معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Venue

هدفون بی‌سیم اِسکال کندی Skullcandy Venue

هدفون بی‌سیم و بلوتوثی SkullCandy Venue Noise، دارای عملکرد صوتی قدرتمند با پاسخ باس مناسب و اوج‌های بالا میباشد که آن را برای استفاده طولانی مدت در حین فعالیت‌های روزمره تبدیل کرده است.

 

هدفون Skullcandy Venue با ANC مناسب

تعداد زیادی هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلوتوث لغو کننده سر و صدا وجود دارد، اما فقط تعداد کمی از آنها دارای صدای قابل توجهی هستند و کیفیت حذف صدا را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. هدفون بی سیم و بلوتوثی SkullCandy Venue Noise می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند ANC لغو نویز بیش از حد متوسط را ارائه دهد. با این وجود، دو میکروفون خارجی محیطی برای ANC هستند که به همین راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند طراحی مناسب برای صدایی عالی را عرضه نماید.

 

معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Venue

 

طراحی ساده و راحت

کمپانی Skullcandy همیشه طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک و خلاقانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را در طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود اعمال کرده است که در عین حال ساده نیز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. Venue Noise با رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سرمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای به همراه سیاه یا سفید ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. دارای ساخت پلاستیکی مات با سربند مستحکم برای قرارگیری دقیق روی گوش است. اطراف گوشی به خوبی پر شده و به خوبی سر و صدای محیط را منفعلانه مسدود می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. آنها همچنین کاملاً راحت هستند.

 

کنترل و دکمه های هدفون

گوشی سمت چپ دکمه روشن یا خاموش و دکمه ANC و همچنین LED های وضعیتی را نگه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد که شما را از عمر باتری مطلع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. در گوشی راست، سه دکمه وجود دارد. یک دکمه مرکزی چند منظوره برای پخش یا مدیریت تماس یا کمک صوتی وجود دارد. دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های plus یا minus برای تنظیم میزان صدا و پیمایش مسیر طراحی شده است. این دکمه برای تنظیم میزان صدا خیلی آسان است. در پانل پایین گوشی راست نیز درگاه های اتصال کابل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی و شارژ موجود قرار دارد.

 

معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Venue

 

میکروفون صوتی و اتصال سیمی و بدون سیم

میکروفون صوتیSkullcandy Venue، که در پانل سمت راست گوشی قرار دارد، در دو حالت سیمی و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. درک میکروفون به طور متوسط قابل درک است. این عملکرد بیشتر میکروفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدفون بلوتوث است. کابل صوتی از راه دور یا میکروفون داخلی وجود ندارد.

همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از ANC در حالت سیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار و همچنین بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم استفاده کنید. تصور نکنید که اتصال کابل به طور خودکار اتصال بلوتوث و ANC را از بین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برد. علاوه بر کابل صوتی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الذکر، Venue با یک کابل شارژ میکرو USB به USB و یک جعبه شارژ مجهز است که گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چرخند تا صاف شوند و داخل آن قرار بگیرند. برخلاف بسیاری از هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ANC بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم ، Venue هیچ برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای کنترل سطح آن ندارد، با این حال، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید Venue را با برنامه Tile جفت کنید، که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد در صورت از دست دادن هدفون خود را به راحتی پیدا کنید.

 

عمر طولانی باتری

اگر برای حفظ دوام باتری کابل را به برق متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، مطمئن شوید که ANC را غیرفعال کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید، در غیر اینصورت باتری را خالی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید. این همچنین بدان معنی است که اگر باتری کاملاً خالی باشد، هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در حالت غیرفعال کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. تفاوت عملکرد صوتی بین حالت غیرفعال سیمی و بلوتوث بسیار ناچیز است.

Skullcandy عمر باتری Venue را هنگام استفاده از ANC و بلوتوث حدود 24 ساعت یا هنگام استفاده فقط از ANC با کابل صوتی موجود 40 ساعت اعلام کرده است.

 

کارایی ANC

در هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و بلوتوثی SkullCandy Venue Noise، با فشار دادن یکباردکمه، ویژگی ANC فعال میشود و پس از آن فشاردادن و نگه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داشتن این قابلیت را خاموش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. با یکبار فشاردادن دکمه در حین فعال بودن ANC، هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در حالت مانیتور قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند که این امر باعث ایجاد برخی از نویزهای خارجی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. با این حال میکروفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های محیطی کاملاً قادر به شنیدن همه چیز بدون برداشتن هدفون هستند. در حالت مانیتور، باید بتوانید صدای مالیدن انگشتان خود را درست در خارج از میکروفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های محیط بشنوید.

در حالت ANC منظم، Venue وظیفه خوبی در از بین بردن سر و صدا انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. به عنوان مثال، هنگامی که ANC روشن است، انگشتان خود را نزدیک میکروفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به هم بمالید و به سختی قادر به شنیدن آنها خواهید بود.

 

ویژگی برتر هدفون Venue

هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم مسیری طولانی را طی کرده اند و تقریباً هر سازنده هدفون، یک جفت هدفون با قابلیت حذف نویز فعال (ANC) تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. Skullcandy که به خاطر هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صدا در تمامی دنیا مشهور است، امیدوار است که با یک ویژگی مشخص در هدفون Venue، بتواند محصولی متمایز و برجسته در مقایسه با محصولات مشابه ارائه نماید.

Tile قابلیتی است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند ردیابی محصولاتی مانند ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند را انجام دهد. فناوری Tile در این محصول Skullycandy ساخته شده است. بنابراین به آسانی خواهید توانست هدفون خود را ردیابی نمایید.

 

معرفی هدفون اسکال کندی | Skullcandy Venue

 

کیفیت ساخت هدفون

Skullcandy Venue دارای یک طراحی مینیمالیستی و ساده است که روی رنگ مشکی آن و در قسمت هدبند یک آرم کوچک Skullcandy واقع شده است. از نظر کیفیت ساخت، هدفون از پلاستیک ساخته شده است اما هدبند و بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چرمی کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا هدفون از راحتی بیشتری برخوردار شود. تنظیمات هدبند نیز در جای خود محکم قفل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، بنابراین آسان است که هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در جای خود به خوبی قرار خواهند گرفت.

این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای حرکت و مسافرت بسیار مناسب هستند. آنها همچنین مقدار زیادی از سر و صدای محیط را مسدود می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند اما دارای کیفیت صدای زیادی هستند. ویژگی ANC آنها بسیار خوب است و اگر موسیقی خود را در حجم زیاد پخش نکنید، مناسب عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.
ماندگاری طولانی باتری آنها بیش از یک روز کاری طول خواهد کشید و آنها برای مدت طولانی گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن راحت هستند. اگر شما نیز به طور مرتب از کامپیوتر خود دور می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوید، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان آنها را به طور همزمان به تلفن متصل کرد، که بسیار راحت است.

 

قاب شارژ هدفون

Skullcandy Venue دارای یک قاب خوب و محکم است که از هدفون در برابر خراش، قرار گرفتن در معرض آب و ضربه محافظت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که البته نسبتاً نازک است و حجم زیادی را برای زمانی که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید سفر کنید اضافه نمی کند، که گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای عالی است.

 

اتصال به دو دستگاه

هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلوتوث Skullcandy Venue می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند همزمان به 2 دستگاه متصل شوند. اگر بخواهید بین رایانه و تلفن جابجا شوید بسیار عالی است. از طرف دیگر، این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از بلوتوث نسخه 5.0 پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، بنابراین اگر منبع 5.0 نیز داشته باشید، ممکن است دامنه و قابلیت اطمینان بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم بیشتری داشته باشید.