هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 500 Gaming Headset

هدست GSP 500، یکی از محصولات فوق‌العاده گیمینگ کمپانی Sennheiser میباشد که به شما اطمینان میدهد که به خوبی تجربه بازی کردن حرفه‌ای خود را ارتقا دهید. این هدست، با وجود سیستم آکوستیک خود، به شما کیفیتی فوق‌العاده در صوت را ارائه میدهد و با ارتقا دادن دریافت بیس‌های مختلف ، صدایی بسیار واقعی و واضح را ارایه میدهد. از دیگر قابلیت‌های این محصول میتوان توانایی نویزکنسلینگ در میکروفون بسیار با کیفیت آن را نام برد که باعث یک مکالمه بسیار راحت و واضح برای کاربرانش میشود.

از طرفی دیگر با قابلیت lift-to-mute، حتی اگر وسط یک بازی بسیار طولانی یا انلاین باشید ، با وجود GSP 500، میتوانید به راحتی و به سرعت صدای میکروفون خود را غیرفعال کنید.

طراحی ایرکاپ های بسیار نرم، علاوه بر طراحی بسیار زیبا و استاندارد خود، از گوش های شما محافظت می کند و همچنین به علت طراحی سیستمی که با متریال فلز برای شما تعبیه دیده شده که این هدست، روی سرتان ثابت بایستد، هدبند قابل تنظیم و دوام فوق العاده GSP 500 ، اجازه می دهد که به راحتی بتوانید آن را با مدل صورت و سر خود تطابق دهید، بنا براین از احساس راحتی شگفت انگیز این محصول ، لذت خواهید برد. هدست بی سیم GSP 500 ، برای استفاده از دستگاه های مختلف گیمینگ ، مانند PC ، Mac و تمام کنسول های دارای ورودی 3.5 میلی متری هستند طراحی شده است.

 

در یک نگاه

 • طراحی فوق العاده ی صوت شرکت EPOS
 • تجربه ی مکالمات بسیار واضح با تکنولوژی نویز کنسلینگ
 • تکنولوژی و مهندسی کشور آلمان
 • راحتی بیش از اندازه برای استفاده در طولانی مدت
 • تنظیمات کنترل صدای آسان
 • میکروفون Flip-to-mute
 • ساختار بسیار زیبا
 • صدای آکوستیک و واقعی
 • تنظیمات اندازه هدست
 • اتصالات متنوع و پیشرفته
 • دوام و مفاومت عالی

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 500

 

طراحی فوق العاده ی صوت شرکت EPOS

برای سرعت عملکرد شما در بازی ، باید صدایی کاملا مهندسی شده با کیفیتی بسیار بالا به شما ارائه داده شود تا بتوانید تجربه ی بازی کردن را بصورت متفاوتی دریافت کنید. شرکت EPOS ، که ارایه دهنده ی راه حل های بهبود بخشیدن به عملکرد زندگی انسان ها از طریق دستگاه های صوتی است ، به شما هدستی با صدای فوق العاده ارائه می کند ، بنا بر این می توانید تمام جزییات صدا را با وضوحی شگفت انگیز دریافت کنید.

 

تجربه ی مکالمات بسیار واضح با تکنولوژی نویز کنسلینگ

ارتباطات شما در هنگام بازی کردن با هم تیمی های خود ، یکی از مهم ترین نکات در بهبود عملکرد و سرعت شما در هنگام بازی کردن است ، به همین دلیل شما نیاز دارید که صوتی واضح و رسا ارائه دهید و دریافت کنید.

میکروفون های Noise-cancelling وظیفه ی فیلتر کردن صداهای اضافه در محیط و انتقال بالا ترین سطح صدای شما را انجام می دهند. بنا براین برند Sennheiser ، با طراحی دسته ی میکروفون روی هدست GSP 350 ، به شما تجربه ی ارائه ی صوتی بسیار واضح را می دهد و نزدیک بودن میکروفون به صدای شما ، نه تنها کیفیت صوتی که می خواهید انتقال دهید را زیاد می کند ، بلکه باعث از بین بردن صدا های اطراف شما می شود و اعتماد به نفس شنیده شدن حتی در محیط های شلوغ را برایتان به ارمغان می آورد.

 

تکنولوژی و مهندسی کشور آلمان

در هدست GSP 500 ، با استفاده از تکنولوژی قابل توجه Hi-fi که مخفف کلمه ی high-fidelity می باشد و همچنین بهبود بخشیدن سیستم اسپیکر ، کمپانی Sennheiser ، همچنین توسط آزمایش های فراوانی که روی این محصول انجام داده است ؛ به کاربرانش اطمینان مهندسی بسیار قوی در بهترین کیفیت ممکن و دوام عالی را هدیه داده است.

