معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser Momentum Free

ایرفون بی‌سیم سنهایزر Sennheiser Momentum Free

MOMENTUM Free یکی از بهترین هدفون‌های بی‌سیم کمپانی Sennheiser میباشد و تمام اجزایی که شما نیاز دارید را در بالاترین کیفیت ممکن دارد. وجود بلوتوث 4.2 و Qualcomm apt-x باعث بوجود آمدن صدایی بسیار با کیفیت و استفاده بسیار آسان از این محصول شده و به شما اطمینان یک تجربه عالی از شنیدن موسیقی در استفاده روزانه را میدهد. از طرفی دیگر ، میکروفون با کیفیت ،توان 6 ساعت استفاده مداوم از باتری و طراحی لاکچری جعبه ی چرمی MOMENTUM Free ، این محصول را به یکی از بهترین هدفون‌های بی‌سیم مخصوص زندگی روزانه مدرن کرده است.

 

در یک نگاه

  • کیفیت صدا عالی
  • تکنولوژی بی سیم مدرن
  • ارتباطات در کنار گردن شما
  • گوش دادن بدون توقف به موسیقی
  • طراحی مدرن و زیبا

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser Momentum Free

 

کیفیت صدا عالی

هرچقدر که اندازه هدفون کوچکتر باشد ، باید با دقت بیشتری ساخته شود. هدفون MOMENTUM Free نیز در راستای این هدف ، از تمام متریال های استفاده شده و صدای بینظیرآن گرفته تا جای نگهداری قابل حمل چرمی اش ، به تمام جزییات هدفون توجه شده است که این هدفون را تبدیل به یک محصول دوست داشتنی در ظاهر کرده که به کاربرش تجربه ی شنیدن یک صدای فوق العاده و حس کردن آن را می دهد.

همچنین وجود فولاد های ضد زنگ داخل گوش که صدا را از بلندگوی دینامیکی با کیفیت که بدون پروا به شما می رساند ، در نتیجه یک صوت قدرتمند و پرجزییات را انتقال می دهد بنابراین باعث می شود که بیشترین لذت را از موسیقیتان ببرید .

 

تکنولوژی بی سیم مدرن

شما تعجب خواهید کرد که این کمپانی چطور همه ی فناوری های مهم را در این هدفون کوچک جا داده است ولی باید بگوییم که حمایت بلوتوث 4.2 ، کد های ACC و Qualcomm apt-X کنار همدیگر باعث شده که این محصول اطمینان کامل در یک صدای کاملا واضح بدون نیاز به هرگونه سیم را به شما ارایه دهد. ACC مخفف کلمه Advanced Audio Coding می باشد ، که باعث میشود فرمت های MP3 در بالاترین کیفیت صدا به شما انتقال پیدا کنند.

از طرفی دیگر ، Qualcomm apt-X نیز تکنولوژی طراحی شده برای بالا بردن کیفیت صدا از طریق بلوتوث است ، و وجود خود apt-X در این هدفون ، به تنهایی موجب می شود که دستگاه هایی که با بلوتوث کار می کنند بالا ترین کیفیت صدا از محصول بی سیم را منتقل کنند ، همچنین استفاده از  apt-X™ Low Latency ، موجب می شود که مشکل دیر رسیدن صدا به شما تقریبا حذف شود ، صوتی که به شما می رسد قوی تر باشد و هیچگونه صدایی را در حین گوش دادن به موسیقی مورد علاقه یتان ،هنگام دیدن فیلم یا در حال بازی کردن از دست ندهید.

این ترکیب با قدرت باعث می شود که تمام صوت های موجود را با همه ی وجود لمس کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser Momentum Free

 

ارتباطات در کنار گردن شما

این محصول ، به شما تمام قابلیت هایی که از یک هدفون پیشرفته را نیاز دارید را ارایه می دهد. توانایی ارتباط برقرار کردن از تلفن همراه شما با این دستگاه بی سیم ، توسط سه عدد دکمه ی کنترل روی سیم کوتاهی که دور گردنتان قرار می گیرد ، تماس هایتان را انجام می دهید و موسیقی خود را کنترل میکنید ، از طرفی دیگر به دلیل وزن کم این هدفون شما در گردن خود احساس خستگی و سنگینی نخواهید داشت و در نهایت یک استفاده طولانی مدت را به شما هدیه دهد.

با MOMENTUM Free ، میتوانید همزمان از 2 دستگاه متفاوت متصل شوید همچنین تا 3 عدد تماس را برقرار کنید. بنابراین دیگر نیازی نیست برای برقراری تماس جدید ، تماس قبلی خود را پایان دهید و یا اگر با دستگاه دیگری به هدفون متصل بودید ، زمان خود را برای قطع کردن بلوتوث قبلی هدر دهید. به غیر این ، در این محصول سیستمی اتوماتیک قرار دارد که به شما در رابطه با اتصال و مقدار باتریتان نیز اطلاع می دهد.

 

گوش دادن بدون توقف به موسیقی

بعد از یک بار گوش دادن به موسیقی مورد علاقه یتان توسط هدفون MOMENTUM Free ، به علت آسانی در عملکرد بسیار بالا ، احساس راحتی این محصول درون گوشتان و قابلیت فیلتر کردن خیلی مفید صداهای اضافه در محبط ، دیگر قادر نیستید که به زودی موسیقی را قطع کنید. به همین دلیل این کمپانی برای شما در 4 سایز متفاوت ایرتیپ هایی استاندارد، همچنین بسیار راحت را در اختیارتان میگذارد تا بتوانید 6 ساعت مداوم از موسیقی لذت ببرید و در نهایت توسط سیم کابل USB آن را به سرعت شارژ کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser Momentum Free

 

طراحی مدرن و زیبا

هدفون MOMENTUM Free ، با استفاده از متریال های فوق العاده ای مانند استیل ضد زنگ و کروم ، که هردو بسیار شیک ، با کیفیت و قوی هستند ، ساخته شده است . ایرفون های این محصول با قابلیت مغناطیسی که دارند به شما اجازه می دهند ، موقعی که از انها استفاده نمی کنید بتوانید از روی گردنتان بهم با خاصیت آهن ربایی که دارند ، متصل کنید . همچنین می توانید هدفون را در جعبه ی بسیار مدرن قابل حمل آسان چرمی اش قرار دهید.