هدفون سیمی سنهایزر Sennheiser HD 820

با هدفون راحت Sennheiser HD 820، علاقمندان به موسیقی میتوانند در سطح صوتی و هر کجا که بخواهند، در خانه یا در حال حرکت از صدایی با کیفیت لذت ببرند. با پوشش منحصر به فرد مبدلهای شیشه این هدفون میتواند به سادگی به شفافترین هدفون بسته در جهان تبدیل شده و تولید صدایی عالی را گسترش دهد.

 

در یک نگاه

 • استاندارد صوتی
 • طراحی مناسب هدفون
 • مشخصات فنی
 • هدفون های پشت بسته و پشت باز
 • کیفیت صدا
 • جداسازی صدا
 • نوع هدفون پشت گوش، پشت بسته
 • برخورداری از اتصال XLR4 و پلاگین4.4 میلی متر Pentaconn
 • حس واقعی فضای سه بعدی
 • بالشتک های دست ساز بسیار راحت
 • مبدل هایی با روکش های شیشه ای منحصر به فرد

 

استاندارد صوتی

وقتی صحبت از هدفونهای ممتاز میشود، بهترین صدا به طراحی پشت باز نیاز دارد. این موضوع توسط جدیدترین محصولSennheiser منسوخ شده است. HD 820 دارای یک فناوری نوآورانه است که به آنها صدای شگفت انگیز و طبیعی را میدهد. این محصول، صدایی کاملاً واقع گرایانه و طبیعی را ارائه میدهند. صدای HD 820 کاملاً باز است. این چیزی است که شما از هدفونهای بسته اصلا انتظار ندارید. با استفاده از HD 820 میتوانید موسیقی خود را با کیفیت کلاس بالا کشف کرده و صدایی عالی را دریافت کنید.

بنابراین، HD 820 نه تنها زمینه صدا را باز میکند، بلکه فرصتهای جدیدی را برای شما فراهم میکند تا از موسیقی خود لذت ببرید. موفقیت عملکرد HD 820 از طریق یک نوآوری خاص بدست آمده است. مبدل های Sennheiser با روکش های شیشه ای منحصر به فرد مجهز شدهاند که این ویژگی چشمگیر بصری که نمایانگر جذابیت فنی بخش داخلی است، کاملاً در خدمت صدا ایجاد شده است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 820

 

طراحی مناسب هدفون

و همچنین با توجه به دقت فوق العادهای که به همه جزئیات طراحی شده است، در مقایسه با محصولات مشابه خود دارای امتیازات ویژهای می باشد. گوشیهای نرم میکروفایبر آنها با دست ساخته شده و میرایی بسیار خوبی را در برابر سر و صدای محیط ایجاد میکند، در حالی که سربند فلزی مقاوم شامل یک عنصر میرایی داخلی است که میتواند برای یک تجربه شنیدن بینظیر تعبیه شود. بالشتکهای دستساز بسیار راحت، شنونده را از سر و صدای محیط دور میکند. این هدفون از کابلهای OFC روکشدار نقره ای و پلاگینهای روکش طلا استفاده کرده و مقاومت بالایی در آن را ایجاد نموده است.

گوشیهای نرم و راحت که با طراحی زیبایی همراه است، برای راحتی طولانی مدت در اطراف گوش قرار میگیرند. گذشته از بسته شدن پشت، بزرگترین تغییر طراحی Sennheiser با HD820s ، طراحی جدیدی از بالشتکهای گوشی است. این پدها با چرم مصنوعی در خارج و میکروفیبر در قسمت داخلی هستند که در کنار صورت شما لمس میشود. مهر و موم صوتی لازم برای تجربه کامل بیس در این هدفون فراهم شده است.

برای یک جفت هدفون Hi-Fi برتر ، HD820s با وزن 360 گرم یا 12.7 اونس بدون اتصال کابل است. این هدفونها دارای بالشتکهای فوق العاده عمیق و محکمی هستند که هم به توزیع وزن هدفون کمک میکنند و هم بدون توجه به نحوه استفاده از آن، از مهر و موم خوبی برخوردار هستند.