وجود تکنولوژی Hi-Fi به این معنی است که دستگاه صوتی شما ، صدایی در بالا ترین کیفیت ممکن ، بسیار واقعی و گیرنده ی تمام فرکانس ها و بیس های موجود که همچنین توانایی فیلتر کردن نویز های اضافه و مزاحم در رسیدن به گوش شما شما را دارد را ، به شما طوری ارایه دهد که صوتی که به شما می رسد ، با صدایی که در زندگی عادی و روزمره ی خود میشنوید، هیچگونه تفاوتی نداشته باشد. علاوه بر این، مهندسی این محصول در کشور آلمان، باعث شده که صدای بسیار واضح ، پویا و مورد انتظارتان را کاملا دریافت کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 500

 

راحتی بیش از اندازه برای استفاده در طولانی مدت

هدست گیمینگ GSP 500 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری با هدف اطمینان از راحتی بیش از انداره ، محصول را طی فرآیند هایی ارتقا داده است. به همین طراحی بالشتک ها به صورتی انجام شده که نه تنها بسیار برای گوش شما نرم باشد ، بلکه فرم آن به صورت متقارن با گوش باشد و به راحتی آن را کامل پوشش دهد.

علاوه بر این GSP 500 ، به متعادل ماندن گوش شما کمک می کند بطوریکه نه احساس سرما و نه احساس گرما در این ناحیه از بدن خود احساس کنید، همچنین از متریال هایی استفاده شده که پد بالشتک ها به هیچ عنوان به پوست شما نچسبند و در تمام مدت احساس راحتی فوق العاده ای داشته باشد. استفاده از متریال های بسیار سبک و نرم در این محصول، وزن 358 گرم را ایجاد کرده که باعث می شود به هیچ عنوان احساس سنگینی در سر خود نداشته باشید و از به وجود آمدن سردرد های ناشی از استفاده طولانی مدت در هنگام بازی کردن از هدست خود ، رها شوید.

از طرفی دیگر ، قابلیت تنظیم هدست با اندازه ی سر شما ، باعث می شود که حتی این هدست شگفت انگیز را روی سر خود احساس نکنید.

 

تنظیمات کنترل صدای آسان

وجود غلتکی که در بدنه ی این هدست گیمینگ قرار دارد ، تنظیمات صدا را برای کاربرانش سرعت بخشیده و بسیار آسان کرده است. با وجود این غلتک تنظیمات حجم صدا که در پشت ایرکاپ قرار دارد ، دیگر نیازی نیست که در هنگام بازی کردن به بخش تنطیمات دستگاه بازی خود بروید و در آنجا مقدار صوت را تنظیم کنید. از این پس در هر حالتی که هستید به سرعت مدیریت صدای خود را به دست می گیرید.

 

میکروفون Flip-to-mute

به علت حضور میکروفون پرقدرت GSP 500 ، از شما صدایی با سرعت بسیار بالا و وضوحی باور نکردنی ، انتقال می گردد. اگر دنبال میکروفونی هستید که بتوانید بدون نیاز به رفتن در بخش تنظیمات بازی ، آن را به حالت بی صدا در بیاورید ، هدست گیمینگ GSP 500 به راحتی فعالیت سیستم فیلتر کردن صدا های اضافه در پس زمینه ی کاربران را انجام ی دهد.

قابلیت Flip-to-mute ، به معنی این است که ، میکروفون هدست شما به سرعت و با استفاده از دسته ای که نزدیک به صدای شما در این محصول است ، تنها با بالا کشیدن آن به حالت بی صدا در می آید. بنا براین ، با این تکنولوژی می توانید اگر در هنگام بازی کردن می خواهید صوت خود را برای هم تیمی خود ، قطع کنید یا در هر زمانیکه نیاز به خاموش کردن میکروفون خود دارید ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن با قابلیت Flip-to-mute تنها با بالا کشیدن دسته ی میکروفون خود ، این کار را انجام دهید.

