هدفون بی‌سیم سونی Sony WH-CH700N

هدفون بی‌سیم و قدرتمند سونی Sony WH-CH700N، برای ساعت‌ها گوش‌دادن به موسیقی در حین حرکت ساخته شده است. لغو سر و صدای هوش مصنوعی One Push با محیط شما سازگار میشود، بنابراین میتوانید در هنگام مسافرت صدای ناخواسته محیط را از بین ببرید.

 

لغو صدا در Sony WH-CH700N

هوش مصنوعی لغو نویز AINC ، صدای پس زمینه را تجزیه و تحلیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و آن را برای عملکرد بهینه در محیط-های پر سر و صدا تنظیم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. فقط دکمه NC را روی هدفون فشار دهید و نگه دارید تا فعال شود.

 

معرفی هدفون سونی | Sony WH-CH700N

 

شارژ سریع

در هدفون سونی Sony WH-CH700N موسیقی خود را در طول روز پخش کنید. یک باتری لیتیوم یون داخلی حداکثر 35 ساعت شارژ و امکان استفاده را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. همچنین از طریق USB قابل شارژ است و با استفاده از شارژ سریع از 10 دقیقه شارژ 60 دقیقه پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.
می توانید به گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن ادامه دهید حتی وقتی باتری شما تمام شد. کابل ارائه شده به شما امکان گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن در هر زمان را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و حالت حذف نویز را تا 50 ساعت افزایش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

قابلیت تقویت صدای دیجیتال

DSEE جزئیات را در موسیقی دیجیتالی شما بازیابی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. کیفیت فایل های موسیقی فشرده شده خود را افزایش دهید. وقتی یک منبع موسیقی اصلی فشرده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، عناصر با فرکانس بالا را که جزئیات و غنای بیشتری را به آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مورد علاقه شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشد، از دست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. موتور تقویت صدای دیجیتال DSEE این موارد را بازیابی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا صدایی با کیفیت بالا و نزدیک به ضبط اصلی تولید کند.

 

تنظیمات هدفون

هدفون WH-CH700N خود را با برنامه رایگان Sony  تنظیم کنید. هدفون برنامه را برای Android و iOS متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. سطح صوتی و حالت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های میدان صدای دیجیتال را با طیف وسیعی از پیش تنظیم ها و تنظیمات EQ از تلفن هوشمند خود به راحتی تنظیم کنید.
همچنین با استفاده از دستیار صوتی، فقط با پرسیدن از آن، روز خود را مدیریت کنید. از سرگرمی لذت ببرید، با دوستانتان ارتباط برقرار کنید، اطلاعات کسب کنید، به موسیقی و اعلان گوش دهید یا یادآوری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را تنظیم کنید.

 

معرفی هدفون سونی | Sony WH-CH700N

 

اتصال بلوتوثی هدفون

با اتصال Bluetooth آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مورد علاقه خود را به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم پخش کنید. تلفن هوشمند یا تبلت خود را با این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دارای بلوتوث مرتبط کنید. حتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی خود را شروع کنید، از آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها رد شوید و میزان صدا را مستقیماً در هدفون و بدون لمس دستگاه یا برداشتن آن از جیب یا کیف خود کنترل کنید.

 

طراحی راحت و سبک

در هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و قدرتمند سونی Sony WH-CH700N گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به صورت تخت چرخانده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان آنها را به راحتی در یک کیف بسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی کرد، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آنها را به هر کجا که بروید با خیال راحت حمل کنید. گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نرم مناسب و راحت بوده و دور گوش شما شکل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند.
WH-CH700N در رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مشکی، آبی یا خاکستری، نمونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای زیبا از ساخت سونی است. وزن آنها فقط 240 گرم است، بنابراین بعید است که زیاد روی سر خود متوجه آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها شوید.