 

مشخصات فنی

HD 820 با یک کابل متقارن، امپدانس مخصوص تنظیم شده با ظرفیت کم و دارای ویژگیهای برتر در تولید صدا است. تجربه شنیدن بینظیر و شنیداری صوتی را در هدفون بسته ارائه میدهد. مبدلهای رادیاتور حلقه ای 56 میلیمتری و بازتابنده های شیشه، یک صحنه صوتی خیره کننده و غوطه وری کامل در موسیقی را فراهم میکنند. این هدفون همراه با دو کابل برای اتصال به خروجیهای جداگانه 1/4 اینچی و تقویت کنندههای هدفون بوده و گیرندههای A / V و رابطهای صوتی لازم را همراه دارد. در هدفون راحت Sennheiser HD 820 دو گزینه متعادل وجود دارد.

یکی با اتصال XLR4 در انتهای آمپر و دیگری با استفاده از استاندارد جدیدتر 4.4 میلیمتر Pentaconnاتصال میسر خواهد شد. همچنین دارای یک جک 6.3 میلیمتری معمولی است. منبع تغذیه متعادل، نمایشگری جسورانه تر و واضحتری به HD 820s میدهد.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 820

 

هدفون های پشت بسته و پشت باز

قانون کلی در مورد هدفون این است که طراحی های پشت باز به شما خالص ترین صدای ممکن را میرسانند، در حالی که موارد پشت بسته موسیقی را از صدای خارجی عایق نگه میدارد. اکثریت قریب به اتفاق هدفون های موجود در بازار امروزه پشت بسته هستند. آنها راهی برای شنیدن موسیقی در حال حرکت، خصوصی نگه داشتن آن و جدا شدن از یک محیط پر سر و صدا هستند. از طرف دیگر، هدفونهای پشت باز برای افرادی است که مایل هستند به جهت داشتن بهترین صدا، از قابلیت انعطاف پذیری صدا جلوگیری کنند.

بدون یک محفظه بسته که طنین اندازهای ناخواستهای را در داخل گوشی ایجاد میکند، میتوان طراحی هدفون پشت باز را به جای رفع مشکلات ایجاد شده توسط پوسته اطراف آن، بر بهبود صوتی که به گوشی داده شده، متمرکز کرد. Sennheiser مدلهای HD820 را ساخته است تا به اندازه فناوری موجود، استثنایی جلوه کند.

 

کیفیت صدا

صحنه صدای HD820s فوق العاده زیاد است. سنهایزر مدعی است این بازترین هدفون پشت بسته است که دارای گسترده ترین و عمیق ترین صحنه صدا تاکنون، میباشد. این حالت با موسیقی ارکسترال، کاملاً زیباست، زیرا به شما امکان میدهد هر ساز را شناسایی و جدا کنید و حس واقعی فضای سه بعدی را بدست آورید. همچنین در فیلمها جالب است و اگر گیمری هستید که به دنبال هدفون مناسبی هستید تا بتواند از طریق صدا آگاهی کامل از موقعیتها را دریافت کنید، HD820s گزینهای مناسب برای شماست.

در حقیقت Sennheiser’s HD 800 S ، با تعادل بهتر بین باس و میانه، شنوایی رضایت بخش تر و مهیج تری را فراهم میکند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser HD 820

 

جداسازی صدا

لازم به ذکر است که HD820 یک هدفون پشت بسته است که میتواند همانند بسیاری از محصولات مشابه، صدای محیط را فیلتر کرده و صدایی شفاف را به گوش برساند. بنابراین میتوانید این هدفون عالی را هنگام پیادهروی و یا فعالیتهای روزمره استفاده کرده و از موسیقیهای خود لذت ببرید و یا هنگام دریافت تماس تلفنی، بدون هیچ دردسری به مکالمات خود گوش دهید.