم که دکمه تنظیم میزان صدا ندارد، اما می توانید با تغییر در تنظیمات، این دکمه را داشته باشید.

هرچند که استفاده از این دکمه راحت نیست و باید 2 ثانیه دستتان را روی دکمه نگه دارید، یا دوبار فشارش دهید، تا بتوانید یک بار صدا کم کنید. در ضمن، نمی توان با نگه داشتن دکمه به کم کردن یا زیاد کردن میزان صدا پرداخت، بلکه باید مجددا مراحل ذکر شده را انجام داد.

نفس گیری

خوشبختانه، این ایرباد ها هیچ دمایی را در گوش شما جمع نمی کنند و شما پس از استفاده از آن ها متوجه هیچ تغییر دمایی نخواهید شد. این ویژگی، آن ها را به گزینه های بسیار خوبی برای استفاده حین ورزش تبدیل کرده است، چرا که هنگام استفاده از آن ها دچار تعرق بیش از حد نخواهید شد.

قابلیت جا به جایی

درست مثل سایر هدفون های بی سیم، هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro نیز بسیار کوچک هستند و جا به جایی ان ها بسیار ساده می باشد. با این حال کیس محافظ آن ها کمی از سایر هدفون ها بزرگ تر است، و ممکن است به راحتی داخل جیب ها و یا کیف های کوچک جای نگیرد.

بررسی هدفون بی سیم Anker Soundcore Liberty 2 Pro

کیس

 • نوع: محافظ سفت
 • طول: 3.0 “
 • عرض: 2.2 “
 • ارتفاع: 1.2 “
 • حجم: 7.9 Cu. Inches

کیس محافظ هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro بی نظیر است. طرح مات آن ها بسیار شیک به نظر می رسد و هم چنین قابلیت شارژ بی سیم دارد که با استفاده از هر نوع شارژر Qi میسر است. به علاوه می تواند با استفاده از کابل USB شارژ شود و نیز، دریچه ای دارد تا از ورود غبار به محفظه USB جلوگیری کند.

به علاوه، این کیس نوار مانندی روی خود دارد که بتواند در مواقع ضروری از باز شدن ناگهانی کیس جلوگیری نماید.

کیفیت ساخت

کیفیت ساخت هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro خوب و قابل تایید است. این ایرباد ها از پلاستیک قوی و محکم ساخته شده اند و طراحی شیکی دارند. البته، با این که این هدفون نسبتا مقاوم است اما ممکن است اگر در زوایای خاصی به زمین برخورد کند آسیب ببیند، البته احتمال این امر بسیار کم است.  هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro رتبه IPX4 را برای مقاومت در برابر آب دریافت کرده اند، البته باید بگوییم که ما این مورد را تحت بررسی قرار نداده ایم.

ثبات

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro بسیار روی سر ثابت هستند. آن ها سه سایز ایرتیوپ مختلف دارند که به شما کمک می کند با انتخاب سایر مناسب تان ثبات بیشتری روی سر تجربه کنید. همین امر باعث می شود این ایرباد ها حتی حین دوییدن نیز روی سرتان ثابت بمانند.

بررسی هدفون بی سیم Anker Soundcore Liberty 2 Pro

صدا

نمایه صوتی

باید بگوییم که هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro از صدای مهیجی بهره مند هستند، چرا که صدای آن ها در مناطق بم و یا زیر زیاد است، اما در مناطق متوسط کم، که باعث می شود صدای شان کمی مهیج به نظر رسد.

با این که نمی توانیم بگوییم صدای آن ها واقعی ترین و متعادل ترین صداست، اما باز هم بدون شک برای گوش کردن به ژانر های متنوع موسیقی مناسب هست و بین مردم طرفداران زیادی دارد. به علاوه، باید ذکر کنیم که اپلیکیشن مکمل هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro قابلیت های زیادی دارد و به شما اجازه می دهد صدا را مطابق میل خودتان تنظیم نمایید.

