هدفون بی‌سیم اِسکال‌کندی Skullcandy Crusher Evo

با هدفون بی‌سیم اسکال‌کندی SkullCandy Crusher Evo Sensory Bass، میتوانید قدرت واقعی صدا را تجربه کنید. این هدفون میتواند با شخصی‌سازی صدا، تجربه شنیدن موسیقی و فیلم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به گونه‌ای جدید در شما ایجاد نماید. به طوری که تا کنون نشنیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید.

 

تجربه صوتی عالی در Skullcandy Crusher Evo

Skullcandy Crusher یک تجربه بیس بالا و حس غوطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری اصلی را به نمایش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذارد. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید برای بیس ملایم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر ، نوار لغزنده را به پایین بچرخانید. آن را برگردانید تا قدرت صدایی واقعی را احساس کنید. بعلاوه، هدفون Crusher Evo دارای بهبود کیفیت صدا نسبت به دیگر محصولات مشابه و هم رده خود است، بنابراین طیف وسیع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری از باس عمیق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و غنی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر را تجربه خواهید کرد.

اما شاید بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین مزیت ارائه شده توسط این هدفون از نظر کیفیت صدا در جهان، انزوای آن باشد. با مسدود کردن بسیاری از نویزهای با فرکانس بالا که از محیط انتظار دارید، در حضور صداهای روزمره، موسیقی شما آسیب کمتری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بیند.

 

معرفی هدفون اسکال‌کندی | Skullcandy Crusher Evo

 

تنظیم و شخصی سازی

این کاملا روشن است که میزان و نوع شنیدن هیچ کس مانند دیگری نیست. به همین دلیل Crusher Evo دارای قابلیت صدای شخصی است. با انجام یک تست سریع و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌درنگ در Skullcandy App، یک نمایه صدای شخصی ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید که در هدفون شما ذخیره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود تا سطح صدا را دقیقاً برای شما بهینه کند.

فناوری Audiodo in در Skullcandy App شنوایی گوش چپ و راست شما را تجزیه و تحلیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، سپس صدا را به طور خودکار در سطح بهینه برای شنوایی خاص شما تنظیم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. شما حتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صدا را از طریق یک تست صوتی سریع در Skullcandy App، به شنوایی منحصر به فرد خود تنظیم کنید.کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مهم از قبیل مکالمه، تغییر میزان صدا، و سطح باس، با استفاده از دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لمسی آسان در هدفون قرار دارند.

با Crusher Evo باس را در عمق وجود خود احساس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید. آخرین پیشرفت در خط معروف Skullcandy Crusher قابل مشاهده است. فناوری ثبت اختراع باس قابل تنظیم قابل تنظیم تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است که نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در هر هدفون دیگری تجربه کنید.

 

دوام و طول عمر باتری

هنگامی که در حال کار و فعالیت هستید، چندان وقت ندارید هدفون خود را به برق وصل کنید. به همین دلیل Crusher Evo با عمر کامل 40 ساعت دوام باتری طراحی شده است. همچنین، هر زمان که میزان شارژ پایین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید، با ویژگی Rapid Charge فقط با یک بار شارژ سریع در مدت 10 دقیقه، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید 4 ساعت بیشتر به موسیقی خود گوش دهید.

 

معرفی هدفون اسکال‌کندی | Skullcandy Crusher Evo

 

ویژگی برتر هدفون اسکال کندی

شاید بتوان گفت که هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Skullcandy از معدود هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی هستند که به صورت سفارشی تنظیم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند تا موسیقی را آن طور که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید احساس کنید، ارائه دهند.
این کمپانی، مدت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی را صرف طراحی، آزمایش و کامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی هر محصول Skullcandy کرده است. مهندسان این شرکت، افرادی هستند که عاشق موسیقی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشند و برای ماجراجویی زندگی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. این باعث میشود که هر لحظه به ارتقاء و رشد کیفیت صدا در این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بیاندیشند.

 

طراحی راحت هدفون

اگرچه Skullcandy Crusher Evo به راحتی قابل استفاده است، اما فقط چند مورد وجود دارد که این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را نسبت به سایر محصولات مشابه کمی راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. قسمت بیرونی Crusher Evo دارای یک ساختار پلاستیکی نرم است که به اندازه کافی استحکام دارد. این باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود بتوانید به راحتی از آن در حرکت و سفر استفاده کنید.

تنها بخشی از هدفون که پلاستیکی نیست، هدبند است که ترکیبی از لاستیک نرم و یک ماده نمدی است. جعبه این هدفون دارای جلد سخت است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به خوبی از هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها مراقبت کند. از سویی دیگر لولاهای تاشو و بالشتک-های چرخشی گوشی به این معنی است که شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را به راحتی جمع کرده و در کیف بگذارید، بدون اینکه فضای زیادی در کیف شما اشغال کند.

در هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم اسکال کندی SkullCandy Crusher Evo Sensory Bass ، در مرکز سربند یک بریدگی کوچک وجود دارد تا فشار در هنگام استفاده از هدفون ها بر روی سر کاهش یابد. گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند 180 درجه کامل بچرخند که برای زمانی که از هدفون استفاده نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید خوب است و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آنها را به دور گردن خود ببندید و یا آنها را کنار بگذارید.

