هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 350 Gaming Headset

در محصول GSP 350 قابلیت‌های فراوانی مانند صدایی بسیار واقعی و واضح ، میکروفون‌های فیلترکننده صوت‌های اضافه ، تنظیمات صدای فوق‌العاده ، قابلیت بی‌صدا کردن میکروفون با بالاترین سرعت را مثال زد. هدف تاسیس برند Sennheirser ،ساختن صدایی با تکنولوژی جدید است. این کمپانی با 70 سال تجربه در زمینه ی نوآوری و پیشرفت تکنولوژی صوت ، در دنیا فعالیت داشته و محصولاتی خاص با قابلیت‌های جدیدی را ارایه داده است.

اگر آمادگی پیشرفت در سطح بازی کردن را دارید ، این هدست گیمینگ با تکنولوژی صدای آکوستیک ، به شما صوتی همه جانبه از طریق سیستم Dolby 7.1 را ارایه می دهد. همچنین با وجود ایرپد هایی که برای این محصول در نظر دیده شده ، می توانید از تکنولوژی فیلتر شدن صدا هایی که از محیط به گوشتان می رسد ، لذت ببرید و نهایت تمرکزتان را روی بازی بگذارید.

از طرفی دیگر ، علاوه بر قابلیت از بین بردن صدا های فعال اطراف در اسپیکر و میکروفون ، صوت بسیار قدرتمند و بالا بردن عکس العمل خود در بازی کردن ، به علت وجود هدبند انعطاف پذیر و دارای قابلیت تنظیم کردن با سرتان ، می توانید از راحت بودن آن در استفاده ی طولانی مدت ، اطمینان کامل داشته باشید.

 

در یک نگاه

  • صدای آکوستیک هدست گیمینگ
  • احاطه صوت در 360 درجه توسط سیستم Dolby 7.1
  • میکروفون با قابلیت فیلتر کنندگی صدای اضافه در محیط
  • قابلیت lift-to-mute
  • بالشتک ها با سایز بسیار بزرگ
  • احساس راحتی برای استفاده طولانی مدت
  • درجه بندی اتصال به دستگاه های بازی مختلف
  • دوام و استقامت درساخت
  • طراحی بسیار زیبا و مدرن برند Sennheiser

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 350

 

صدای آکوستیک هدست گیمینگ

به طور کلی علمی که به تولید و چگونگی انتقال امواج صدا در محیط های گوناگون می پردازد و هرچیزی که روی صوت تاثیر می گذارد ، آکوستیک نام دارد. هدف اصلی آکوستیک از بین بردن صداهای زائد و مزاحم می باشد.

برای مثال صوت های اضافه اطرافتان مانند ازدحام انسان ها، صدای سیستم تهویه و یا هر صدایی که تمرکز شما را از صوتی که میخواهید بشنوید دور کند، علم آکوستیک این صداها را از رسیدن به گوش شما فیلتر میکند، همچنین باعث واضح شنیده شدن گفتار یک شخص برای شما میشود، که این قابلیت باعث کیفیت شگفت انگیزی در صدای هدستتان میشود.

همچنین نه تنها میتوانید بیشترین تمرکز خود را جذب بازی کنید، بلکه صدای بسیار بالای این هدست، موجب نمیشود که صدای هم گروهی خود را کم بشنوید، برعکس با تکنولوژی تفکیک صدا، تمام صوت ها در واضح ترین حالت ممکن به شما انتقال پیدا خواهند کرد.

 

احاطه صوت در 360 درجه توسط سیستم Dolby 7.1

با وجود تکنولوژی Dolby 7.1 می توانید کنترل بسیار زیادی در بازی ، توسط صوتی که تمام دور شما را احاطه می کند ، داشته باشید. قبل از این فناوری Dolby 5.1 ، باعث میشد که شما صدا را بصورت جداگانه از سمت راست و چپ گوش خود بشنوید ، ولی سیستم صوتی Dolby 7.1 ، با اضافه کردن 2 عدد اسپیکر دیگر که در این هدست استفاده شده ، تفکیک صدا را در 4 جهت انجام می دهد ، بطوریکه متوجه شنیده شدن صوت در 4 جهت اصلی دور خود ، بطور جداگانه می شوید. بنا براین حضور در بازی را کاملا احساس می کنید و فضایی بسیار نزدیک با زندگی واقعی را به خود هدیه می دهید.