تداوم پاسخ فرکانسی

تداوم پاسخ فرکانسی هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro عالی عمل می کند. همین که شما هدفون ها را به درستی در گوش قرار دهید و آن ها را ثابت کنید، بهترین صدا را خواهید شنید و بدون شک این صدا، هر بار که شما از هدفون ها استفاده کنید، یکسان خواهد بود.

 

پاسخ فرکانسی خام

دقت صدای بم

صدای بم هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro بسیار عالی عمل می کند. صدای بم آن ها کمی اغراق آمیز است، با این حال می توان گفت به خوبی در نقاطی که باید صدا را بم می کند و به خوبی این صدای بم در نقاطی که باید کاهش می یابد.

دقت دستور العمل ابزار اندازه گیری (MID)

دقت اندازه گیری هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro عالی ست. با این حال صدای مهیج آن ها حکایت از پایین بودن محدوده متوسط صدا دارد و صدای خواننده ها و آلات موسیقی کمی میکس شده به گوش می رسد.

دقت صوت

دقت صوت هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro بسیار عالی ست. با این که می توان در این محدوده کمی فرورفتگی و سراشیبی را مشاهده کرد، اما می توان گفت که صدا به طور کلی متعادل و خوب است. این بدان معناست که صدای خواننده و آلات موسیقی به خوبی پخش خواهند شد و صدا خشن و گوشخراش نخواهد بود.

دره ها و قله ها

دره قله های هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro خوب و قابل تایید است. در صدای بم بالا کمی قله بلند تر از حد معمول داریم، که ممکن است کمی صدا را کوبنده تر جلوه کند. یک قله بزرگ نیز در محدوده MID بالا و پایین مشاهده می شود، ممکن است کمی صدای خواننده را تحت تاثیر قرار دهد. اما در کل حتی بلند ترین قله های قابل مشاهده نیز در حد قابل قبول هستند و به احتمال زیاد نمی توانند آنقدر ها صدا را تحت تاثیر قرار دهند.

محور صوتی گوش (Imaging)

محور صوتی هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro بسیار خوب است. هماهنگی صدای آن ها، می تواند صدایی با محدوده بم کم و زیر مناسب ارائه دهد. گوشی های سمت چپ و راست هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro نیز بسیار متعادل و خوب عمل می کنند، که قابلیت بسیار بسیار مهمی است. البته این آمار تا حدی وابسته به موارد آزمایش ما هستند و ممکن کمی برای شما متفاوت باشند.

قابلیت صدای استودیویی (Soundstage)

درست مثل سایر هدفون های تو گوشی، می توان گفت قابلیت پخش صدای استودیویی هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro نیز ضعیف عمل می کند. این به این دلیل است که برای ایجاد حالت استودیویی، نیاز است کمی هدفون با گوش فاصله و فضای خالی داشته باشد. اما هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro کاملا به سطح لاله گوش می چسبند و این قابلیت را غیر ممکن می کنند.

قابلیت کنترل صدا

Noise Canceling

 • میزان کلی تضعیف صدا:  -16.66 dB
 • صدای بم:  -4.03 dB
 • فرکانس متوسط:  -20.58 dB
 • طیف صوتی:   -27.16 dB

متاسفانه باید بگوییم که هدفون ها Anker Soundcore Liberty 2 Pro قابلیت ANC ندارند و به همین علت تنها قادرند میزان صدای کمی را حذف نمایند. باید بگوییم که آن ها می توانند به خوبی مانع شنیده شدن صحبت های اطرافیان شوند با این حال، نمی توانند صدا های بلند تر مثل صدای موتور وسایل نقیله را بلاک کنند. اگر به دنبال هدفونی کاملا بی سیم، با قابلیت ANC هستید، Samsung Galaxy Buds Pro گزینه های مناسب تری برای شما هستند.

نشت صدا

میزان کلی نشت صدا:  28.1 dB

 هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro نشت صدای بسیار کم و عالی ای دارند. می توانید هنگام استفاده از آن ها، هر قدر که می خواهید صدا را زیاد کنید، بدون آن که موجب ایجاد مزاحمت برای اطرافیان تان گردد.

