هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 300 Gaming Headset

هدفون گیمینگ GSP 300 یکی از محصولات قدرتمند کمپانی Sennheiser است که آن را روی PC ، Mac ، PS4 و Xbox One میتوانید به خوبی استفاده کنید. استفاده از پوشش فومی در بالشتک‌های این هدفون که بسیار سبک میباشد ، به شما احساس راحتی میدهد ، از بدنه محافظت میکند و فشار را از روی سر شما بر میدارد. کمپانی Sennheiser با هدف ساختن صدایی فوق پیشرفته تاسیس شده و دارای 70 سال سابقه کاری در زمینه نوآوری و کیفیت فوق العاده ی صوت می باشد.

کیفیت صدا در GSP 300 به گونه ای است که تمام بیس ها را پخش و صوتی واضخ و آکوستیک را ، که روی تمام موج ها و فرکانس های صدا قابل استفاده است را بهبود می بخشد و به شما ارایه می دهد. برای کسانیکه از تفریح به عنوان حرفه استفاده می کنند ، این هدست آکوستیک برند Sennheiser ، بهترین انتخاب برای تجربه ی پیشرفت کردن در بازی است.

همان طور که اشاره کردیم ،هدفون گیمینگ GSP 300 ، مختص خوش آمد گویی به تکمیل تمام بازی ها ، توسط صدایی با تکنولوژی آکوستیک است که تمام جزییات صدا را به خوبی به شما ارایه دهد. همچنین وجود فناوری فیلتر کننده ی صدا های فعال محیط که توسط متریال های موجود انجام شده ، نه تنها به شما صدایی قرتمند و واضح را ارایه می دهد ، بلکه از طریق میکروفون خود ، برای معاشرت با تیم خود ، یک صوت عالی و بدون صدا های مزاحم اطراف ارایه خواهید داد.

 

در یک نگاه

  • گیمر های حرفه ای نیازمند وسایل حرفه ای
  • صدایی با کیفیت فوق العاده
  • میکروفون فیلتر کننده ی نویز
  • طراحی هدبند
  • بالشتک ها با سایز بزرگ
  • طراحی در حالت هدفون بسته
  • بدنه ی مقاوم

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 300

 

گیمر های حرفه ای نیازمند وسایل حرفه ای

هدفون جدید کمپانی Sennheiser به نام GSP 300 ، با هدف بهبود بهشیدن به جزییات صوت و اخساس راحتی در هنگام استفاده ،مختص گیمر هایی که می خواهند صدای واضح تر و با کیفیت تری را تجربه کنند ، طراحی شده است.

وجود بالشتک های فومی آن ، باعث می شود که صدای محیط از شما دور بماند و راحتی بسیار زیادی را در هنگام استفاده از آن دریافت کنید. همچنین وجود تکنولوژی با کیفیت فیلتر کننده ی صدا های اضافه در میکروفون ، باعث می شود که صدای اضافه ای به هم گروهی خود منتقل نکنید و تمام تمرکز خود را در نهایت روی بازی بگذارید. در نتیجه پیشرفت خود را در هنگام بازی کردن همراه GSP 300 کاملا خواهید دید.

 

صدایی با کیفیت فوق العاده

انجام یک سری تست های استاندارد در زمان ساخت ، مشخص می کند که صدای وارد شونده به دستگاه صوتی شما تا چه حد حساسیت در جزییات را خروجی می دهد. یکی از ارکان مهم در ازمایش کیفیت صدای یک محصول ، این است که بتواند در هر حالت ، صدای پایین یا بلند را بتواند طوری انتقال دهد که شما واضح و به اندازه کافی زیاد بشنوید ، به گونه ای که در زندگی واقعی خود ، بتوانید در همان لحظه حسش کنید. به همین علت هدفون های گیمینگ GSP 300 ، به شما صدای واضح مورد انتظارتان را ارایه می دهند و کیفیت رسیدن تمام جزییات بیس را به شما می رسانند.

 

میکروفون فیلتر کننده ی نویز

میکروفون های نویز کنسلینگ یا فیلتر کننده نویز های اضافه ی محیط ، برای این هستند که صدای محیط را خنثی کنند و صوتی که از شما می خواهد منتقل شود را واضح تر ارایه دهند. برای این موضوع ، 2 عدد میکروفون را نزدیک به دهان شما قرار می دهند که باعث می شود صدای شما واضح تر انتفال پیدا کند.

یکی از این میکروفون ها صدای شما را جذب می کند و دیگری صدای محیط را به خود می گیرد ، که باعث تکنولوژی پیشرفته ی لغو کننده ی صدا های محیط در میکروفون شما می گردد. بنا براین با وجود این فناوری در میکروفون هدست GSP 300 ، تجریه ی صحبت کردن با همگروهی خود در بازی را با صدایی واقعا واضح را تجربه می کنید. از طرفی دیگر با لمس کردن هدست خود ، به راحتی می توانید صدای خود را خاموش کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 300

 

طراحی هدبند

وجود فشار از طریق هدبند روی سر شما ، باعث به وجود آمدن خستگی ، سردرد ، عفونت های گوش و تاثیر روی سینوس های سرتان می شود. این هدفون برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است و اینکه بتوانید مدت زیادی بدون خستگی و با احساس بسیار خوب و راحت از آن استفاده کنید. به همین علت طراحی آن به گونه ای انجام شده که تمام این فشار را با استفاده از متریال های با کیفیت ، به کل هدبند یکسان منتشر کند که باعث می شود از هدستی استاندارد و بسیار راحت هنگام بازی کردن بهره مند شوید.

 

بالشتک ها با سایز بزرگ

بالشتک های این محصول با فوم های ایر بادز که بسیار نرم و دلپذیر هستند ، پوشیده شده اند که نه تنها احساس راحتی فوق العاده ای را انتفال می دهند ، بلکه به حذف کردن صدا های اضافه در محیط نیز کمک می کنند. به همین علت شما هیچ صدایی را خارج از صدایی که انتخاب میکنید به شما برسد را گوش نمی دهید.

 

طراحی در حالت هدفون بسته

این گونه طراحی به این معنی است که پشت هدفون کاملا پوشیده باشد و فقط اجازه می دهد که صدایی که می خواهید بشنوید به گوش شما برسد. برای مثال اگر موسیقی شما خیلی با کیفیت نباشد ، با باز کردن آن ، باعث می شوید که صدای اطراف شما به فیلتر شدن بیشتری برسد و صدایی واضح تر و با کیفیت تری را به دست بیاورید که در این هدفون به شما قابلیت این را می دهد که از هرگونه صدای بیرونی که موجب بهم ریختن تمرکز شما یا وضوح کافی نداشتن صدای بازی ، در امنیت کامل قرار بگیرید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 300

 

بدنه ی مقاوم

اطمینان از یک محصول ، نسبت به توانایی های آن در رابطه با عمکردش طبق مشخصات کیفیت مطلوب به دست می آید و اطمینان از دوام محصول توسط آزمایشات متعدد روی آن و در نتیجه به دست آوردن ماندگاری و استقامت آن محصول در مدت زمانی طولانی و بدون خرابی ارایه می شود. در همین راستا، کمپانی Sennheiser، با انجام آزمایشات قوی روی این هدست قدرتمند ، و با استفاده از متریال های بسیار با کیفیت ، توانسته محصولی را ارایه دهد که به شما اطمینان کامل در مقاومت و دوام GSP 300 را هدیه دهد.