 

ساختار بسیار زیبا

هدست گیمینگ GSP 500 ، به رنگ مشکی و با طراحی زیبای شرکت Sennheiser ، برای هر مدل گوش یا سر با بیشترین احساس راحتی ممکن ساخته شده است و در گوشه ی هر ایرکاپ ، قسمتی برای تنظیمات عمودی هدست ، تعبیه دیده شده است. اندازه ی آن ، 240 میلی متر در عرض ، 105 میلی متر در طول و 220 میلی متر در ارتفاع می باشد و همچنین وجود 2 عدد لولای فلزی در قسمت بالای هدست ، امکان تنظیم انداره و شکل های مختلف سر را فراهم می کند.

2 عدد کابل متفاوت در این محصول وجود دارد که نسبت به استفاده ی شما در کامپیوتر و کنسول های بازی قابل تعویض است که اندازه ی این کابل 2500 میلی متر است. علاوه بر این استفاده از خط های قرمز روی بدنه ی آن ، می تواند تخصصی بودن این هدست در رابطه با بازی های کامپیوتری را به راحتی معرفی کند. به طور کلی با GSP 500 ، می توانید زیبایی ، راحتی و کیفیت را در کنار یکدیگر داشته باشید و دیگر نیازی نیست که زیبایی هدست خود را به علت کیفیت آن ، از دست دهید.

 

صدای آکوستیک و واقعی

اگر می خواهید یکی از بهترین ها در بازی کردن باشد ، نیاز به صدای Hi-Fi دارید و در این راستا باید هدستی را انتخاب کنید که صوت آکوستیک ، واقعی و با جزییات را به شما ارایه دهد. به طور کلی علمی که به تولید و چگونگی انتقال امواج صدا در محیط های گوناگون می پردازد و هرچیزی که روی صوت تاثیر می گذارد ، آکوستیک نام دارد. هدف اصلی آکوستیک از بین بردن صداهای زائد و مزاحم می باشد.

برای مثال صوت های اضافه ی اطرافتان مانند ازدحام انسان ها ، صدای سیتم تهویه و یا هر صدایی که تمرکز شما را از صوتی که می خواهید بشنوید دور کند ، علم آکوستیک این صدا ها را از رسیدن به گوش شما فیلتر می کند ، همچنین باعث واضح شنیده شدن گفتار یک شخص برای شما می شود ، که این قابلیت باعث کیفیت شگفت انگیزی در صدای هدستتان می شود ، همچنین نه تنها می توانید بیشترین تمرکز خود را جذب بازی کنید ، بلکه صدای بسیار با کیفیت این هدست ، موجب نمیشود که صدای هم گروهی خود را کم بشنوید.

برعکس با تکنولوژی تفکیک صدا ، تمام صوت ها در واضح ترین حالت ممکن به شما انتقال پیدا خواهند کرد. علاوه بر این شرکت Sennheiser ، در این محصول بیس ها و فرکانس های بیشتری نسبت به باقی هدست های گیمینگ ارایه می دهد ، که باعث می شود شما از صدایی پویا و با جزییات کامل تری نسبت به سایر محصولات صدای گیمینک در GSP 500 ، لذت ببرید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 500

 

تنظیمات اندازه هدست

تناسبات خاص و استفاده از لولای فلزی هدبند قابل تنظیم از نوآوری های برند Sennheiser، در این محصول می باشد که استاندارد جدیدی برای کاربران ارائه دهد. این مکانیزم لولایی 2 محوره قابل تنظیم باعث می شود که GSP 500 ، برای محدوده وسیع تری از اندازه سر و شکل صورت ، متناسب باشد.

 

اتصالات متنوع و پیشرفته

GSP 500 ، دارای کابل های قابل تعویض برای استفاده در چندین سیستم عامل مانند PC ، Mac و همچنین کنسول هایی با ورودی جک 3.5 میلی متری است که البته برخی از کنترل کننده های Xbox One ممکن است به آداپتور هدست استریو Xbox One نیاز داشته باشند که به صورت جداگانه فروخته می شود. بطور کلی وجود این کابل های مجزا ، باعث می شود که از این هدست بتوانید در اکثر کنسول های بازی مانند PS4 ، Xbox One ، Switch ، انواع کامپیوتر ها و گوشی های هوشمند خود استفاده کنید.

 

دوام و مقاومت عالی

کمپانی Sennheiser ، با آزمایشات متعددی که روی این محصول انجام داده است ، و استفاده از متریال های بسیار با کیفیت ، به کاربران هدست گیمینگ GSP 500 ، اطمینان کامل در استقامت و دوام آن را می دهد ، بطوریکه سال ها بصورت مداوم بتوانید از قابلیت های فوق العاده ی این هدست تخصصی ، بهره مند شوید.