میکروفون

میکروفون ها، به هدفون ها متصل هستند. طبق گفته کارخانه انکر،  هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro چهار میکروفون دارند.

کیفیت ضبط

کیفیت ضبط میکروفون هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro، تعریفی ندارد. درست مثل اکثر هدفون های بی سیم دیگر، میکروفون هدفون ها Anker Soundcore Liberty 2 Pro نیز صدا را غیر واقعی و ضعیف جلوه می دهد.

کنترل نویز

نویز کنسلینگ این میکروفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro بسیار ناامید کننده ست. با این که در اماکن ساکت برای شنیده شدن صدای شما مشکلی وجود ندارد، ولی در اماکن شلوغ و پر سر صدا این امر می تواند بسیار سخت شود.

ویژگی های فعال

بررسی هدفون بی سیم Anker Soundcore Liberty 2 Pro

باتری

باتری هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro قابل تایید است، البته به عنوان باتری هدفون های بی سیم. می تواند تا حدود 7 ساعت ماندگاری شارژ داشته باشد که از هدفون بی سیم  Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro بهتر است.

کیس آن ها می تواند تا سه شارژ اضافه نگه دارد که بسیار عالیست. در صورتی که هدفون ها از جای خود خارج شوند که به طور اتوماتیک به دستگاه شما متصل می گردند، که بسیار خوب است، البته می تواند گاهی باعث اتلاف شارژ شود، چرا که ممکن است این اتفاق ناخواسته رخ دهد.

اپلیکیشن مکمل

 • نام اپلیکیشن:  Anker Soundcore
 • سازگاری با IOS: دارد
 • سازگاری با اندروید: دارد
 • سازگاری با سیستم عامل مک:  ندارد
 • سازگاری با ویندوز:  ندارد
 • برابرساز: Graphic + Presets
 • کنترل نویز کنسلینگ: ندارد
 • کنترل میکروفون: ندارد
 • افکت های محیطی:  ندارد
 • کنترل پخش صدا:  ندارد
 • امکان تنظیم مجدد کارایی کلید ها: دارد
 • صدای سه بعدی: ندارد

اپ مکمل هدفون ها Anker Soundcore Liberty 2 Pro بسیار خوب است. قابلیت های زیادی برای تنظیم صدا طبق سلیقه خودتان ارائه می دهد. البته، شما می توانید این تنظیمات را بررسی و امتحان کنید. به علاوه شما می توانید از طریق این اپ همراه، قابلیت های دکمه ها را طبق خواسته خودتان تغییر دهید.

اتصال

 هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro تنها با بلوتوث متصل می شوند.

اتصال سیمی

میزان تأخیر بدون توجه به آنالوگ یا USB بودن:  ناموجود

هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro تنها با اتصال بدون سیم از طریق بلوتوث عمل می کنند. البته کیس شارژر آن ها می تواند با کابل USB نیز شارژ شود که طول آن 1.9ft می باشد.

سازگاری با PC/ PS4

 هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro با PS4 سازگاری ندارند و تنها از طریق بلوتوث می توانند به پی سی متصل شوند که از جهت تاخیر انتقال صدای بالای آن ها در PC، گزینه های مناسبی نیستند.

سازگاری با ایکس باکس

 هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro با ایکش باکس سازگار نیستند.

درگاه/پورت

کیس هدفون های Anker Soundcore Liberty 2 Pro می تواند سه شارژ اضافه ذخیره نماید و می تواند بدون سیم، یا با کابل USB شارژ شود که بسیار عالی ست.

محتویات داخل جعبه

بررسی هدفون بی سیم Anker Soundcore Liberty 2 Pro

 • ایرباد های Anker Soundcore Liberty 2 Pro
 • 7 سایز رویه مختلف!
 • 3 سایز باله ثبات مختلف!
 • کیس شارژر
 • کابل یو اس بی شارژ
 • راهنما استفاده از هدفون