 

میکروفون با قابلیت فیلتر کنندگی صدای اضافه در محیط

میکروفون های Noise-cancelling وظیفه ی فیلتر کردن صوت های اضافه در محیط و انتقال بالا ترین سطح صدای شما را انجام می دهند. بنا براین برند Sennheiser ، با طراحی دسته ی میکروفون روی هدست GSP 350 ، به شما تجربه ی ارائه ی صوتی بسیار واضح را می دهد و نزدیک بودن میکروفون به صدای شما ، نه تنها کیفیت صوتی که می خواهید انتفال دهید را زیاد می کند ، بلکه باعث از بین بردن صدا های اطراف شما می شود و اعتماد به نفس شنیده شدن حتی در محیط های شلوغ را برایتان به ارمغان می آورد.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 350

 

قابلیت lift-to-mute

اگر دنبال میکروفونی هستید که بتوانید بدون نیاز به رفتن در بخش تنظیمات بازی ، آن را به حالت بی صدا در بیاورید ، ما هدست گیمینگ GSP 350 را به شما پیشنهاد می کنیم. قابلیت LFH ، به معنی این است که ، میکروفون هدست شما به سرعت و با استفاده از دسته ای که نزدیک به صدای شما در این محصول است ، تنها با بالا کشیدن آن به حالت بی صدا در می آید.

بنا براین با این تکنولوژی ، می توانید اگر در هنگام بازی کردن می خواهید صوت خود را برای هم تیمی خود ، قطع کنید یا در هر زمانیکه نیاز به خاموش کردن میکروفون خود دارید ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن با قابلیت lift-to-mute تنها با بالا کشیدن دسته ی میکروفون خود ، این کار را انجام دهید.

 

بالشتک ها با سایز بسیار بزرگ

در هدست گیمینگ GSP 350 ، از ایرپد یا به زبان دیگر بالشتک های چرمی ضد باکتری بسیار بزرگی استفاده شده است. طراحی بالشتک ها در سایز XL ، باعث می شود که این هدست برای هر نوع اندازه ی گوشی ، بسیار راحت باشد. ایرپد های در این سایز ، حدودا 20 درصد بزرگتر از بالشتک های هدست های معمولی هستند و همچنین باعث می شوند که تنها صدایی که نیاز دارید بشنوید به گوش شما در بالا ترین کیفیت ممکن برسد.

 

احساس راحتی برای استفاده طولانی مدت

هدست گیمینگ GSP 300 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری طراحی شده است ، به همین علت طراحی آن با استفاده از متریال های بسیار سبک و نرم خود ، وزن ایده آل 262 گرم را ارایه داده است که باعث می شود به هیچ عنوان احساس سنگینی در سر خود نداشته باشید و از به وجود آمدن سردرد های ناشی از استفاده طولانی مدت در هنگام بازی کردن از هدست خود ، رها شوید. از طرفی دیگر ، قابلیت تنظیم هدست با اندازه ی سر شما ، باعث می شود که حتی این هدست شگفت انگیز را روی سر خود احساس نکنید.

 

درجه بندی اتصال به دستگاه های بازی مختلف

محصول فوق العاده ی GSP 350 ، رتبه ی 23 در لوازم جانبی Mac ، رتبه ی 35 در Xbox One و رتبه ی 130 را در هدست های PlayStation 4 را در جهان به خود اختصاص داده است. این هدست با سیم گیمینگ ، توسط سیم USB که دارای PCV 05 است به دستگاه شما متصل می شود.

استفاده از قابلیت PCV 05 در تمام هدست های مخصوص بازی برند Sennheiser ، دیده می شود که به شما توانایی اتصال به PC ، Xbox One و PS4 را می دهد که توسط 2 سیم رابط که یکی مخصوص میکروفون و دیگری برای صدا در نظر گرفته شده است ، انجام می شود. وجود این سیستم برای بیشترین مقدار وضوح در صدا ، طراحی شده است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 350

 

دوام و استقامت درساخت

کمپانی Sennheiser ، با آزمایشات متعددی که روی این محصول انجام داده است ، و استفاده از متریال های بسیار با کیفیت ، به کاربران هدست گیمینگ GSP 350 ، اطمینان کامل در استقامت و دوام آن را به شما ارایه می دهد ، بطوریکه سال ها بصورت مداوم بتوانید از قابلیت های فوق العاده ی این هدست تخصصی ، بهره مند شوید.

 

طراحی بسیار زیبا و مدرن برند Sennheiser

هدست GSP 350 ، دارای ترکیب رنگی مشکی و قرمز می باشد که آن را نه تنها بسیار مدرن و جوان پسند کرده ، بلکه با نگاه اول می توانید متوجه شوید که این هدست مخصوص بازیکنان حرفه ای دستگاه های گیمینگ می باشد. بنابر این کمپانی Sennheiser این هدست گیمینگ را در زیبا ترین ، حرفه ای ترین ، راحت ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن به شما ارائه می دهد.