 

کنترل و تنظیمات هدفون

در هدفون Crusher Evo Sensory Bass در امتداد لبه گوشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سمت راست و چپ به ترتیب دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پخش و نوار لغزنده کنترل باس قرار دارند. یک دکمه با حاشیه نارنجی نیز در گوش چپ وجود دارد. این دکمه رنگی ظریف به دو منظوره عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که شامل اتصال و روشن شدن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.
دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از نظر عملکرد خوب هستند. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی را مکث یا پخش کنید، از بین آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها رد شوید، دستیار تلفن خود را فعال کنید و میزان صدا را به راحتی تنظیم کنید. بعلاوه، این برنامه وقتی اولین بار آن را باز می کنید و هدفون-های خود را بهم متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، یک پیشرفت کامل به شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

اتصال در هدفون اسکال کندی

اتصال در Skullcandy Crusher Evo به طور کلی عالی است. این بلوتوث 5.0 را با سازگاری کدک بلوتوث SBC و AAC دارد. البته، اضافه شدن AAC به این معنی است که هنگام تماشای فیلم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های YouTube هیچ تاخیر صوتی محسوسی نخواهید داشت. Skullcandy Crusher Evo همچنین دارای ورودی صوتی است. بنابراین اگر به هر دلیلی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به صورت بی سیم استفاده کنید، همیشه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید یک کابل صوتی استاندارد 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری را وصل کنید.

البته با Crusher Evo برای اتصال چند دستگاه با استفاه از بلوتوث، ممکن است کمی اختلال ایجاد کند. بلوتوث چند نقطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای فناوری است که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد بین منابع صوتی به طور یکپارچه جابجا شوید. اگر به طور همزمان به دو دستگاه متصل شده باشید، بلوتوث چند منظوره باعث می شود تا هدفون به راحتی بین آنها تغییر کند.

در حالی که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید بیش از دستگاه را با Skullcandy Crusher Evo متصل کنید، اما جابجایی بین آنها همچنان به قطع اتصال یکی از آنها و سپس اتصال مجدد به دیگری نیاز دارد.

 

معرفی هدفون اسکال‌کندی | Skullcandy Crusher Evo

 

برنامه Skullcandy

برای شروع استفاده از هدفون، نیازی به استفاده از برنامه Skullcandy نیست. اما توصیه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنیم تا از آن استفاده کنید. در حالی که این برنامه خود طراحی بسیار زیبایی دارد و سه گزینه استاندارد برابر سازی موسیقی، فیلم و پادکست را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، دارای دو ویژگی مفید دیگری نیز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که شامل تنظیم EQ یا هدفون متناسب با میزان شنوایی است و سفارشی کردن صدا متناسب با میزان برداشت شما از صدا خواهد بود.

دومین ویژگی عملی قابلیت Tile داخلی است که در برنامه Skullcandy نحوه فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی آن وجود دارد. Tile سرویسی است که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد با اتصال یک چراغ کوچک، ردیابی کنید. با قرار گرفتن این قابلیت در هدفون به شما این امکان را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که در صورت عدم استفاده از هدفون یا به سرقت رفتن، هدفون خود را پیدا کنید.

 

نحوه روشن کردن و اتصال هدفون

برای متصل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن با هدفون Skullcandy Crusher Evo باید آنها را با فشار دادن دکمه نارنجی در گوشی سمت چپ روشن کنید. اگر این اولین بار است که متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوید، هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به طور خودکار وارد حالت اتصال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند. سپس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به تنظیمات دستگاه خود بروید.

روی بلوتوث کلیک کنید. Crusher Evo را در لیست دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موجود قرار داده و برای اتصال روی آن کلیک کنید. اگر قبلاً این کار را انجام داده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید با یک دستگاه جدید مرتبط شوید، باید با پایین نگه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داشتن دکمه نارنجی، هدفون را خاموش کنید.

سپس دکمه نارنجی را برای پنج ثانیه نگه دارید، با یک پیام صوتی کوچک به شما اطلاع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که وارد حالت اتصال شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید. اکنون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به برنامه تنظیمات دستگاه خود رفته و هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Crusher Evo را در لیست دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موجود قرار دهید.

 

اتصال به کنسول های بازی

Skullcandy Crusher Evo به PS4 ،Xbox یا Switch متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. از نظر فنی، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هر هدفون سیمی را به کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مدرن متصل کنید، اما همیشه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از آنها به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم استفاده کنید.

Skullcandy Crusher Evo نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از طریق بلوتوث به هیچ یک از این کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها متصل شود اما همیشه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از کابل صوتی موجود استفاده کنید. کنترلرهای PS4 و Xbox دارای جک هدفون هستند، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با استفاده از کابل صوتی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به برق وصل کنید.

سوئیچ نینتندو دارای یک جک هدفون است که در قسمت بالایی آن قرار دارد، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید همانند هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگر آن را در همان قسمت وصل کنید. این بدان معنی است که شما باید به میکروفونی که در هدفون تعبیه شده اعتماد کنید. در حالی که میکروفون در واقع بسیار خوب است، اما واقعاً نمی تواند با میکروفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ساخته شده در هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مخصوص بازی رقابت کند.

 

میکروفون هدفون Skullcandy

Skمیکروفون داخلی Crusher Evo واقعا خوب کار می کند. نمودار فرکانس میکروفون در حدود 100 هرتز – 3000 هرتز است، نشان از عملکرد خوب آن است. یک ضربه جزئی در حدود 100 هرتز کافی است که باعث می شود نت های پایین در صداهای عمیق کمی بلندتر از حد معمول به نظر برسند.