کل هدفون از پلاستیک ساخته شده است. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی دارای رنگی مات با فلزی در پشت است تا ظاهر را کمی جالب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر کند. هدبند دارای یک ماده نرم است که در دو طرف آن کمی تزیین براق و شبیه کروم دیده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.
روی بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی از موادی شبیه به روی هدبند پوشیده شده است. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوش بسیار بزرگ و مناسب هستند. اما خیلی عمیق و متراکم نیستند. در داخل، درایورها با یک پارچه مشبک نرم در بالای یک مشبک پلاستیکی پوشانده شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

 

ارائه هدفون با قیمتی رقابتی

در حال حاضر، سونی در اوج است. این باعث می شود که هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی سیم و اصلی آن، محصول فعلی و رقابتی در میان محصولات هم رده آن باشد. بنابراین ورود WH-CH700N که در حال حاضر با قیمت مناسب در دسترس است، هیجان کمی دارد.
سونی می تواند چنین ویژگی های جذاب را برای این میزان قیمت ارائه دهد. WH-CH700Ns امکان پخش بی-سیم از طریق بلوتوث با جفت شدن NFC ، را داشته و با حذف نویز فعال و حداکثر 35 ساعت دوام باتری را دارد می-تواند یک محصول مناسب در مقایسه با قیمتی که اعلام شده است باشد.

 

میکروفون داخلی هدفون

میکروفون داخلی Sony WH-CH700N امکان تماس تلفنی را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، در حالی که سازگاری Siri و Google Assistant برای کسانی که مایل به صحبت با فناوری خود هستند وجود دارد. موتور تقویت صدای دیجیتال سونی، در کنار حالت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف صدا و تنظیمات EQ از طریق برنامه اتصال هدفون سونی قابل دسترسی است.

 

معرفی هدفون سونی | Sony WH-CH700N

 

دکمه ها و کنترل های سونی

در پایین بالشتک گوشی WH-CH700N ، تعدادی کنترل وجود دارد. در سمت چپ دکمه روشن یا خاموش بزرگی قرار دارد که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان آن را فشرد و نگه داشت تا هدفون روشن یا خاموش شود یا حالت اتصال روشن شود. در هنگام روشن بودن هدفون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان برای شنیدن میزان باتری فعلی، آن را برای مدت کوتاهی فشار داد. در کنار آن یک درگاه microUSB برای شارژ قرار دارد و یک جک کابل aux برای صدای با سیم قرار دارد و در کنار آن سوئیچ NC واقع شده است.

سوئیچ NC برای انجام دو کار قابل پیکربندی است. با وجود NC روی دکمه، به طور پیش فرض تنظیم شده است که دستیار Google را در تلفن Android شما فراخوانی کند. اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید فقط لغو یا خاموش کردن نویز را تغییر دهد باید برنامه Sony Headphones Connect را نصب کنید. همچنین در گوشی سمت چپ، سنسور NFC برای اتصال سریع دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Android شما وجود دارد.

در گوشی راست ضامن پخش تعبیه شده است. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را به بالا یا پایین بکشید تا در لیست پخش خود به عقب یا جلو بروید یا آن را فشار دهید تا پخش یا مکث شود یا تماس بگیرید. در کنار آن یک کلید کنترل ولوم بزرگ قرار دارد.

 

نرم افزار سونی

CH700N با برنامه Headphone Connect سونی کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که در هر دو سیستم عامل iOS و Android موجود است. این برنامه ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اضافی را برای هدفون مانند جلوه های صوتی فراگیر و اکولایزر فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از اینجا ویژگی حذف نویز را فعال یا غیرفعال کنید.

ویژگی DSEE سونی را تغییر دهید، که ادعا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند جزئیات از دست رفته در موسیقی فشرده را بازیابی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و عملکرد دکمه NC در هدفون را از تغییر لغو سر و صدا به فراخوانی دستیار Google تغییر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

این برنامه همچنین میزان باتری و کدک مورد استفاده شما را در حال حاضر نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، اگرچه این اطلاعات را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان در تنظیمات بلوتوث جدیدترین تلفن های اندرویدی نیز پیدا کرد. این برنامه همچنین مسئول ارتقا سیستم-عامل در هدفون است.

 

درایورهای دینامیکی

هدفون مشکی Sony WH-CH700N هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم است که برای ارائه زمان طولانی شنیدن، حذف صدا و کنترل صدا مناسب برای دوست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داران موسیقی و علاقه مندان به رسانه در مسافرت طراحی شده است. درایورهای دینامیکی 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری آنها از آهن رباهای نئودیمیم استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و پاسخ فرکانسی وسیعی از 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.