هدفون بی‌سیم سنهایزر Sennheiser CX Sport Wireless

CX SPORT، یکی ازمحصولات برند Sennheiser است که با هدف لذت بردن شما از تجربه هر نوع حرکتی طراحی شده است .کمپانی Sennheiser، با 75 سال سابقه در زمینه نوآوری و طراحی ساختن صداهای هوشمند است. این برند در سراسر دنیا صوتی قدرتمند ارایه میدهد. این هدست بی سیم ، دارای وزن سبک و سیمی منعطف برای دور یا جلوی گردن است. همچنین استفاده از یکی از جدید ترین تکنولوژی های بلوتوث ، باعث می شود که شما در حین حرکت یا ورزش کردن از یک صدای بسیار با کیفیت لذت ببرید.

 

در یک نگاه

  • صدای فوق العاده
  • طراحی
  • تنظیمات
  • باتری
  • ضد آب و تعریق
  • اتصالات
  • کیفیت صدا

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser CX Sport Wireless

 

صدای فوق العاده

اگر شما از موسیقی برای به دست آوردن قدرت در هنگام ورزش یا کنترل کردن سرعت استفاده می کنید ، هدست بی سیم CX SPORT به شما یک صدای پر جزییات ، قدرتمند و قابل قبول را ارایه می دهد. به کمک وجود Qualcomm apt-X که موجب قوی تر شدن بلوتوث و کیفیت صدا می شود ، این هدست به شما تجربه ی شنیدن یک صدای دقیق را می دهد. بدین ترتیب ، موسیقی مورد علایقتان را در هنگام ورزش بگذارید و با هر بار شنیدنش ، جزییات دقیق تری را دریابید .

 

طراحی

طرح این محصول در خصوص راحتی شما و متناسب بودن ایرتیپ ها با گوش شما انجام شده است. طراحی این هدست با وزنی سبک حدود 15گرم ، بسیار راحت و کیفیت فوق العاده ی صدا در هدستی بدون سیم ، همراه با 4 سایزاستاندارد در ایرتیپ های ، شامل اندازه های خیلی کوچک ، کوچک ، متوسط و بزرگ برای فعالیت های ورزشی انجام شده است. بنا براین کابل گردنی قابل تنظیم که دارای گیره برای وصل کردن آن به لباستان می باشد را دور گردن خود بیندازید ، با آن به باشگاه ورزشیتان بروید و اجازه دهید که صدای Sennheiser در هنگام ورزش کردن ، شما را تشویق کند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser CX Sport Wireless

 

تنظیمات

یک ریموت با 3 عدد دکمه روی سیم گردنی هدست قرار دارد ، که به آسانی تنظیمات موسیقی و کنترل تماس را با آن مدیریت میکنید. با وجود این قابلیت ، دیگر نیازی نیست برای مدیریت کار هایتان مانند کم و زیاد کردن صدا ، سرعت خود را کم کنید.

 

باتری

عمر باتری CX SPORT به اندازه ی 6 ساعت استفاده ی مداوم می باشد. از طرفی سرعت شارژ شدن این هدست بسیار سریع است ، بگونه ای که با هر 10 دقیقه شارژ کردن ، میتوانید مطمین شوید که هدست شما تا 1 ساعت آماده ی همراهی کردن شما در هنگام ورزش است.

 

خاصیت ضد آب و ضد تعریق

CX SPORT ، به شما کمک می کند که سریع تر حرکت کنید ، بیشتر حرکت کنید و همیشه به سمت جلو بروید. این هدست مقاوم و با دوام ، با قابلیت مقاومت در برابر آب و تعریق ساخته شده است. بنا براین اگر مایل هستید در یک صبح بارانی ، برای دویدن بروید ، بدون هیچ نگرانی ای این کار را انجام دهید. همچنین دیگر نگران هدست خود به علت عرق کردن در باشگاه ورزشیتان نباشید. کمپانی Sennheiser ، به شما در رابطه با خراب نشدن این محصول در هنگام ورزش کردن در هر آب و هوایی اطمینان کامل می دهد.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser CX Sport Wireless

 

اتصالات

این محصول ، دارای سیستم یک بلندگوی اختصاصی است و صدایی واضح ، دقیق و رضایت بخش را به شما انتفال می دهد. از قابلیت های این هدست ، اتصال چند کاربره یا Multi-Connection را می توان نام برد ، به گونه ای که میتوانید هدست را همزمان به 2 دستگاه متصل کنید ، در نتیجه اگر با دستگاه دیگری متصل بودید ، به سرعت می توانید به بلوتوث خود متصل شوید.

ترکیب سیستم های قدرتمند بلوتوث 4.2 ٍ Qualcomm apt-X که موجب سرعت در اتصالتان به بلوتوث و کیفیت بالای صدا میشود و apt-x که باعث قدرتمند شدن صدای بدون سیم است ، به شما امکان می دهد که آزادانه وبدون استفاده از سیم های دست و پا گیر، تجربه ی یک اتصال سریع و صدایی واقعا با کیفیت را داشته باشید و یک صدای کاملا واقعی و سه بعدی را به دست بیاورید.