هدست مخصوص بازی سونی SONY PULSE 3D

با هدفون مخصوص بازی SONY PULSE 3D، میتوانید از یک تجربه بی‌سیم که برای صدای سه‌بعدی روی کنسول‌های PS5 تنظیم شده است، لذت ببرید. این هدست سونی ، دارای طراحی ظریف با میکروفون‌های دوگانه حذف نویز و مجموعه‌ای از دسترسی آسان است که میتواند گزینه ای عالی برای گیمرهایی باشد که به دنبال هدستی با کیفیت هستند.

 

Sony Pulse 3D در یک نگاه

  • تنظیمات اکولایزر هدست با استفاده از  پیش تنظیم EQ
  • هدست تنظیم شده برای صدای سه بعدی روی کنسول‌های PS5
  • دارای پدهای مخملی و شیک و هدبند راحت و سبک مخصوص بازی
  • پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، برای دریافت صدای فراگیر
  • باتری قابل شارژ داخلی تا 12 ساعت پخش، امکان شارژ با USB Type-C
  • اتصال به PS5 و PS4 و رایانه‌های Windows و macOS
  • اتصال هدست با کابل صوتی جک 3.5 میلی متری به PlayStation VR

 

معرفی هدفون | Sony Pulse 3D

 

طراحی حرفه ای

طراحی فیزیکی و ساخت یک هدفون، مناسب است. پوشش پلاستیکی هدفون و هدبند، خوب است. دکمه‌های روی کاپ گوشی چپ برای کنترل تنظیمات تعبیه شده است. کلید پاور،  از بقیه دکمه ها فاصله زیادی دارد و فشار دادن به جلو و عقب به آسانی صورت می گیرد. پدهای گوشی این هدفون سونی SONY PULSE 3D از مموری فوم است و علیرغم نازک بودن، بسیار نرم و راحت است و به خوبی در اطراف گوش قرار می گیرد.

 

کنترل های آسان

لازم به ذکر است که این امکان برای شما فراهم است تا تنظیمات خود را هنگام بازی، با بی‌ صدا کردن میکروفون داخلی، ولوم اصلی و صدای درون بازی را تنظیم کنید. ضمن آن که می توانید با دکمه اختصاصی مانیتورینگ میکروفون، به راحتی صدای خود را برای هم تیمی های خود بررسی کنید.

 

اتصالات هدست

شما می توانید با استفاده از شارژ USB Type-C و میکروفون دوگانه حذف نویز، به ضبط صدای شفاف و واضح خود ادامه دهید. این هدست بی سیم دارای یک دانگل USB است که شما آن را به رایانه شخصی، مک یا پلی استیشن وصل می کنید و Pulse 3D را با سیستم متصل می نمایید. شما همچنین یک کابل هدفون 3.5 میلی متری دریافت می کنید تا بتوانید آن را با جک صدا به هر چیزی متصل کنید. با این حال، تقریباً در هر دستگاهی، یک تجربه صوتی استریو اولیه را دریافت می کنید.

 

معرفی هدفون | Sony Pulse 3D

 

نرم افزار Tempest

Tempest سیستم جدیدی است که به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد صداها را به دستگاه خاص متصل کنند که این صداها را بر اساس موقعیت نسبی آنها تغییر می دهد و باعث می شود تا گیمرها در دنیای بازی غوطه ورتر شوند. باید اشاره کنیم که همه اینها در نرم افزار اتفاق می افتد که روی اکثر هدست های استریو کار می کند. بنابراین، در هدست SONY PULSE 3D ، برای شنیدن صدایی که حس فضای سه ‌بعدی را منتقل کند، به صدای فراگیر نیاز نیست.

 

عملکرد صوتی

هدفون گیمینگ PULSE 3D دارای باس شدیدی است. ضمن آنکه صدای واضح و دقیق را ارائه می‌کند. وقتی با PS5 متصل می‌شوید، چند پیش‌تنظیم اکولایزر برای انتخاب وجود دارد که شامل استاندارد و تقویت باس است که می‌توانید تنظیمات خود را با استفاده از آنها انجام دهید. این یک راه حل راحت برای تغییر صدا به دلخواه است و اگر تصمیم به تغییر آن دارید، می توانید به همان تنظیمات اولیه بازگردید.

 

تنظیم شده برای صدای سه بعدی

هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده است تا صدای سه بعدی را که توسط کنسول PlayStation 5 امکان پذیر شده است را ارائه دهد. با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صدای فوق ‌العاده فراگیر قرار دهد، جایی که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید. این هدست سونی صدای فوق العاده ای دارد و به خوبی با PS5 متصل می شود و سیستم صوتی سه بعدی آن نیز واقعاً غوطه وری را ایجاد می کند. بنابراین می توانید با هدستی که برای صدای سه بعدی روی کنسول‌های PS5 تنظیم شده است، از یک تجربه بی‌سیم و بدون تاخیر لذت ببرید.

 

معرفی هدفون | Sony Pulse 3D

 

باتری

به لطف باتری قابل شارژ داخلی می توانید تا 12 ساعت از بازی بی سیم خود، لذت ببرید. ضمن آن که این امکان را دارید تا با استفاده از آداپتور ارائه شده به کنسول‌های PS5 و PS4 و رایانه‌های Windows و macOS متصل شوید.

 

میکروفون

شما می توانید با یک هدست شیک که کاملاً ظاهر کنسول PS5 را تکمیل می کند و دارای گوشی های ظریف و هدبند راحت است، به بازی های خود در مدت زمان طولانی ادامه دهید. از سویی دیگر، هدفون گیمینگ Sony Pulse 3D ، با دو میکروفون داخلی که به طور بهینه برای ضبط صدای شفاف و با فناوری حذف نویز بهبود یافته است، طراحی شده است تا صدای شما به خوبی شنیده شده و شما بتوانید با هم تیمی های خود، با صدایی شفاف و واضح صحبت کنید.